New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бара

Go down 
+5
Брук Дейвис
Alex
Alexandra Benjamin Price
Клеър Денвърс
Cassidy Price
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Бара   Бара - Page 5 EmptyВто Юни 08 2010, 00:25

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this image]
И когато им е тъжно и когато им е весело хората отиват да пият. И делници и празници този бар е отворен до късно през нощта, а вратите са отворени за всички.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyЧет Юни 17 2010, 03:15

Клеър пристигна запъхтяна, защото забрави че днес доставят. Но когато дойде всичко беше готово. Тя се усмихна, защото се сети че Алекс може да го е направил. Все пак не беше негово задължение а на Клеър защото тя приемаше стоките.
Тя седна на бара и се загледа в почти празното заведение. Имаше една двойка на среща явно и тя се сети за Андреас, на който така безмислостно беше затворила телефона. Тя облегна главата си на бара и почна да се терзае и да си ругае под нос. Чудеше се дали да му звънне пак, но той можеше и да не иска или да си е легнал. Тя отново си го представи в леглото и и стана малко по добре.
След като мина 24.00 Клеър реши да си тръгне защото нямаше никой и не вярваше че някой ще и вдигне скандал за това.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 01:31

Пристигнах тук. Нямаше никой и затова реших малко да позабърша. Забърсах праха. Докато разчиствах видях една нова атракция. Имаше един пилон. За какво ли беше той?! Минаха ми хиляди идеи за изтезаване на пияниците. Но пилона явно не бе предназначен за изтезаване на пияниците. Явно след 00:00 тук се въртяха момичета, зъблазняващи младите момчета или старите пияници.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 01:39

Клеър влезе бързо през задната врата и се погледна в огледалото. Косата и беше мокра от силният дъжд който я беше навалял по пътя. Тя обичаше да ходи пеша, а и разходите за таксита в Ню Йорк бяха чиста загуба на пари според нея. Махна якето си и се преоблече в униформата. Не и се нравеха полата и прилепналата тениска, но нямаше какво да направи.
Тя влезе в бара и видя Алекс. Усмихна се. Той и стана много добър приятел напоследък, но не можеше да отрече че е готин.
-Хей Алекс, как я караш? -каза Клеър и отиде до него.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 01:47

- Добре! А ти? - Бях зад бара като си размятах две бутилки с уиски. Накрая се отвориха и двамата с Клеър се измокрихме.
- Упс! - Казах аз, но бутилките още бяха здрави. Зачаках реакцията й като извадих една кърпа и й я дадох. Тя започне да се бърше и суши, но пък се замая от уискито. Хванах я преди да падне и я сложих на единия стол.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 01:52

На Клеър и се зави свят от уискито и Алекс я сложи на един стол. След като и стана малко по добре тя почна да бърше течноста от дрехите си. Тениската и прозираше твърде много затова тя се зави отпред с малката кърпа. После се засмя и каза:
-Явно не си перфектното момче... -каза и се захили. Бъзикаше се с него, а и защо не. Тя стана и се олюля, но остана права. Сега щеше да е като пияна цяла вечер. -Нещо ново при теб? -каза тя за да наруши мълчанието.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 01:57

- Мне! Иначе го направих нарочно. - Засмяхме се след което налях една халба бира и я изпих. Трябваше да изравним трезвеността. Залюлях се, но се хванах за стола преди да падна. Двамата бяхме като пияни и щяхме да бъдем така цяла вечер.
- Клеър! Искаш ли да пробваш новата придобивка на бара? Говоря ти за пилона на сцената. - Говорех сериозно. Имах амбиция да стана управител и собственик на бара. Щях да направя много промени.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 02:05

Тя го изгледа ужасено, но алкохолът си каза думата и тя започна да се хили като идиот.
-Ама ти сериозно ли? -тя го попита и се подпря на рамото му. Нещо явно му прищрака и откачи. Нея я достраша да не направи някоя глупост и изпи една вода за да се успокои.
После погледна изпитателно пилона, като си се представяше там горе. Беше и трудно, но успя. Престави си и Андреас, виждайки я да танцува полу гола пред непознаните мъже и бързо изкара този образ от главата си. Но се появи друг на негово място: Клеър танцувайки само за Андреас, което не беше лошо като цяло.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 02:12

- Браво! - Извадих двайсетачка и й я дадох. Алкохолът ме беше хванал, но пък бях полу-трезвен. С право й дадох парите. Танцуваше доста добре. След малко и той се качи горе. Взе Клеър и я свали от сцената.
- Добре танцуваш! - Седнахме на една маса и се заговорихме.
- Имаш ли амбиции относно бара? Ако да, какви са?! - Исках да споделя амбициите си с Клеър. Тя беше една от малкото ми приятели тук в Ню Йорк.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 02:19

-Ммм може би по високата заплата за персонала. -каза тя и захили. Държеше в ръката си бутилката с уиски. Тя правеше всичко толкова лесно. Само искаше Андро да е тук и просто всичко щеше да е тип-топ. Но разговорите с Алекс я занимаваха достатъчно. Умът и се проясни малко и каза:
-Нямам особенни амбиции около бара. Да ти кажа честно, много си го обичам така. -тя се огледа. Това място беше уютно колкото и хора да имаше. И тук беше станала приятелка с Алекс, и беше запознала брат си с гаджето си. Първото... Тази мисъл я накара да се засмее.
-А ти какво мислиш за това с бара? Да не смяташ да го купуваш?
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 02:25

- Нещо подобно! Ако го купя тук няма да е само бар за пияници. Имам големи амбиции за този бар. Чух, че шефа ни скоро заминавал и щял да остави бара на някой. Бих го купил. Тогава щях да променя и униформите и дизайна на Бара. Не искам да гледам гърдите на служителките когато се полеят с алкохол. Бих направил доста неща за да стане бара по-привлекателно място и за хора на нашата възраст.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 02:31

-Хей... -запротестира тя при израза "Не искам да гледам гърдите на служителките когато се полеят с алкохол" , но после се засмя. -Надявам се няма да го направиш стриптийз клуб. -засмя се по силно този път. Клеър знаеше че той не би го направил такова място. А сервитъорките - танцъорки.
Тя отиде набързо отзад и облече дрехите с които беше дошла. Широката тениска я устройваше идеално. -Какво мислиш? -каза тя и се завъртя. Не очакваше комплимент, а чисто и просто мнение от мъжка гледна точка. -Дали гаджето ми ще хареса тези дрехи? Винаги съм залагала повече на удобното и прикритото, отколкото на това да съм секси. Не че съм... -тя се усети че започна да говори глупости с спря.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 02:53

- Такова място ще бъде едва три часа. От полунощ до 03:00. Спокойно. Иначе тениската ти стои добре. Много си красива така. - Говорех искренно. Нямаше да крия това което исках да направя с бара. Но нямаше и да прекалявам.
- А аз?! Как изглеждам?! - Засмях се. Не очаквах отговор на въпросите си. Просто давах тема за разговор.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 03:19

-Ти си секси както винаги. -каза тя и му намигна. -Сигурно много момичета биха дали мило и драго да са с теб тази вечер. -"не и аз" помисли си тя и се засмя. Той наистина беше страхотен, нямаше две мнения, но не беше за нея. А и май си имаше приятелка. Онова момиче което беше помислило че Клеър и Алекс ходеха.
Тя си помисли какво ли прави Андреас сега. Странно, но той не и излизаше от ума. И от няколко дена той много почна да и липсва.
-Ти ходиш ли с онова момиче? -попита Клеър изведнъж. -Не че ми влиза в работата...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 03:22

- Брук ли имаш впредвид?! - Знаех, че говори за нея, но просто се изненадах. Не ме беше срам да си призная.
- Ами... Може да се каже! - Признах си го. Олекна ми. Трябваше да ми има доверие. Ако криех разни неща, нямаше как да ми се довери.
- И мерси за комплимента, Клеър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 03:31

-Просто изразявах факти. -каза Клеър и се усмихна на Алекс. -Между другото наистина си отивате с това момиче - Брук. Изглежда свястна. - и наистина момичето и допадна, въпреки че си личеше че двете бяха от различни вселени. Брук беше хубава и модерна, а Клеър - ами.. тя не беше от нейния ранг. И все още се чудеше защо Андреас е с нея. Той беше толкова магнетичен и красив и... Клеър си представи физиономията си тип "тйинейджърка гледайки замечтано Робърт Патинсън по телевизията" . Просто не можеше да разбере децата в днешно време. "Мале ама накъде ме отвя" помисли си тя и се концентрира върху очите на Алекс.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 03:46

- Мерси! И ти не оставаш по-назад. - Въздействието не алкохола вече отмина, но това не пречеше да говоря това което искам.
- Нали знаеш... Ти си една от малкото ми приятелки в Ню Йорк.-Чудех се как две момичета като тях можеха да харесват загубеняк като мен.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 04:02

-А ти си единствения ми приятел, ако не броим брат ми и гаджето ми. -засмя се нервно Клеър. Понякога се сещаше за Майкъл, онзи неин единствен приятел в мрачното и гадно сиропиталище. Той беше единствения който я защити и беше до нея.
-А ти откъде си наистина? Имам предвид че незнам дали си роден тук или някъде другаде? -тя почна да бърка думите и се засмя. Искаше да разчупи леко меланхоличната обстановка.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyПет Юни 18 2010, 13:07

- Мда! Явно е, че днес няма клиенти. - Забърсахме праха и подредихме масите и столовете. След като направихме това се заговорихме отново, но не ни остана време. Вече беше 03:00. Взех една бутилка уиски като започнах да я подхвърлям. Часовника удари и с Клеър излезнахме от Бара.
- Мерси за прекараната вечер! - Потупах я по рамото като изгоних една буболечка от там. Казахме си чао и си тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 00:59

Влязохме и първото нещо ,което видях беше пилона.Бяхме сами в заведението.
Усмихнах се леко ,но не казах нищо.
-Би, отивам само да извадя нещо от хладилника.Водка или Уиски?
-Водка.-засмях се.
Докато него го нямаше, намерих една подходяща песен и се качих на пилона.Поне не ми беше за първи път.
-Тук съъ ...м -остана шокиран.
Бях събрала блузата си и панталонките бяха навити нищо ,че бяха прекалени къси.Пуснах песента и както стоеше прав пред мен го бутнах на мекото диванче пред пилона и казах.
-Дано ти хареса.
След това започнах да танцувам ,като леко изхлузих тънката фанелка от тялото си.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 01:04

- Какво по... - Преди да довърша изречението си, Би вече танцуваше на пилона. Бутна ме на диванчето след което започна да танцува.
- Липсва само водката. - Казах аз. Имах впредвид, че ако се намокреше с водка щеше да бъде супер. Преди да започне истинската забава, заключих вратата и гаража и дръпнах пердетата. Тя намали светлината и отново ме бутна на диванчето. Оставих се изцяло в нейните ръце.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 01:23

Продължих да танцувам.Свалих панталонките и останах по дантелено бельо. Разпилях косата си ,която беше вързана на опашка и потанцувах полу-гола на пилоно.После слязох на дивана и седнах в скута му.Взех шишето с водката дадох главата си назад и налях малко в устата си ,но тя се разля по врата ми и се спусна по гърдите ми.Настаних се по удобно и по близо до него и започнах да го целувам ,а с едната си ръка се опитах да разкопчая колана му.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 01:27

Тя наистина бе добра. Отвръщах на целувките й, но още бях под нейно влияние. Оставях се в нейните ръце. Макар и на 17 тя беше добра колкото 20 годишна. Сигурно имаше натрупан опит за тези две години които изминаха. Не знаех, че може да бъде толкова... еротична. На намалена светлина изглеждаше още по-красива от колкото беше.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 01:39

-Ако някой дойде?Не някой а шефа ти?-попитах и го целунах леко като забих внимателно зъбите си.Измъкнах колана му и го сложих прз врата му и го дръпнах към мен.Измъкнах през ръцете си презрамките на сутиена си и се полях с водка. Ледената водка разхлади изгарящото ми от страст тяло.Полях и неговите устни и след това пих от тях.
-Ммм.-разкопчах ризата му и я махнах.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 01:48

- Той е тук. Всъщност аз съм си шеф. Вече ме назначиха за шеф. Но не ми дават да има танцьорки. - Целунах я като се оставих в нейните ръце напълно. Днес не исках да правя това от преди две вечери. Сега се оставях Брук да направи каквото е нужно. Използваше колана като средство за "изтезаване". Наистина ми харесваше.
- Не бих предположил, че 17 годишна е толкова опитна в стрптийза.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 EmptyСъб Юни 19 2010, 02:01

-Честито!Ммм шеф ...-прехапах долната си устна.
-Нека бъда твоя подчинена ...всичко което пожелаеш.
Станах и клекнах пред разтворините му крака.
Разкопчах дънките му и ги измъкнах от краката му.
Макар да му бях казала ,че е шефа той беше оставил всичко в моите ръце ,който в момента бяха заети да се разхождат по боксерките му.
-Хм в доста неща съм опитна ...-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бара - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бара
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Бара на плажа:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: