New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Aпартамента на Брук [18+]

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСъб Юни 12 2010, 16:56

First topic message reminder :

Стаята на Би
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 BLAIRS_04
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 BLAIRS_02
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 77b79569a050
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 BLAIRS_01
Банята към стаята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 ?cat=11&img=409888

Стаите за гости
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Master-Bed-Room-design-3
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 ?cat=11&img=415305
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Room_bedroom

Tрапезарията
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 ?cat=11&img=412079

Кухнята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 ?cat=11&img=417799


Джакузито
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 SANDANSKI-TIMEOUT-DJAKUZI
Терасите
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 SeillansTerrace
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Styleathome_may08_Terrace01
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 19:12

Той какво шегуваше ли се с мен?Били сме бързали според мен дори се бавехме.
След като каза да забравя думите му го целунах за да му попреча да каже още нещо от този род.
Станах и го хванах за ръка.Той се подчини и тръгна към спалнята ми.
Остана за малко на врата сякаш се колебаеше дали да дойде до леглото на което аз вече се бях излегнала удобно.
-Идваш ли?-погледнах го умоляващо ,но не и като отчаяно момиче.Бях уверена в себе си и бях сигорна ,че той ме желае ,но ми харесваше когато го показва.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 19:22

Спрях се за момент на вратата и въздъхнах.Махнах късите панталони и ги захвърлих нанякъде.Сега бях само по боксерки.Отидох с бавни крачки до леглото.Легнах до него и я погледнах предизвикателно.Чаках тя да поеме контрола за малко.Щяхме да се редуваме.След като Брук легна върху мен.Ние започнахме да се целуваме и да се въргаляме в меките и тънки чаршафи.Усещах че тя го иска,не че аз не исках,но имаше малко колебание.След малко то изчезна...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 19:39

Той легна ,а аз бях върху него.
Започнах да го целувам от устните надолу.Стигнах до боксерките му и ги свалих до някъде със зъби.
След това го целувах и не след дълго време включих и езика,и пръстите си.
Погледнах го за да видя дали му харесва това ,което правех.След като се уверих,че му доставям удоволствие продължих още по-уверено и без никакви задръжки.Знаех ,че в това бях богиня и не се бях убеждавала, един или два пъти ,а доста повече пъти.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 19:44

С целувки Брук стигна до боксерките ми и ги свали на половина.След това се захвана за работа.Възбудата вече стигаше връхна точка.Аз се отпуснах напълно и затворих очи.От време на време издавха най-ралчини звуци и стенания от удоволствие.Наистина беше доста приятно.Аз леко я дръпнах нагоре и я целунах с език,притова много страстно...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 19:56

Той ме дръпна отново към устните си и ме целуна страстно.
-Ммм.-измърках и измъкнах ръцете си от презрамките на сутиена.
Още бях върху него и имах пълна власт над тялото му ..поне засега.
-Искам те.-казах го бавно и шепнешком в паузата докато го целувах.
Тогава той се завъртя и се оказа над мен ,а аз стоях неподвижна
под силата на тялото му.Сега той водеше страстния танц.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 20:16

Тя ми прошепна че ме желае.Аз се усмихнах леко и с целувки слязох надолу.Спрях се на корема и.Там продължих с лелки облизвнаия,съчетани с целувки.На нея и харесваше.Свлаих бикините и' и се заиграх там долу.Отначало започнах с език,а после добавих и пръсти.Отначало бавно,а после забързах,движенията ставаха все по-резки и бързи.Когато сметнах,че е достатъчно възбудена,махнах напълно боксерките си и използвах члена си за леко разтриване на к***ра и срамните устни.След малко проникнах в нея.Отначало-нежно и бавно,а после с всеки талсък забързвах...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 20:37

Както и бях предсказала Крис беше невероятен в леглото.
-Крис!-изкрещях на няколко пъти името му от удоволствие.
Обвих ръце около врата му и не го пуснах.Придърпвах го по-близо до лицето ми за да усетя слдкия вкус на устните му отново ,отново и отново.
-Оо Божее невероятен си!-леко забих нокти в кожата му и май го одрасках леко.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 20:54

Усмихнах се и се наведох към нея.Опитах от сочните и' устни и продължих да забързвам,усетих че кулминацията наближава,но можех да издържа още.Беше невероятна.За седемнадесет годишно момиче имаше голям опит...явно.След малко смених позата и продължих с бързо темпо.От време на време или спирах или забавях,а след това отново ускорявах.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 21:31

Крис сменяше позите и всяка следваща беше по-странна и носеше повече наслада.Вече бях на ръба.Тялото ми гореше от целувките и нежните му докосвания.
Сърцето ми биеше бясно от адреналина.Докато спираше за малко обвивах крака около бедрата му и го целувах ненаситно, а когато забързваше темпото от устата ми се откъсваха стенания и мъркане от насладата.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 21:37

След всяка една изминала минута насладата ставаше все по-голяма.Продължих в същото темпо,вече целия бях потен.След няколко минути края се задавше и аз го извадих и свърших.След това целунах момичето и казах:
-Беше супер!Може ли да си взема душ?-попитах аз,като легнах запъхтян до нея.Нещата се развиха доста бързо и аз не усъзнавах,как от обикновен флирт,стигнахме до ...това
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 21:55

-Беше .. мм нямам думи да го опиша!-усмихнах му се.
-Изкаш ли заедно да си вземем душ?-попитах неуверено аз.Все пак си беше секс за една нощ и нищо повече или грешах...
Не можех да реша кое от двете беше.Въобще не знаех дали след душа ще си тръгне или ще се върне в леглото при мен.Не бях някоя романтичка ,която искаше да се гушне в момчето и да си разменят лигави реплики докато заспят.
Не знаех от кой тип мъже беше ,но дори и да не исках все някога щях да разбера.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:01

-Хм...както искаш,ако искаш ела-казха аз и тръгнах към банята.Влязох вътре и застанах под душа.Псуанх хладка вода,за да се освежа.Отмих потта.Надигнах глава и водата течеше право върху лицето ми.Усещах малко болка по гърба,защото Брук ме беше надрала,не болеше много.Аз се замислих,дали това щеше да си остане секс за една вечер или нещо повече...
Тогава Брук влезе и аз и направих място...
-Хубава баня-промълвих аз и се усмихнах,незнаех какво друго да кажа...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:11

Влязох при него.Беше много секси с мокра коса и капки вода стичащи се по тялото му.
-Мерси.-казах след комплимента му за банята.
След като се изкъпахме в пълно мълчание като излкючим това ,че го помолих да м и сапуниса гърба.
Излязохме от банята,а аз не казах нищо.Просто обух едни бикини и се върнах отново под тънките чаршафи.Исках да видя какво ще направи.Не го бях молила за нищо.Решението беше изцяло негово.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:14

-Имаш ли нещо против да остана...късно е..а и съм изморен,ако кажеш ще си тръгна-казах аз,след като си обух боксерките и подредих дрехите си на един стол.Наистина ми се искаше да остана,само че не зависеше от мен.Подпрях се на стената и зачаках отговора на Брук,за да знам дали да се обличам или да се шмугна под меките чаршафи...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:20

Това ме изненада.Мислех ,че ще си тръгне.Живееше близо ,а и не ми изглеждаше от мъжете ,които оставаха за цялата нощ.Явно грешах.Погледнах го.Наистина беше много сладък.
-Остани.-намихнах му и се преместих в едната половина на огромното легло за да му направя място.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:27

Аз се приближих и легнах на в леглото.Завих се само до кръста,защото беше много топло.Целунах Брук и казах:
-Благодаря!-легнах по гръб и затворих очи.Не успях да заспя веднаха,но след около час успях да се унеса и да заспя.Не сънувах нищо.Спях напълно спокойно и дори не помръднах.Леглото беше много удобно и приятно за спане,трябваше и аз да си купя такова...беше по-удобно от моето.На сутринта се събудих и станах леко от леглото,за да не събудя спящото момиче.Погледнах я,беше много красива докато спи...Отворих вратата на терасата и излязох.Погледнах и гледката беше много хубава,виждаше се почти целия Ню Йорк.Духаше лек ветрец,който леко се плъзваше по тялото ми.Май забравих да се облека...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:36

Събудих се и бях сама в леглото.Не се изненадах.
Беше супер вечер ,но само толкова.И все пак спомена за предната нощ ранесе горещина в цялото ми тяло.Станах ,измих си зъбите и лицето и облякох едни къси панталонки и късо потниче.
Отидох в кухнята за да си направя кафе.Тази сутрин се чувствах много добре като изключим факта ,че Крис си беше тръгнал.Седнах на дивана и отпих от горещото ,горчиво кафе.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:41

Влязох вътре,но Брук я нямаше.Разходих се из апартамента и накрая влязох в кухнята.Не я видях първоначално,забелязах че имаше кафе
-Сигурно няма да има протива да пия едно кафе-промърморих аз ис и налях в една чаша,обърнах се и се стреснах.В тоязи момент изтървах чашата и полях цялото си тяло с горщотот кафе,съжалих че не се облякох.Целия бях в кафе,а болката беше голяма,защото беше вряло
-Защо не се обади че си тук!-казах аз нервно и погледнха Брук.Намокрих една салфетка и започнах да трия кафето от тялото си,за да на ми пари...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:49

Бях се замислила когато Крис се появи внезапно и май го изплаших ,защото се заля с врялото кафе, което беше почнал да си налива.
-Къде беше?Меслех ,че си си тръгнал.-погледнах го виновно и взех една кърпа, намокрих я с ледена вода и му помогнах да избърше кафето от себе си.Извадих няколко ледчета и сложих купата с тях пред него.
След това седнахме на дивана и аз го попитах:
-Искаш ли кафе?-докато му подавах моята чаша.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:53

-На терасата...не видя ли дрехите ми?!-попитах аз,докато се триех.Тя ми помогна и скоро вече нямаше кафе.Имаш големи червени петна по предната част на цалото ми тяло.Доста заболя.Седнахме не дивана и тя ме попита дали искам кафе...колко иронично
-Не...благодаря!-казах аз,като се опитах да прнебрегна болката.След малко ми мина малко и казах:
-Извинявай,че ти се развиках,но наистина ме заболя!-целунах я нежно в знак на извинение...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 01:51

Kрис ми се ядоса.Беше прав аз бях виновна, но как да се сетя да гледам за дрехите му като мислех ,че одавна си е тръгнал.
-Мислех ,че си си тръгнал.-бах съвсем искрена.Още когато си легнахме през нощта заспах с мисълта ,че няма да е тук сутринта.
Помълчахме малко и послед той каза:
-Извинявай,че ти се развиках,но наистина ме заболя!-и докато му кажа ,че няма нужда да се извинява и ,че вината беше моя, той вече ме целуваше нежно.Това беше доста приятна изненада.Преди да заспя също и си помислих за това ,че никога няма да усетя вкуса на тези меки и сладки устни.
Отговорих на целувката му.След кратката последва и една много по-дълга.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 04:06

-Защо си помисли,че ще си тръгна?Да не се помисли,че те изпозлвам?-незнаех защо си мисли,че ще си тръгна.Нямах намерението да я изпозлвам,да правя секс с нея и да избягам,като страхливец...Пргеърнах я и я целунах страстно с език.
-И...искам дапоговорим за всичко между нас...и какво ще правим за вбъдеще!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 04:18

Крис продължи да ме изненадва.
-Ъм ...не съм мислила ,че ме използваш ,просто не исках заради една нощ да се чувстваш едва ли не задължен към мен.
Не исках да го обидя ,просто му казвах това което мислех.Целунах го страстно и казах:
-За нас?Бъдеще?-погледнах прекрасните му очи ,в които нямаше и ни най-малко колебание.-Ти започни ,ако ще казваш нещо.-докоснах ръката му и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 04:33

-Не...зависи от мен,а от теб,аз бих желал да сме заедно...ако и ти искаш де,ако не си тръгвам веднага и повече няма да ме видиши или ще си останем просто приятели...както кажеш-казах аз и се облегнах на дивана.Наистина за много малко време сякаш се влюбих в нея.Харесвха я и исках да сме заедно...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 04:44

След всички тези думи аз продължих да мълча.
-Аз също искам да сме заедно.
Мисълта да не го видя повече беше повече от налудничева ,а да си останем приятели..пф да бе по-скоро ''приятели с привилегии''.Една от превилегиите бяха нощи като предната.
Започнах да го целувам.Наистина бях щастлива от развитието на събитията.
-А сега може ли да ми разкажеш нещо за теб ,защото почети не знам нищо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aпартамента на Брук [18+]
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Дъстин и Брук

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Районите на Ню Йорк :: Манхатън-
Идете на: