New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Aпартамента на Брук [18+]

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 16:56

First topic message reminder :

Стаята на Би
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 BLAIRS_04
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 BLAIRS_02
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 77b79569a050
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 BLAIRS_01
Банята към стаята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 ?cat=11&img=409888

Стаите за гости
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Master-Bed-Room-design-3
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 ?cat=11&img=415305
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Room_bedroom

Tрапезарията
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 ?cat=11&img=412079

Кухнята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 ?cat=11&img=417799


Джакузито
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 SANDANSKI-TIMEOUT-DJAKUZI
Терасите
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 SeillansTerrace
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Styleathome_may08_Terrace01
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСря Юни 16 2010, 04:07

Алекс малко ме изненада ,но какво пък бях свикнала на различни неща от всички мъже.
-Не знаех ,че си груб.-засмях се и започнах да го целувам от усните като слизах все по надолу и по-надолу.След минути банският му беше изван джакузито.Гмурнах се и се задържах под водата доста време.след като излязох си поех въздух и го попитах.
-Хареса ли ти?
-Обичайно другите момчета си избираха спалнята ,но точно за това харесвах Алекс.Той не беше като тях.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСря Юни 16 2010, 04:13

- Идеално! Сега е мой ред. - Извадих я от джакузито като тя седна отвън. С целувки започнах да слизам от гърдите надолу. Стигнах до хълма й като започнах бавно да го галя с два пръста. Докато го галех, с другата ръка бръкнах в ануса й. Тя изпищя, но бе само с един пръст. Започнах бавно да го вкарвам и изкарвам като исках да я възбудя. Имаше една бутилка шампанско. Взех я и полях Би с нея. Останалото изпихме. Бяхме пияни. Извадих си пръста от ануса й и започнах бавно да бъркам в нейни хълм. Започнах да забързам нещата. След като свърших я върнах обратно вътре.
- Твой ред е мила, моя! Изненадай ме!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 00:34

Поведението му беше доста грубо.Тялото ми не се съпротивляше и беше изцяло негово.Ръцете ми бяха отпуснати и от устата ми се изнизваха тихи звуци предизвикани от възбуда и желание.
Когато той ми каза ,че иска да го изненадам отначало не знаех какво да направя, но все пак щях да измисля нещо ,нали бях францозойка.
Бях замаяна и пияна ,усещах плътта ми да гори там където ме беше докосвал.Мусколите ми се бяха стегнали и останах легнала няколко секунди.Станах и усетих лека болка.Взех второ шише шампанско.Успях да намеря и малко ягоди и сметана.Застанах на колене и го бутнах да легне ,а краката му останаха във водата.Полях усните му с шампанско и след това палаво го облизах като леко захапах долната му устна.Взех сметаната и направих следа по тялото му.
Облизах я и стигнах по надолу от корема му.Започнах да прокарвам пръсти ,а фрнеският ми маникюр леко го драскаше.След това го поех в устата си ,а езикът ми започна да се движи бавно.През това време той беше заровил ръце в косата ми и натискаше главата ми все повече към него.По едно време той ме спря и се превъртя.Направи някаква хватка и за секунди се озовах легнала под голямото му и едро тяло.Той оказваше натиск над бедрата ми, по които може би вече имаше синини.Прикова ръцете ми над главата ми и започна да целува устните и шията ми.Бях го оставила да прави каквото си иска ,защото беше по силен от мен и не можех да му се противопоставя.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 02:24

Започнах бавно да слизам надолу. Бях по-груб. След като стигнах до хълма й, то влезна в нея. Започнах да го движа бавно, а Брук пъшкаше. Забързах малко като тя пъшкаше все по-силно и по-силно. Усещах, че ще свърша затова забързах темпото още повече. Държах ръцете й и я целувах докато го пъхах все по-бързо и по-бързо. Накрая го извадих и я опръсках с "кисело мляко". Легнахме на малкото диванче което имаше до джакузито.
- Хареса ли ти?
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 02:31

След всичко легнахме на малкото диванче ,а аз усещах болка по цялото си тяло.Усещах главата си натежала и много ме болеше.Легнах на гърдите му и отговорих само с едно леко мъркане.
Имах чувство ,че всеки момент ще издъхна.Реших да се изправя ,но ме болеше прекалено много за това останах да лежа неподвижно до него.Макар и преди да сме били заедно никога не бяхме заедно по този начин.Имах усещането ,че сякаш това беше първия път в който го правя, а всъщност не беше така.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 02:44

- Поспи! Аз отивам в бара! Имам малко работа. После ако искаш ела! - Отидох до стаята си. Наметнах си една риза и едни дънки. Тръгнах към бара. На входа се сетих, че съм си забравил телефона, но не ми и трябваше. Брук в момента спеше. Щях само да приема стоката и да я подредя. После щях да се прибера.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 03:09

Бях заспала или по-скоро задрямала.Дивана беше много неудобен.Събудих се и се изправих с голямам мъка.Влязох да си взема един хладен душ.След това се чувствах малко по добре.Реших да се облека и да отида при Алекс в бара.Облякох едни къси панталонки и едно тънко потниче.Обух новите кецове.Погледнах се в огледалото и се шокирах.С тези дрехи дори и 17 години не ги докарвах, най-много 15.Ужас без токчетата и скъпите елегантни роклички не бях нищо повече от едно хлапе.Въздъхнах ,взех си чантата и излязох от апартамента.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 03:52

Двамата се прибрахме. Носех Би на ръце, защото бе изморена. Седнахме на дивана в хола. Зазяпахме телевизора, като чаках да каже нещо. Не ми идваше нищо на ум. Щях да започна неподходяща тема. Най-различни мисли се въртяха в главата ми.
- Е?! Как си?!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 04:01

-Страхотно!-излъгах и съставих устните ми да се усмихнхат.-Ти?
-Как мина деня?
Не знаех какво да му кажа или за какво да започна тема ,която да е подходяща.
-Ъмм имаше ли някоя сериозна връзка след като скъсахме?-исках да задам този въпрос от много време.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 04:04

- Ами добре! Приех стоките в бара и после ти дойде.-Замълчах и изслушах и другия и въпрос.
- Тогава не! Бях с всяка за кратко време! Опитваха се да се възползват от мен и се подвеждаха по вида ми. Но знам, че ти не си такава. Всъщност аз не знам какво харесваш в мен. Би ли ми казала?
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 04:12

-Има толкова много неща.Помниш ли бях на 15 ,а ти на 19.Бях луда по теб ,а всички ми повтаряха ,че няма да ме забележиш ...-казах докато се връщах в спомените.
Беше хубаво да чуя ,че е нямал сериозна връзка.Не исках преди мен да е имало някоя изискана дама, може би професия модел и той да ме сравнява с нея.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 04:16

- Помня! Всички казваха, че си прекалено малка за мен. Та ти бе едва 9-ти клас. В началото само си играх с чувствата ти, но после разбрах, че си точно за мен. Въпреки всичко и всички, не съм те забравял дори за миг. А при теб имало ли е такава? Сещаш се. Говоря за сериозна връзка.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 04:20

-На фона на всички връзки за по една нощ имах една която беше два дена, но момчето си тръгна на 3-тия ден.-пошегъвах се и изклчюих телевизора.-Дразни ме.
-Как така си си играл с чувствата ми?-погледнах го невярващо.-Защо?
И кога разбра ,че не е само игра?
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 04:26

- Ами нека не говорим на тази тема! - Не исках да я нараня. Бях друг. Променен.
- Разбрах това когато те изгубих! Нямаше как да те имам пак. Опитвах се да те залича с модели, манекени, дори с актриси, но не успявах. Всички ми напомняха за теб. Точно затова бях с тях. Въпреки, че се опитвах да те забравя, исках да съм с теб. Точно за това бях с тях.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 01:22

-Добре няма да говорим за това.-усмихнах се и легнах на дивана.
Помълчахме известно време докато не избухнах в смях.
Той ме погледна въпросително.
-Това е цяло мъчение!-продължавах да се смея.
-Кое?
-Мразя да мълча, по-скоро не мога да мълча!-след това и той се засмя.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 01:26

Погледнах часовника си и казах на Брук:
- Трябва да тръгвам! На работа съм! Ти остани тук, защото няма да ти е приятно сред пияндета. - Наметнах една бяла риза след което тръгнах към Бара. Взех си телефона като трябваше да поддържам връзка с Брук. Преди да излезна я целунах страстно след което излезнах.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 02:13

Уфф.Беше ми скучно.Лекциите още не бяха почнали.Нямаше какво да правя, а не исках да досаждам на Алекс в бара, но и нямах намерение да стоя в този апартамент.
Облякох се и се гримирах.Този път бях с къса рокличка с тънки презрамки и гол гръб и високи сандали.Грима беше лек ,но и много забележим.Сега оставаше да измисля къде да отида.
Нямаше никакво значение.Исках само да се махна от апартаента.Заключих вратата и тръгнах из Ню Йорк безцелнно.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 02:46

Дойдохме тук. Пилона вече бе монтиран в стаята ми. Тя ме теглеше към моята стая. Отидохме там като ме бутна на диванчето. Пилона бе между диванчето и леглото ми. Дивана бе разпънат и бе достатъчен за да ни побере. Имах предчувствие, че ще си прекараме страхотно. Целувахме се, но тя скоро щеше да направи нещо лудо с което отново да ме изненада както направи в бара.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 03:31

-Ох Алекс.-Седнах и пак се наложи да му разкопчея дънките.Извадих го и го облизах.Бавно разхождах езека си докато го гледах в очите.Този път не беше като миналия.Беше по-мил и нежен.След като му го лапнах мислчх да почнем със съществената част.
-Мило презерватив имаш ли ...?-казах леко задъхана.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 03:34

- Не, но това не пречи да свърша извън теб. Нека се насладим на момента. - Бях на нейно разположение. Попринцип бях груб, но днес бях в нейните ръце. Още бе облечена и й посочих пилона пред мен. Тя издърпа дивана точно пред пилона. Около него имаше една кръгла сцена позволяваща да се правят луди неща на нея. И двамата бяхме полу-пияни. Целувахме се нежно. Тя си знаеше работата и можеше да използва пилона по няколко начина.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 04:06

-Добре.
Продължих да го ближа и потърквам с пръст.
-Мммм -продължих и след това го въртях в устата си.
Станах от земята и започнах да танцувам на тази песен. Свалих панталонките ,фанелката ,сутиена и продължих с танца.
Накрая свалих и прашките и се завъртях около пилона,който се намираше между краката ми.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 04:11

Успя да ме възбуди. Подадох й колана си като й казах какво да прави с него. Тя ми върза ръцете около пилона и ме остави прав. Отвори куфара ми и вътре намери куп неща с които се подпомага удоволствието от секса. Тя все един камшик и едни белезници. Махна колана ми и сложи белезниците. Знаеше, че ще издържам на удари, но тя използваше камшика за да ме придърпва към себе си. Целувахме се. Беше толкова страстна. Желаех я още повече и от преди. Сега тя си знаеше какво ще прави. Бях пиян и не разбирах почти нищо от това което се случваше. Но усещах, че това което прави тя ми доставя удоволстиве.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 04:40

Танцувах около него.Играех си с него.Прокарвах камшика по тялото си ,а после по неговото.Целувах го жадно и страстно.Исках да разпаля искрата на възбуда и да я превърна в пожах.Докосвах се до него и после се отдалечавах.
Усещах ,че бях близо до целта си.Реших да го пусна и му махнах белезниците.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 14:54

Целувах я страстно. Тя успя да ме възбуди. Целувах я по устните, шията и гърдите. Там захапвах зърната й. Тя започна да издава звуци на възбуда. Обичах я много и я иска само за себе си. Брук доказа, че може и да е само на 17, но го правеше като 20 годишна жена. Засега реших да я оставя да прави каквото си иска с мен.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 22:47

Дръпнах го към леглото.Легнах назад и го придърпах кум себе си.Той беше над мен и продължаваше да ме целува като леко захапваше устната ми.Разтапях се от удоволсвие ,когато той докосваше тялото ми.Усещах сатенения чаршаф под гърба си.Обвих ръце около врата му и крата около кръста му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aпартамента на Брук [18+]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Дъстин и Брук

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Районите на Ню Йорк :: Манхатън-
Идете на: