New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бара

Go down 
+5
Брук Дейвис
Alex
Alexandra Benjamin Price
Клеър Денвърс
Cassidy Price
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Бара   Бара - Page 8 EmptyВто Юни 08 2010, 00:25

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this image]
И когато им е тъжно и когато им е весело хората отиват да пият. И делници и празници този бар е отворен до късно през нощта, а вратите са отворени за всички.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
????
Гост




Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:10

Алекс започна да ме целува по-нежно, като приближи тялото ми към неговото.Попита ме дали исках да продължим.Не можах да кажа нищо, за това само кимнах.Под влиянието на алкохола бях способна на всичко...Правилното решение ли бе това?Но в такова нетрезво състояние нямаше как да си дам отговор...Продължих да целувам Алекс.Обещах си тази вечер да не мисля за нищо друго, освен за него...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyСъб Авг 07 2010, 20:45

Спрях си с Доджа пред бара. Слязох от колата и подхвърлих ключовете на пиколото и 200$. Казах му:
-Паркирай я на близо - и влязох в бара блъскайки двете врати. С разперени ръце се застоях на входа и влязох бавно. Отидох на бара и казах:
-Искам от най-скъпото Уйски и лед. - след което подпрях и се загледах в хората тук.
Върнете се в началото Go down
Кариса
New York
New York
Кариса


Брой мнения : 14
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 26.07.2010

Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyСъб Авг 07 2010, 21:30

Вървях бавно и грациозно из улиците. Исках да седна някъде и да пийна нещо. През целия път си повтарях на ''ум няма да пия, няма да пия''. Това се отнасяше за алкохола, де. Често ми понасяше зле. Можеше да стане малък инцидент. Като например да повърна. Хм...не...няма да пия, няма да пия. Така..спокойно. Влязох в бара и седнах на един от високите столове. Така...щом няма да пия какво ми се пие? Няма да пия сокчета...тогава...кафе! Ами да...кафе. За разлика от алкохола, кофейнът ми понасяше много добре. Усмихнах се и казах на бармана:
-Едно дълго кафе със захар и сметана.
Подадох 5$ и се усмихнах още по-широко. Всъщност направо се ухилих идиотски, но на мен и това ми отиваше и не изглевдах тъпо. Бармана ми подаде кафето, а аз благодарих. Отпих малка глъдка и забелязах, че на разстояние от около метър от мен стои един пуло сънародник. Отидох до него и казах:
-Здравей. Мястото свободно ли е?-посочих стола до него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyНед Авг 08 2010, 02:27

Изпих си уйскито и каза:
-Да. Свободно е - след което си поръчах още едно. Огледах се и забелязах, че никой не танцува в това заведение. Погледнах момичето до мен, дръпнах си яките на якето и каза:
-Аз съм Никой. Приятно ми е, красавице - и поставих една банкнота от 100$ за втората си чаша. Без да отлепям поглед от момичето казах на бармана:
-Задръж рестото - и я попитах:
-От къде си родом?
Върнете се в началото Go down
Кариса
New York
New York
Кариса


Брой мнения : 14
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 26.07.2010

Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyНед Авг 08 2010, 04:05

-Родом съм от Ню Йорк. Иначе по народност съм полу японка.-засмях се на израза.-Между другото-аз съм Кариса Джанг.
Отпих бавно от кафето. Отметнах коса, която закриваше едното ми око с бавен жест. Усмихнах се и казах:
-Ами ти? От къде си?-гласът ми беше лек и безгрижен. И много ясно. Нямаше да говоря бавно и провлачено като..ами...кое звучи бавно и провлачено...Не знам кое звучи така, но на мен ми звучи доста сънливо, ако някой говори така. Реших да се пошегувам с Никoй:
-Никoй? Интересно име. Това ли е рожденото ти име?-повдигнах вежди, сякаш от любопитство и ентусиазъм.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyНед Авг 08 2010, 04:38

-Щом си полу японка значи знаеш, че Даре мо Най значи никой. Ако искаш да ти кажа още.. трябва да не на някое по-самотно място. Не показвам тези неща на много хора. Иначе... Аз съм си чист японец. Родом съм от Токио. Живял съм в много страни.. и сега изживявам милиардерския си живот тук. Искаш ли да танцуваме или да се разходим някъде? Колата ми е вън. - Бях готов да се разходя с нея, защото в бара беше скучно, но не бих отказал да се позабавлявам малко. Не се бях раздвижвал отдавна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 EmptyЧет Сеп 02 2010, 07:04

Даре си изпи питието и си тръгна..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бара - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бара
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: