New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Aпартамента на Брук [18+]

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 12 2010, 16:56

First topic message reminder :

Стаята на Би
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 BLAIRS_04
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 BLAIRS_02
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 77b79569a050
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 BLAIRS_01
Банята към стаята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 ?cat=11&img=409888

Стаите за гости
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Master-Bed-Room-design-3
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 ?cat=11&img=415305
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Room_bedroom

Tрапезарията
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 ?cat=11&img=412079

Кухнята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 ?cat=11&img=417799


Джакузито
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 SANDANSKI-TIMEOUT-DJAKUZI
Терасите
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 SeillansTerrace
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Styleathome_may08_Terrace01
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 19 2010, 22:54

Реших да започнем със съществената част. Целувах я надолу и щом стигнах до хълма й започнах да прониквам в нея. Докато прониквах в нея, тя стенеше. Целуваше тялото ми. Знаех, че трябва да се ограничим, но нямаше как това да стане в момента. И двамата изгаряхме от страст. Проникнах в нея и телата ни започнаха да се сливат и разделят. Усещах, че удоволствието скоро ще свърши и затова исках да накарам Брук да се чувства колкото може по-добре.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 19 2010, 23:04

Уситих как проникна в мен.Прехапах усни.Лек писък предисвикан от сладката болка се изниза от усните ми, но той го заглуши с целувка.Стегнах схватката около кръста му за да го приближа още повече към себе си.Бяж на ръба на удоволствието и възбудата.След такова изживяване ,не знаех дали няма да изгоря в огъня от страст помежду ни.Този път беше много по-хубаво от предишния.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 19 2010, 23:16

Края наближаваше. И двамата го усещахме. Започнах да го вкарвам и изкарвам все по-бързо и по-бързо. Накрая забавих темпото и го изкарах. Отново бе покрита с бяло. Легнахме на леглото и си поехме дъх.
- Хареса ли ти? - Попитах я. Исках да знам да ли съм я задоволил. Беше хубава вечер. Започна в билярдната зала и свърши тук по тази начин.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 19 2010, 23:23

Не можех да си поема дъх за да му отговоря.
-Беше.... страхотно.-усмихнах се и пак си поех въздух.
Стоях легнала и гледаща тавана на стаята.
-Искаш ли да си вземем душ или да вляза сама?-попитах и станах от леглото като се запътих към банята.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 19 2010, 23:32

-Нека си вземем. - Прегърнах я. Гушеше се в мен, но не си долепяваше тялото. Не знаеше какво чувствам.
- Искам да ти се насладя без да се налага да те обладавам. - Хванах я и потеглихме към банята. Сложих от балончетата и влязохме във ваната. Прегърнах я силно и я попитах.
- Кога го направи за пръв път? Честно.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyНед Юни 20 2010, 00:53

Мислех да го излъжа ,но му казах истината:
-Деня в който скъсахме ...
Срих лицето си с ръце и започнах да разказвам:
-Когато ти ме остави се обадих на едно момче ,което знаех ,че иска да спи с мен.Напихме се и ...Беше ужасно..
Болезнените спомени ме връхлетяха.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyНед Юни 20 2010, 00:57

- Знам, че те ранявам така, но разкажи ми всичко. Моля те. Искам да знам миналото ти. - Целунах я по челото и я прегърнах.
- Спокойно. Каквото и да си правила, ти е простено. Искам само да ми разкажеш. - Целунах я отново за да се успокои и да разказва спокойно. Мислех си да я излъжа, но тя казваше истината, значи и аз щях да я кажа.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyНед Юни 20 2010, 01:53

-Ами няма много ... просто всяка нощ с различни мъже.
Казах това ,което той вече знаеше.
Не исках да си призная,но щеше да ме заболи ,ако чуя неговия разказ за това и не го попитах.
Исках миналото просто да спре да ме преследва и припомня грешките мим
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyНед Юни 20 2010, 03:45

Бе утро. Погледнах часовника в банята.
- Ти не си ли на лекции?! - Трябваше да знам тъй като скоро записа и не биваше да закъснява от първия ден. Пък и аз бях на работа. Излязохме от ваната и отидохме в стаите си. Пилона бе леко счупен и реших да не всявам подозрения в другите. Щях да го дам за претопяване. Пък и щях да взема добри пари за него. След като бяхме готови излязохме от апартамента и казах:
- После мини през бара ако искаш...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 26 2010, 02:57

Отидох в стаята си и започнах да си стягам багажа. Явно тя не искаше вече да сме заедно. Ще се правя, че не я познавам и ще се върна към старят си начин на живот. Може и да направя нещо друго. След като бях готов отидох в нейната стая.
- Тръгвам си! Сгреших и сега те оставям свободна! - Оставих ключовете на едно от шкафчетата и си отидох. Щях да се настаня в Бара. Щях да водя нощен живот. Щом ги оставих отидох в Бара и си налях едно уиски.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСъб Юни 26 2010, 17:38

След като не намерих Алекс никаде се върнах в апартамента.
Отидох в кухнята и взех еднада кутия сладолед.Седнах на дивана и започнах да чм докато гледах някакъв тъп филм.Не ми пукаше ,защотот въобще не се опитвах да разбера сюжета на филма.Предпочитах да наблегна на сладоледа докато си мислех.
Защо му трябваше да си тръгва, не го бях молила за това.
След като кутията сладолед вече беше до половината я оставих на масичката и гушнах една възглавница ,а след малко уромата ме победи и заспах.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 05:24

Отключих и поканиш Крис.Добре ,че бях оправила къщата преди да изляза.Влязохме в хола и аз оставих покупките на дивана.
-Настанявай се ...-усмихнах се и попитах:-Е какво ще пиеш?
-Докато мислиш аз ще отида да се преоблека.-намигнах му и отидох в моята стая.
Махнах набързо дънките и фанелката и облякох една не много официална рокля с тънки презрамки и гол гръб ,но за сметка на това беше късичка и удобна.
Върнах се в хола:
-Какво си избра?-попитах Крис и го погледнах предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 05:28

Направих си околосветско пътешествие,по цялото тяло на момичето.Великолепната рокля,стоеше неописуемо по перфектните черти на тялото на Брук.Не бях забелязвал,че тялото и' е невероятно.
-Ами...ами...искам...кола,с много лед-облизха се леко...
-..и водка в нея-добавих след кратка пауза.Намигнах отново на момичето и прострях ръце на облегалката на дивана,който беше много удобен.Огледах целия хол и също много ми хареса...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 05:38

Отидох до кухнята и взех шишетата с водка ,кола и няколко ледчета в една купа.Занесох ги на Крис и след това му подадох една чаша.Започнах да наливам нарочно първо водката.
-Кажи ми кога да спра.-казах и прехапах леко долната си устна ,а докато наливах задържах погледа си върху него.
Накрая ми каза да спра и донапълних малкото останало място в чашата с кола и сложих две ледчета,
-Заповядай.-докато му подавах чашата задържах пръстите си на ръката му докато я поемаше.
След това си налях и аз малко кола и водка и седнах до него.Кръстосах крака и късата рокля разголи голяма част от бедрото ми.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 05:44

-Защо ме сваляш?-изръсих аз и се усмихнах леко предизвикателно.Отпих от чашата с водка и кола и я оставих на масата.Беше както я обичам...водка с един нокът кола хД...Аз разкодирах действията на Брук много бързо,но ми харесваше,както и на мен да я свалям.Леко се приближих към нея и седнах по-близо.Нежно докоснах ръката и' и се направих сякаш е случайно...
-Е...какво мислиш за..да кажем...времето...доста е топло нали?
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 05:51

-Свалям ли те?-погледнах го палаво и в същото време ангелски.
Той се засмя.Продължавах да флиртувам ,защото той не ми даваше знак да спра.
-Да доста е горещо..Може да махнеш тази фанелка.-предложих му,доближих чашата до устните си и отпих.
-В настроение ли си за едно модно ревю или ти се прави нещо друго?-попитах го докато въртях един кичур коса между пресите си и прехвърлях наум всички секси нощнички,които имах.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 05:55

-Бих искал да я сваля,но ми е трудно сам...ще ми помогнеш ли?-засмях се леко и отпих от чашата си,харесваше ми този вид флирт.
-Ми...каквото кажеш,това ще правим,ако искаш модно ревю,ако искаш друго,все тая-намигнах и леко и отново отпих.Вече бях преполовил чашата и докато се усетя,тя пак беше пълна,защото Брук или аз,все някой доливаше в чашите...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 06:03

Надявах се да каже това.Станах и седнах на едното му коляно.Първо прокарах ръце бавно под фанелката му по коремните му мусколи докато я надигах ,а за да я извадя през глават му с приближих още по-близо до него.
-Мм така е по-добре.-усмихах се и добавих.-А и страхотен тен.
След това без особенно желание се изправих и седнах отново до него ,ама в него ми беше по-удобно.
Погледнах отново голото му тяло и се опитах да не му се нахвърля.Все пак бавния флирт беше много по-приятен.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 06:09

-Щом казваш-засмях се леко и захвърлих тениската нанякъде,отпих от питието си,което вече си беше чиста водка без лед.Искаше ми се да и се нахвърля,като животно,но бавния флирт беше много по-приятен.Аз леко я дръпнах и тя се приближи,съвсем леко допрях устни до нейните и една капка от водката побадна върху устните и'.Тя се озова в скута ми,като аз съвсем леко облизах врата и'...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 06:16

Май нямаше да стигнем до ревюто.
-Кой кого сваля сега?-попитах и се отдръпнах леко от него.Не ,ч не исках да ме целува просто исках да го поизмъчвам мъничко само,а и имах да му връщам едно дразнене.Сетих се как се дразнеше ,че съм малка, когато аз го свалях в мола и при това доста отчайващо.
-Хм сега не съм ли малка?-докоснах леко устните си с пръст.
Той се изненада малко ,но след като видя как го гледам разбра какво искам и се включи в играта ми.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 06:21

Изправих се и отидох до нея,като махнах роклята и' и тя остана по бельо,аз се усмихнах и казах:
-М...мисля че не си малка...-облизах врата и',аз след това се отдалечих и седнах отново на дивана,нямаше да стане тлкова бързо,насладата идва с чакането...
-Ще дойдеш ли тук..или ще стоиш там?-попитах аз,като я погледнах предизвикателно-алкохола вече ме беше хванал тотално и върших глупости,но не се усещах и продължих с тежката форма флирт...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 06:30

Направих се ,че вземам важно решение.
-Амии не знам.
Той знаеше ,че не се колебая ,а просто си играя.Играта ни беше малко като на котка и мишка ,но беше много забавно.Можеше и да е по-дълго ,ако го нямаше онова огромно желание да отида при него и наистина да му покажа .че не съм малка.
Огледах се и видях фанелката му близко до мен взех я и я скрих зад гърба си.Отидох зад него и започнах да го целувам по врата докато му завързвах ръцете зад гърба му.След това седнах в скута му започнах да го целувам отначало съвсем нежно и леко ,а след това и с език като понякога захапвах лекичко долната му устна.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 06:36

Тя знаеше че ми харесва,затова продължаваше да ме целува все по-грубо и продължително.Аз не се съпротивлявах и не се опитвах да се освободя.Телата ни се допираха едно в друго.Аз започнах да се възбуждам.И това беше видимо,а и момичето можеше да го усети.Аз не се опитах да го скрия.Отвръщах на всяка една целувка.Езиците ни се преплитаха един в друг и сякаш затанцуваха бърз танц...Възжудата стваше все по-голяма,а желанието-все по -неудържимо.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 18:40

Знаех какво следваше ,но исках да го отложа още малко.Не исках да се предам толкова лесно в ръцете му.
Останах седнала в него прокарвайки пръст през устните и тялото му, по стегнатия корем или мусколестите ръце.
Прокарах език по устните му и след това попитах:
-Ъм гледа ли ти се филм?-едвам не избухнах в смях.Какъв филм?Аз не можех да откъсна очи и устни от него камо ли да се загледам в някой филм.
В момента се чувствах страхотно.Нямаше и следа от мъката и разбитото ми сърце отпреди няколко часа.Замислих се дали тези мъжки и невероятно възбуждащи ласки бяха причината да се чувствам желана и искана или причината просто беше в Крис.Не исках точно сега да мисля за чувства.Исках да се насладя на това ,което предстоеше изцяло,защото знаех ,че преживяването ще е неворятно божествено и незабравимо.
Целунах го отново и отвързах ръцете му.
-Вече можеш да правиш каквото пожелаеш.-прошепнах в ухото му със секси глас и го целунах продължително по врата.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 EmptyСря Юни 30 2010, 18:55

Едната ми ръка мина през кръста и',а другата през подмишницата и врата и'.Притиснах нейното тяло към моето и нежно продължих да я целувам.Харесваше ми.Не исках да съм груб,затова я целувха малко по-бвно,изкушаващо и страстно.
-Не мислиш ли...че бързаме-изтърсих голяма глупст.Досега не съм отказвал секс.
-М...забрави-добавих и продължих да я целувам,като нежно я галих по рамената и гърба....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aпартамента на Брук [18+]
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Дъстин и Брук

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Районите на Ню Йорк :: Манхатън-
Идете на: