New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Aпартамента на Брук [18+]

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyСъб Юни 12 2010, 16:56

First topic message reminder :

Стаята на Би
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 BLAIRS_04
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 BLAIRS_02
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 77b79569a050
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 BLAIRS_01
Банята към стаята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 ?cat=11&img=409888

Стаите за гости
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Master-Bed-Room-design-3
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 ?cat=11&img=415305
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Room_bedroom

Tрапезарията
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 ?cat=11&img=412079

Кухнята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 ?cat=11&img=417799


Джакузито
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 SANDANSKI-TIMEOUT-DJAKUZI
Терасите
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 SeillansTerrace
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Styleathome_may08_Terrace01
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 04:51

-Ами...така...на 24 години съм,роден съм във Франция,живях там.Главен редактор на списнаие съм.Родителите ми са доста богати.Имам две сестри и брат,само едната ми сестра е тук.Любимия ми цвят е черното,любимото ми животно е котка.Слушам рок и метъл.Спортувам.Поддържам тялото си във форма-обичам да ходя на фитнес,да играя бейзбол и да тичам,както и водните спортове.Обожавам да плувам.Любимите ми храни са пържени картофи,пица,спагети и всякакви тестени изделия.Обичам да пия вино,но любимата ми напитка е колата.Харесвам много и желираните сладки...ако искаш да знаеш още нещо питай...сега ти разкажи нещо за теб!-казах аз и се облегнах.Брук се излегна на дивана и сложи глава на гърдите ми,а аз леко я галих по косата...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:03

Вече знаех всичко ,което ми беше нужно.
-Ами на 17 години съм от Франция.До преди две години живеех в Париж,но наще се разведоха и аз се преместих с баща ми.Сега живея сама ,а той живее с приятелката си.Нямам братя или се сестри.Обичам да гледам филми.Обожавам сладоледа,шоколада и жилираните бонбони.А любимата ми напитка е може би фанта лимон.-засмях се и добавих в разказа си.-А да и преди един месец скъсах с предишното си гадже, с което сега сме само приятели.-повдигнах се да го целуна и попитах:
-Само един въпрос как се казва сестра ти?-беше казал ,че е от тук и имаше възможност да я познавам.Макар ,че познавах много малко хора в този град.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:10

Вече знаех повечето неща за нея.Пожела да и' кажа как се казва сестра ми,аз се усмихи казах:
-Казва се Клеър...Клеър Денвърс...би трябвало да е Клеър Арамантиер,но когато е била малка,нещо се е случило и нашите ся я оставили в сиропиталище...тя ме намери и аз много я заобиичах...може да е познаваш...виждала ли си я?-попитах аз.Като се замисля,не съм я виждал отдвана,последния път беше с Андреас(гаджето и') в бара...Трябва да и се обадя и да излезем четиримата
-Имам идея..искаш ли да и' се обадя и да излезем,аз,ти,Клеър и Андреас,той и' е гадже?-попитах аз и погледнах Брук,която спокойно лежеше на гърдите ми
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:16

Чувтвах се в някой американски сериал.Спомних си как бяхме празнували с нея ,Андрю и ...Алекс.
-Познавам я и нея и гаджето й.Тя работи в бара на бившия ми.
Няма да е зле да и се обадиш да излезем заедно някой път.От доста време не съм я виждала.Те двамата с Анреас са страхотна двойка.
Но като й се обадиш не й казвай с кое момиче ще си, нека бъде изненада.-засмях се и го целунах.
-Ти имаш ли някакви ангажименти или планове днес?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:20

-Не...в отпуск съм,сигурно в списанието е пълна бъркотия,но подготвих броя и те само трябва да осигорят отпечатването...и днес цял ден съм твой-казах аз и се усмихнах...
-А...и ще и' се обадя ама утре,защото сега не ми се излиза от тук,даже мисля цял ден да си стоя така с теб...няма да прекача прага,освен ако ти не ми кажеш...или ме изгониш-засмях се силно и отново погалих Брук.Харесваше ми да е близо до мен,да усещам аромата и',да усещам кожата и'.устните и' и абсолютно всичко покрай нея...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:27

-Ако в списанието им действаш както на мен ,съмнявам се ,че ще има оцеляли след отсъствието ти.-погалих лицето му.
-Ами аз нямам намерение да те гоня ,освен ако не ме ядосаш.-засмях се ,а той ме погледна въпросително.
-Можеш да ме ядосаш само ,ако спреш да ме прегръщаш или да ме целуваш.Колкото до това къде ще сме ,няма значение.Ако пожелаеш ще останем тук или ще излезем някъде.-целунах го отново докато му давах време да помисли над въпроса ми и да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:31

-Не...за да излезем трябва да се облека,да се мия,да се обувам,прекалено дълъг процес,а и ме мързи,затова няма да го правя и ще останем тук,поне така искам аз,а колкото до списанието-там са големи некъдърници-засмях се леко и я целунах.Наистина много ме мързеше,даже да стана,а камоли сега да тръгна да се обличам и да излизам.Да се сблъскам с натоварените улици ,много хора,нее...когато съм в отпуск гледам да стоя удома...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:39

Засмях се и го целунах.
-Добре ще останем тук.Ако искаш може да гледаме филм?-предложих му и отново го обсипах с целувки.Май и аз предпочитах да си остана вкъщи на мекия диван.Нямаше какво да правя освен да пазарувам,но вече бях пръснала достатъчно много пари.
-Кажи какво ти се прави?-погледнах го и се сетих за средновековните филми.
-Господарю,имате ли някакви желания към вашата подчинена.-беше ми много забавно да играя тази роля.Винаги съм искала да се занимавам с актьорско майсторсво, защото много ми се отдаваше да играя различни роли.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:44

-Ще правим каквото кажеш кралице моя...-засмях се и я прегърнах още по-силно.Тя беше страхотна и аз много я харесвах,не исках да се отделям от нея...
-Снощи беше странна вечер не мислиш ли?-усмихнах се аз и се сетих колко беше хубаво.Много ми хареса снощтната случка.Досега много малко жени са ме задоволявали напълно и Брук определено беше една от тях
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 05:52

-Крис ,странна ли ?Защо?Аз бих я нарекла незабравима ,страхотна и божествена.-станах от дивана.
-А не ,Господарю аз съм ваша подчинена, не съм кралица.-това го казах докато стоях права пред него ,а след това направих реверанс.Само ми липсваше роклята от средновековието.
Седнах много близо до него и прошепнах в ухото му със преластяващ глас.
-Не съм чула още желанията на моя Господар.Какви са те?-започнах да го целувам по врата ,после спрях за малко.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 06:00

-Искам да кажа...странно започна,след това беше...УОУ...беше супер,невероятно,незабравимо-започнах да правя жестове с ръце,като малко дете което неможе да кажа че сика близалка,а само описва желанията си.
-Ами...искам...искам да стоиш при мен и да гледаме някой филм-казах аз силно,а след това и прошепнах
-...а довечера...хихи...знаеш какво ще правим-това беше само шега,но може и да ме огрее,довечера,сега нямах нужната сила,снощи тя ме изтощи,все пак не съм първа младост като нея,на цели 24 години съм
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 06:11

Беше голям сладур ,а аз не можех да му се насладя.
-Добре филм ще гледаме.-отидох до секцията с касетите и се усмихнах като видях ,че дисковете ми с всички филмчета на Дисни бяха там.Зачудих се кое да избера.Не че нямах и други филми като екшъни ,драми ,романтики и комедии просто исках да го изненадам с филмче на Дисни.Исках да видя как ще реагира ,ако не му се гледаше (в това бях 99% сигорна )щях да пусна някой ужас или екшън ,каквото той си избереше.Колебаех се между Малката русалка и Принцеса Анастасия.Накрая избрах Малката русалка.
Пуснах диска и седнах пак до него.
-Кой филм ще гледаме?-попита ме той.Не му отговорих и изчаках филма да почне.Щом той видя кой филм бях пуснала ,реакцията му беше ...
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 16:27

-Хей....това не е ли малката русалка...това е...анимация...за деца...супер-казах аз и се засмях.Облегнах се на дивана,прострях ръце на облегалката и погледнах към телевизора.От девет годишен не съм гледал филм на Дисни,не ги харесвах много,но ми се налагше,защото сестра ми настояваше да стоя с нея,а брат ми,той играеше по цял ден на компютъра.Аз погледнах Брук и се засмях.
-От девет годишен не съм гледал филм на Дисни!-засмях се отново
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 16:38

Този мъж ме изненадваше.Друг на негово място би ми се развикал ,но той просто се засмя и дори се облегна на дивана готов да го гледа.Май наистина бях ударила джакпота с него.
Усмихнах му се и след това го целунах.Филмът беше започнал ,а аз продължавах да целувам Крис.
След десетата минута ,спрях и каза.
-Наистина ли ще го гледаме за да го върна в началото или искаш да избера друг, може и ти да го избереш?
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 16:46

-Ако ти искаш да го гледаме,ще го глдаме за мен е без значение-казах аз и я целунах.Загледах се във филма,бях го гледал преди,но и така не си спомних точно какво става в него.
-Та какво ще кажеш,ще гогледаме ли или ще избираш друг филм-повторих отново и се засмях,за мен беше без значение какво ще гледам...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 17:08

Усмихнах му се, станах и върнах филма в началото.
-Аз искам да го гледаме.
Крис не направи никаква физиономия ,когато казах това.Само ме гушна и ме целуна.
Гледах с интерес ,защото обожавах това филмче.
Самата анимация ,а и песните бяха много хубави.
Облегнах се на рамото му и от време на време го целувах за кратко.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 17:43

-Щом настояваш-засмях се отново и я целунах,когато бях около нея,се чувствах неописуемо щастлив.Харесваше ми да съм до нея.Да се докосвам до тялото и' и да опитвам от устните и'.Целунах я отново и се загледах във филмчето.Не беше много интересно,можеби защото вече съм възрастен за такива филми,но нищо не казах и продължих да гледам заедно с Брук..
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 17:58

Филма свърши и аз пипитах Крис:
-Какво искаш сега да правим?Ако искаш да приготвя нещо за хапване.-предложих му.
Беше обед вече и сънцето напичаше в стаята ,за това пуснах щорите ,а навън може би беше много горещо.Някой ден трябваше да отидем на плаж.Замислих се малко и не знам защо му казах:
-Крис наистина не мислех ,че си такъв ...-не исках да го обидя ,дори не знам защо казах това.След това го целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 18:02

-Ами...ако искаш да хапнем и да отидем на плаж?-предложих аз и я погледнах.Тогава тя каза,че не е предполагала че съм такъв.Какъв да съм?Това не го схванах
-Какво искаш да кажеш?-попитах аз и я погледнах въпросително,като се изправих и се протегнах.Вече беше обяд,а аз още стоях както съм спал,не бях се измил и вобще мързела ме обвзе...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 18:13

Явно нямаше да ми се размине без да обесня.Ами сама си бях виновна ,не трябваше да казвам онова.
-Амии такъв страхотен...Мислех ,че си от мъжете ,които мислят само за работа ,не остават вкъщи за да гледат филм ами предпочитата да са в офиса с марков костюм и да се разпореждат.Мислех ,че ...ъм прекарваш ноща с някоя ,а на другия ден си тръгваш без дори и едно ''чао''...Съжалявам ...-сведох виновно поглед.
Каква глупачка бях.Ядосах се на себе си.Не трябваше да казвам всичко това, бо вече беше късно.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 19:08

-Хейй...аз харесвма работата си!-казах аз с усмивка и прегърнах момичето
-...и всъщност доста често се е случвало това което каза...имам предвид за едното чао-засмях се отново.Аз наистина си харесвах работата и да харесваше ми да съм в марков костюм,и да обичам да с разпореждам...това ми е работата все пак!!!
-Какво да направя,като съм властен,гнусно богат кучи син!-засмях се отново,това го казах във връзка с работата ми...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 19:33

Засмях се заедно с него.
-Но с мен не направи това ..говоря за онова ''чао'' и това е по-важното .
Радвах се ,че не ми се сърди.Започнах да го целувам и го бутнах да легне на дивана.Продължих с целувките.Не можех да му се наситя.Беше ми трудно да спра да со целувам ,но след това се сетих нещо и казах.
-Нали щяхме да обядваме?
Станах и отидох в кухнята.От там се провикнах:
-Крис,какво искаш за ядене?-имаше две възможности да се опитам да сготвя нещо ,без гаранция ,че ще е вкусно или да си поръчаме от някой ресторант.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 19:41

-Хм...поръчай по телефона,не искам моето момиче дa се мъчи в кухнята.-извиках аз и станах от дивана и отидох в кухнята при нея.По плочките стъпвах на пръсти,защото бяха доста студени.Прегърнах я и я вех на ръце,като я целунах.Занесох я в хола и я сложих на дивана.Взех телефона и се обадих на един от най-добрите ресторанти.Поръчах всякакви неща-пица,пържени картофи във изобилие,пилешки хапки и за каквото още се сетих.След малко на вратата се звънна.Аз накарах Брук да отиде,защото едва ли е прилично да изляза по боксерки пред хората.Дадох и пари да плати и тя донесе нещата,а аз отидох да се облека...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 19:52

Той ме улесняваше максимално.А и ако поговорката ''любовта на мъжете минава през стомаха'' то определено нямаше да спечеля любовта му.
Отидохме в хола или по-скоро той ме занесе на ръце до дивана и тази негова постъпка беше адски мила.После поръча храна.
Когато се звънна на вратата отидох да откюча и да платя.Крис беше пиръчал много неща ,които щяха да ни стигнат за още два обеда.
Занесох нещата в хола и всех от кухнята две чинии и вилици.Взех две чаши и отворих едно шише скъпо ,френско вино.Беше останоло от нова година май, когато празнувах с баща ми.Той беше ценител и колекционер на скъпи френски вина.Не знаех дали е хубаво това вино ,но предполагах.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 EmptyЧет Юли 01 2010, 20:34

Взех дрехите си и ги занесох в хола.Обялкох се и отидох при Брук.
-О...ти вече си подредила масата-усмихнах се аз и седнах на един стол.Взех си салата,катофки,хапки и една малка пилешка пържола,бях доста гладен.Отворих виното и налях,като попитах:
-От кога го имаш...това е страхотно вино...и естествено френско...определено е старичко...-възкликнах аз и взех едно картофче,като го напъхах в устата си.
-А...след това на плаж ли ще ходим или някъде другаде...?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aпартамента на Брук [18+]
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Дъстин и Брук

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Районите на Ню Йорк :: Манхатън-
Идете на: