New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на плажа...

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyВто Юни 08 2010, 20:44

First topic message reminder :

Това бе къщата на плажа.Тук аз ,заедно със сестра ми и Кейт се нанесохме.
[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 04:38

Кенед дойде бързо.
-Просото искам една целувка-засмях се аз
От кухнята се чу тропане.Кас явно беше заета с нещо,затова се прибилижих към Кенед и си откраднах една целувка.Усетих светаната ,когато устинете ни се докоснаха.Яво бе останала по лицето ми от пая,който сестра ми метна върху мен.
-Май ще е най-добре да се омитаме преди да ни накара да почистим-казах му все още ухилена
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 04:57

Тя ме целуна, ала аз неисках да спрем до тук. Аз продължих да я целувам но явно по едно време наистина беше време да се умитаме...аз се засмях като погледнах каква кочина е и подадох на Роуз една мека хавлия поне отгоре отгоре да се убърши до банята.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 05:06


-Ей сега се връщам-казах му и се отправих към банята.Нямах време за душ,защото Кес щеше да ме накара да почистя,ако ме видеше.Пуснах водата и изимих лицето си.После и ръцете.Имаше сметана навсъкъде по мен.В косата,по потника ми,дори по панталонките ми.Душа беше неизбежен.Дори Кас да ме хванеше.Изкъпах се колкото можах по-бързо и изхвърчах от банята увита в кърпа.Хванах Кенед за ръката и го повлякох към стаятами ,за да се скрием от Кас.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 06:25

Когато влязахме в стаята на Роуз аз видях че има ключ и заключих вратата като се усмихнах злокобно (хД).След това бутнах съвсем леко Роуз и тя падна/легна на леглото.След това аз застанах върху нея и започнах да я целувам.Явно кърпата й се свлече до кръста но на мен не ми пречеше.А и не го правех с замисал за нещо... абе за **** ами просто целувки!Това продължи повече от 5 минути а КАсиди сестра й ,, още не бе дошла.


(бтв ключалката е такава че да неможе да се гледа през нея! хД)
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 14:39

Кърпата ми се беше свлякла до кръста,но на мен не ми пречеше.Кенед вече ме беше виждал гола ,както и аз него,така че аз не си направих труда да я вдигам.Целувките ставаха все по-жадни и изпепеляващи.Но Кас беше долу и след днишния скандал сериозно се замислих дали да не спра.Беше си истински късмет ,че не ме уби,а и след пая ,който запратих в лицето и ,щеше да е още по-раздразнителна.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 15:55

Най-после Роуз се измъкна от кухнята, мацайки всичко по пътя си със сметана и шоколад. Аз въздъхнах уморено, седнах на пода и опрях гръб на шкафа с приборите. Сестра ми се измъкна, но явно битката за мен още не беше приключила. Огромния тиган - моя щит! - беше попаднал на ръба на хладилника и падна отгоре ми. Край! Качих се горе, за да си взема душ. Кой да знае, че шоколада и меда не се махат никак лесно? Излезнах от банята и изчезнах зад вратата на стаята си. Преоблякох си, седнах на леглото и след секунда веднага станах. Знаех къде искам да отида. Взех си слънчевите очила и тръгнах към мола. Трябваше да намеря заместител на жертвите от битката - панталонките и тениската.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyСъб Юли 03 2010, 17:33

След малко аз спрях и станах от нея като чакайкия да се облече гледайки през прозореца и видях че Касиди отива някаде и рекох:
-аам сестра ти излезе някаде. - след малко Роуз се облече и слязохме доло.Всичко беше в шоколадови изделия и сякакви храни.Явно ние двамата трябваше да почистим. Касиди беше излязла. След минута - две мълчание казах:
-амии...явно ние трябва да почистим...какво пък толкова - като кимнах на Роуз да започваме и ние започнахме. След около час излгеждаше, че приключихме. Аз седнах на стола уморено ама Роуз не изглеждаше много уморена - напротиф, тя се хилеше та хилеше и седна върху мен. Всичко блестеше от чистота.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyПон Юли 05 2010, 04:02

Следкато се облякох с Кенед слязохме и почистихме.Навсъкъде имаше шоколад и сметана ,но с дружни усилия успяхме да разчистим.Накрая самата аз не успях да разпозная кухнята.Досега никога не е било толкова чисто.Исках да видя физионовията на Кас като се прибере и види какво сме направили с Кенед.Но след дългото чистене се уморих много.
-Ох.Най-накрая свършихме-казах
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyПон Юли 05 2010, 04:17

Роуз беше седнала в мен аз започнах да я целувам. Целувките с нея буквално ме възраждаха. Аз прегърнах момичето и тя се обърна и се намести.След малко целувките свършиха. Аз започнах да си мисля какво ще правим и попитах Роуз:
-е...сега какво ще правим? .... - след въпроса се сетих че и предложих да напраим нещо като конценрт. и каза:
-ей...нали помниш че се разбрахме оня ден в ваната да напрайм нещо кът концерт... е?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyВто Юли 06 2010, 04:09

-Да,спомням си.Но не може ли да вземем и Кейт и Кас?Просто откакто се помня винаги съм свирила с тях ...-казах и го погледнах умолително
Сестра ми ,аз и Кейт често свирехме преди.Това един вид ни беше нещо като работа.Сега не можех просто да изляза на сцената бец тях нямаше да е същото.Знаех,че са се запиляли нанякъде ,но бандата нямаше да е цяла,ако излезех сама.Надявах се Кенед да не ми се разсърди.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyВто Юли 06 2010, 05:58

П.п. сер. те хората са изнесаха вече..неа смис да продължаваме. бтв някъф др форум чух нещщо може ли да го видя?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyВто Юли 06 2010, 18:56

Така има флууд за тази работа,но ще ти пиша тук.Другия сайт още не е готов.Аз ,кас и сестра ми яко се бъхтим и докато не стане перфектен няма да пускаме потребители. bounce
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 EmptyВто Юли 06 2010, 21:23

П.п. ами знам че си има флууд за тая раота ама може ли да помогна?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на плажа... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на плажа...
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Плажа
» Бара на плажа:
» Бунгалото на плажа
» Къщата на Джеръми
» Къщата на алея 411

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: