New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бара

Go down 
+5
Брук Дейвис
Alex
Alexandra Benjamin Price
Клеър Денвърс
Cassidy Price
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 08 2010, 00:25

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this image]
И когато им е тъжно и когато им е весело хората отиват да пият. И делници и празници този бар е отворен до късно през нощта, а вратите са отворени за всички.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:18

Това беше неочаквано.Не знаех какво да кажа.Тази целувка ме накара да си спомня всичко хубаво.В момента исках да му вярвам повече от всякога.
-Да вярвам ти.-казах и го прегърнах.За първи път от месеци бях истински щастлива.
-Липсваше ми.През всичките месеци спомена за теб не спираше да ме преследва.-прошепнах и се разплаках.И аз не знаех защо, просто сълзите една след друга се ронеха от очите ми, а аз продължавах да стоя сгушена в прегръдката му.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:21

- И ти на мен! Остават десет минути до края на смяната ми. Ще ме изчакаш ли? - Исках да ме изчака след което да се разходим из Ню Йорк. В момента се чувствах щастлив. Това беше момичето което ме караше да се усмихвам истински. Исках я за себе си. Нямаше да я деля с никого и с нищо.
- Съгласна?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:28

- Ами чакам едно момиче, ама то явно няма да дойде иии ... - усмихнах и се аз. Този парфюм е за нея, ама явно няма тази вечер да й го подаря, както и да е - усмихнах се отново аз, но чай си личеше неудовлетворението ми от случилото се.
- Искаш ли на пицария, аз черпя - казах й и пак се усмихнах, защо не знам.
- Да нямам нищо против.
Платих моята текила и нейната вода, и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:29

Клеър излезе от тоалетната. За нейна изненада доста неща се бяха променили за две минути. Алекс го нямаше, бара беше празен, а на него кой да види - Андреас и момичето от онзи ден. Да не говорим че почти не бяха останали хора в заведението.
-Какво по дяволите? -промърмори си и отиде до бара. Каза едно здрасти на Андреас без почти да го погледне. Нямаше представа защо ревнува толкова много и изведнъж влезе на мястото на момичето с Алекс. И на нея сигурно и беше толкова гадно. Тя прочисти гърло за да види дали Андреас ще я забележи най-накрая.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:36

-Да.Разбира се.-усмихнах му се и го целунах.
Върнахме се в заведението ,а то вече беше пълно и музиката беше усилена.
Седнах на един стол до бара и чаках Алекс да свърши работа.Главата ме болеше ,но никой не ме беше карал да пия толкова много.
Трябваше ми някакво хапче,но за съжаление нямах такова в чантата си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:40

Почти стигнахме до вратата, когато чух един великолепен глас, обърнах и се - и кого да видя - Клеър.
- Аъъ ще ме изчакаш ли ако искаш ела - казах на Роуз почти машинално и се запътих към Клеър.
Когато стигнах бара и казах едно тихо - Здравей! и веднага забих поглед в земята, тогава и дадох подаръка:
- Заповядай това е за теб, дано да ти хареса!
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:52

Започнах да жунглирам с бутилките като ги редях на мястото им. Забърсах бара и чашите още веднъж. Закопчах си ризата след което си взех сакото и тръгнахме.
- Къде ще ходим? - Попитах аз. Исках да разбера от какво се интересува Брук. Наметнах си сакото, но след като излезнахме от бара Брук се разтрепери.
- Заповядай! - Казах й аз след което облече палтото ми. Тя се сгуши в мен и се разхождахме безцелно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 02:54

Тя видя Андреас да се приближава към нея и сърцето и заби по силно от преди. Той и подаде една кутийка и тя веднага му се усмихна.
-Ама това за мен ли е? -никога не бяха подарявали нещо на Клеър преди. Тя остана безкрайно учудена от подаръка но веднага и хареса. Тя обиколи бара и отиде до него. Целуна го страстно и седна до него.
-Никой досега не ми е подарявал нищо? -прошепна му тя. -Това значи ли че си изяснил чувствата си към мен?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:03

Божее каква целувка. Мммм.
- Ами да отдавна, още когато ти казах, че те харесвам. Надявам се и ти да си ги изяснила, защотото искам да си с мен и да си винаги с мен. Не занех, какво да и кажа, затова се приближих още повече и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:19

Alex написа:
Започнах да жунглирам с бутилките като ги редях на мястото им. Забърсах бара и чашите още веднъж. Закопчах си ризата след което си взех сакото и тръгнахме.
- Къде ще ходим? - Попитах аз. Исках да разбера от какво се интересува Брук. Наметнах си сакото, но след като излезнахме от бара Брук се разтрепери.
- Заповядай! - Казах й аз след което облече палтото ми. Тя се сгуши в мен и се разхождахме безцелно.
Изчках Алекс и се наслаждавах на жонглирането му с шишетата.След като свърши работа излязохме навън и се шляехме безцелно.Беше хубаво пак да съм с него.
-Алекс,стана късно, ако искаш да отидем в апартамента ми ,а и още ме наболява главата от водката.-усмихнах му се нежно.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:26

- Добре! Ще се разходим утре! - Тръгнахме към нейния апартамент. Исках да видя как живее едно типично френско момиче. Беше ми интересно дали си е променила стила. Интересувах се дали живее с техните. Ако живееше с тях, нямаше да мога да влезна там. Причиних толкова болки на нея и на родителите й. Нямаше как да влезна там.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:32

Андреас де Поартие написа:
Божее каква целувка. Мммм.
- Ами да отдавна, още когато ти казах, че те харесвам. Надявам се и ти да си ги изяснила, защотото искам да си с мен и да си винаги с мен. Не занех, какво да и кажа, затова се приближих още повече и я целунах.

На Клеър и стана още по весело когато Андреас я целуна и и каза тези неща. Тя се сгуши в него и и се искаше този момент да не свършва. Но влизаха още посетители и тя трябваше да вземе поръчките им. Целуна набързо пак Андро и стана.
Разнесе питиетата на двама трима и пак се върна. Отвори подаръка си и беше като на седмото небе. Парфюмът ухаеше толкова хубаво и тя се разколеба дали да не му го върне. Сигурно беше много скъп. Тя се напръска и дари стократова усмивка на гаджето си. Когато си помислеше тази дума и и се завиваше свят.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:38

Реших да изляза,защото в апартамента ми ставаше мнооого скучно.Вървях по улиците и мислих къде да отида.Видях съвсем ненадейно една табела,беше бар.Отдавна не бях ходил на толкова обикновенни места,затова реших да вляза.Отяворих вратата и се разнесе миризма на алкохолни пари,цигари и пот наоколо...Музиката беше доста силна,но донякъде приятна.Огледах се и направих няколко крачки,забелязах сестра си.Направих още няколко крачки и стигнах до масата,където беше с някакво момче.Леко се изкашлях и казах:
-Хм...значи тук разботиш-усмихнах се широко и я погледнах...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:43

-Крис! -тя излетя от прегрътките на Андреас право при брат си. Само той липсваше, а ето че вече беше тук. Двамата и най-любими хора на света. Сети се че трябва да запознае Крис с гаджето си.
-Ам.. -прокашля се тя. -Това е Андреас - моето гадже. А Андро, това е брат ми Крис. -тя се усмихна и на двамата и пусна Крис. И двамата бяха толкова готини че не можеше да им се нагледа. Все още я изумяваше силната физика на брат и' и погледът на Андреас. Единствената мисъл която и се въртеше в главата в момента беше: "Не съм сама вече."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:49

- Радвам се, че ти хареса. - Междудругото, кога ще свършиш работа.
Не ми харесваше мойто момиче да е сред пияниците в бара и за това и предложих:
- Ако искаш може да напуснеш тази работа, а аз ще те издържа м.
Не изчаках да ми отговори и я прегърнах и тя като малко дете се згуши в мен и се целунахме.


Очудих се малко от появата на това момче, но както и да е.
- А здрасти, аз съм Андреас приятно ми е да се запознаем. Имаш страхотна сестра - обърнах се към него и стиснах ръката й до себе си.
- Може ли едно шампанско - казах на минаващата покрай нас сервитьорка.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:54

-Приятно ми е да се запознаем...-усмихнах се аз и ги погледнах двамата.Подхождаха си и изглеждаха шастливи...всичко беше наред,стига сестра му да е щастлива.Не ми харесваше работното и' място,както и това,че живее в престъпен квартал затова казах:
-Сестричке...щях да ти предложа да нашуснеш тази работа и да ти намерим друга,или да те издържам известно време,както и ако искаш да живееш при мен,защото се притеснявам за теб...живееш в опасен квартал...но явно има кой да те пази,затова си помисли за работата.Седнах до тях и си поръчах една водка...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 03:56

-Остави, Чери! Аз ще го донеса. -каза Клър на сервитъорката. - Между другото свършвам в 03.00. И съм свикнала да се грижа сама за себе си така че недейте да ми говорите такива неща за издържане и глупости. А за преместването ще видим. -допълни и се усмихна. Взе две чаши шампанско и ги остави на бара до брат и' и гаджето си. Даде уискито на Крис. -От заведението. -намигна им тя.
Те тримата стояха на бара, докато постепенно заведението се опразваше. Точно сега Клеър не искаше пияни които да поръчват. Искаше да говори с Андреас и Крис цяла вечер.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 04:00

-Добре...но винаги когато имаш нужда от пари или от нещо друго,може да ми кажеш-прегърнах сестричката си и се усмихнах.Погледнах момчето което сотеше до мен и беше гадже на сестра ми...
-Пази я много...-усмихнах му се леко,но говорих напълно сериозно...
-Е...как се запознахте?-попитах аз,като ги погледнах и двамата,бяха наистина страхотна двойка...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 04:06

-Блъснахме се някъде из "Сентръл парк". -тя се засмя неловко. -Паснахме си перфектно и той е невероятен. -каза Клеър и прегърна силно Андреас. Отпи малко от шампанското му и погледна дяволито Крис.
-А има ли някое момиче в твоя живот? Сериозно, имаш да ми разказваш толкова много неща. -наистина имаше толкова много въпроси които терзаеха Клеър и един от тях беше за родителите и. Тя се замисли и след малко пак погледна Крис. Тя просто не можеше да повярва готино момче като брат и да е само.

П.П. Аз трябва да ставам dry до утре Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 04:09

- Крис, нали мога да ти викам така, кажи нещо за себе си, защото честно да ти кажа, не съм разбрал, че си роднина с Клеър - усмихнах се аз.
- Ааа забравихме, наздраве за мен и моето момиче и за моя приятел Крис - пак си ухилих и ги прегърнах и двамата. Да не би да ми дойде много пиенето тази вечер.


- Разбира се, че ще я пазя Крис, не се притеснявай. Ами то малко беше комична ситуация. От сблъсък и явно тогава прехвърчаха искри между нас и така.
Целунах я отново, не можех да се отделя то нея. После отпихме всички от шампанското.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyВто Юни 15 2010, 04:17

-Ами...аз съм роден в Париж,в богато семейство имах една сестра и брат,сега две сестри...на 24 години съм...работя като главен редактор...живея в Манхатън и така-засмях се аз и погледнах към масата,пред мен имаше две чаши,едната с шампанско,а другата с водка...реших да започна с шампанското...Отпих няколко глъдки и казах:
-Не сис...засега няма момиче в живота ми,май...не ми остана време за любов,което е лошо...-погледнах с топлите си синьо-зелени очи към Клеър си и се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyСря Юни 16 2010, 01:47

Клеър продължаваше да взима поръчки, но в бара вече останаха само мъртво пияните. Те не я плашеха, едва си мърдаха пръстите, какво остава да се опитат да я наранят. Освен това тук с най-силните момчета на света, за нея, тя беше в пълна безопастност.
Клеър се разхождаше зад бара и почистваше масите, когато от време на време целуваше Андреас.
-Хей, смяната ми свършва след малко и смятам да се прибирам. Искате ли да излезем утре някъде? -попита Клеър след като си изпиха питиетата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyСря Юни 16 2010, 02:21

Дори и в облеклото на сервитьорка Клеър изглеждаше великолепно.
- Ами да ще се чуем, то и аз мисля да тръгвам - казах й аз и отидох да я целуна. Много обичах това момиче и не можех да спра да я целувам.
- Чао Крис, беше ми приятно да се запознаем.
Тръгнах към вратата и Клеър ме предружи, за да ме изпрати. Отново я целунах с език.
Razz
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyСря Юни 16 2010, 19:42

Стояхме тук,вече няколко часа и си говорихме.Андреас реши да си тръгва,аз погледнах часовника и видях,че е време и аз да си тръгвам...Изчаках Клеър да изпрати гаджето си и след това,и казха довиждане,прегърнах я и тръгнах към апартамента или до там където реша да се отбия...често ставаше така
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 EmptyЧет Юни 17 2010, 02:56

Дойдох тук. Камионите вече чакаха пред склада. Почерпих шофьорите с една кола след което им отворих. От ремаркетата заслизаха хора които носеха кашони. Разделяха различните питиета и аз ги подрежах в колони. Това продължи около два часа. След като свършихме работата си, аз отидох на бара и започнах да чистя. След като свърших с това заключих склада и бара и си отидох. Щях да се разходя малко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бара - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бара
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Бара на плажа:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: