New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Кенед

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyЧет Юни 10 2010, 05:30

First topic message reminder :

...
[Only admins are allowed to see this image] - хола

[Only admins are allowed to see this image] - баня

[Only admins are allowed to see this image] - кухня

[Only admins are allowed to see this image] - спалня

[Only admins are allowed to see this image] - тераса


Последната промяна е направена от Framing Hanley на Чет Юни 10 2010, 07:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 04:45

Всяка клетка от тялото ми се наслаждаваше на докосването му.Колкото по-забързани ставаха движенията ни,толкова по-хубаво беше всичко.Косата ми беше вързана,затова бързо махнах ластика и я пуснах.
-Леле-успях само да кажа
Но думите бяха излишни.В момента само ние бяхме важни.Съвсем нежно прокарах език по-устните му.После продължих да го целувам.Не знаех колко време е минало,но и не ме интересуваше.Кенед беше най-важният за мен в момента
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 04:52

Чувствах се просто страхотно с това момиче в едно легло.Казах си на ум "стигнал съм до тук, няма да спирам сега".Не бях сигурен дали да го направя без да я попитам.Но реших, че няма да има нищо протиф предвид случилото се до сега.За момент спрях да я целувам намигнах и с око и продъжавах да я целувам. Тя беше седнала върху мен...Аз само повдигнах задната част на тялото и и проникнах в нея.Питах се дали тя ще одобри това...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 05:00

Изстенах съвсем тихо ,когато той проникна в мен.Усещато беше прикрасно.Не исках да свършва.В тозимомент осъзнах колко много обичам Кенед.Това ,което правехе ,само го доказваше.Телата ни се движеха бързо.Никога не се бях чувствала така.Нито за миг не отдеелих устни от неговите.По едно време дори не знаех къде започва моето и къде свършва неговото тяло.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 05:12

Отначало я карах съвсем бавно.С времето забързвах темпото но гледах да съм внимателен.Рзбрах че и харесва както и на мен. Безкрайните целувки също бяха много хубави и също не отделях устни от нейните.Усещането точно в този момент беше просто прекрасно и аз истински обичах това момиче. И преди бях правил подобни работи но това момиче е просто невероятно.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 05:25

Нямах много опит в тези неща,все пак бях само но осемнадесет.Давах всичко от себе си и се надявах Кенед да се чувства добре с мен,защото аз направо летях.Кожата ми изгаряше при всяко негово докосване.Сложиш едната си ръка зад тила му.Все още бях отгоре и нямах нищо против.Кенед продължаваше да прониква в мен ,а аз отново изстенах.Но не от болка,а от удоволствие
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 05:29

Виждах че и харесваше много.Изглеждаше сякаш е на седмото небе а езичето и се движеше невероятно бързо покрай моето.На мен също ми харесваше много и от време на време изохквах защото ми харесваше.С едната си ръка я бях прегърнал а с другата я хванах за дупето.Това го направих понеже си мислих че ще и хареса повече но не бях сигурен.Забързах темпото но и гледах да съм внимателен.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 05:37

Когато ме хвана за дупето се сетих за първата ни целувка на плажа.Усещах тялото му да се забързва под моето.И аз ускорих темпото .Но исках да сменя позта за малко.Отново се завъртях.Знаех,че Кенед предпочита да е отдолу,но имахме предостатъчно време ,за да може да се редуваме.Отново обвих крака около кръста му.Той беше невероятен.Сяко негово движение беше изпълнено със страст .
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 05:51

Когато Роуз ме обърна този път останах така, но се държах с ръце зада не я претискам...Все пак бях плътно над нея и малко по малко забързвах темпото...беше много хубаво тази поза.Този път обаче аз я бях хванал с две ръе за дупето.Харесваше ми много и изглеждаше че и на нея и харесваше но исках да пробвам нещо различно. Аз станах леко и така я поставих на леглото ... буквално надупена (с извинение хД) така аз застанах зад нея и пак проникнах в нея като я обарвах за гърдите но така неможехме да се зелуваме така че това нямаше да продължи дълго.Не бях сигурен дали ще и хареса но просто преших да опитам.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 06:01

Тази поза ми харесваше,макар да не можех да го целуна.Това,че правехме различни неща също беше много хубаво.Дишах накъсано.Бяхме сами ,което значеше,че мога да съм шумна.Изстенах още веднъж,когато ръцете му се озоваха на гърдите ми.Исках да охитаме още нещо.Кенед бе седнал и аз се настаних в скута му като отново обвих крака около кръста му.Така вече можех да го целувам спокойно
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 06:09

Тя седна върху мен и това ми харесваше + това че можехме да се целуваме.Целувах я клкото мога по добре...исках да вложа всичко от себе си...забързах доста темпото.За миг с мъка оттделих усните си от нейните като обизах врата `и и съвсем леко и гризнах ушенцето след това продължих с бързото темпо.Вече се оставих в нейните ръце-да прави с мен каквото поиска...е аз продължавах да я целувам...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyПон Юни 28 2010, 06:17

Кенед облиза врата ми и аз се засмях,защото ме беше гъдел.Когато устинте ни отново се срещнаха ,преплетох език с неговия.После го бутнах леко назад .Започнах да целувам първо устните му като бавно започнах да слизам надолу.Когато стигнах до пъпа му ,отново се върнах нагоре.Продължавах да се движа върху него и не мислех за нищо.Исках само Кенед да е щастлив..
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 00:20

Тя облиза тялото ми то пъпа ми и аз също се засмях защото си ме беше гъдел ... но тогава реших да се пошегувам с думите:
-аа защо не слезе надоло... - като се захилих и като се видя че се базикам ... аз вдигнах момичето нагоре и започнах да я целувам...обърнах се така че тя да е отдоло но не бях плътно в/у нея ест и по същата нейна техника слизах от устните надоло.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 00:27

Засмях се на думите му.
-Ами следващия път може и да сляза-продължих да се смея
Усетих как започва да ме целува по същия начин.Беше невероятно.Издърпах го обпатно към себе си.И отново се завъртяхме.Усещах ,че всичко скоро ще свърши.Не бях много уморена,но темпото ни беше твърде бързо ,затова малко го позабавих
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 00:32

-хихихи--захилих се и се наслаждавах на Роуз като след няколко минути отново се обърнах и влязах под тънкия чаршав като се знаеше какво искам да направя.След това излязох изпод чаршафа и просто я прегърнах като се спряхме за миг и аз се загледах в очите и и забелязах нещо...това не беше просто ****...разбрах че тя ме харесва истински и чубствата бяха споделени...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 00:41

Прегърнах го и се усмихнах.Бях изтощена,но щастлива.Още не можеш да повярвам какво се бе случило туко-що.Нямаше думи ,с които да може да се опише
-Беше много хуаво-казах и се завих с чаршафа
Разбира се тези думи не можеха да изразят това,което изпитах,но ми се сториха подходящи.Надявах се и на него да му е харесало
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 00:50

Когато се бяхме вкопчили видях момичето и си личеше че и е харесало а аз си останах доволен а и ми хареса защото аз обичах това момиче.След няколко минути малчание аз продумах...:
-да!беше превъзходно!... - като се усмихнах и махнах убицата от устната си щот ми пречеше защото не я бях свалял със дни.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 00:56

-Радвам се ,че ти хареса-усмихнах се отново-хей какво ще кажеш за един душ?-попитах
В леглото също ми харесваше,но можеше да се преместим .Не бях много уморена ,a един душ щеше да ми дойде добре.Исках и Кенед да се присъедини ,затова го попитах.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 01:09

-Ми хайде! ;д - това беше идеално защото в нас имаше доста голяма вана в която двамата спокойно щяхме да се накиснем.Станах с чаршафа с мен и взех момичето на ръце, и набързо отидох до ваната в банята. А по чиста случайност там имаше и ботилка шампанско с 2 чашки хД.Пуснах чаршафа и той падна следтова поставих внимателно момичето в ваната и легнах при нея.Водата беше идеална.Момичето беше върху мен, но не по корем а по гръб.Аз и подадох едната чашка с вино аз взех другата и каза:
-наздраве за красивата дама!,,(хД) като отпих...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 01:28

Ваната беше достатъчно голяма да ни побере идвамата.Дори имаше шампанско
-Нали знаеш ,че не нося на алкохол-засмях се като отпих от шампанското.
Първия пък ,когато го срещнах бях толкова пияна,че незнайно каксе озовах в леглото му.Разбира се ,ако не се бях напила ,сега най-вероятно нямаше да съм тук с него.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 01:48

-ааа?? верно хД ...да сещам се първия път като се срещтнахме беше доста пияна .. - засмях се аз... като изпих чашката си с шампанско като прегърнах Роуз и с двете си ръце.По едно време ми дойде страхотна идея и казах:
-ей...от тази вечер сега се сещам че каза че си барабанист...искаш ли да изнесем концерт тея дни???.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 01:56

-Искам-отговорих му
Преди заедно със сетра ми и Кейт често свирехме,но вече не беше така.Всички бяхме много заети покрай ученето и не ни оставаше време.Но сега ,когато Кенед ме попита,се сетих колко много ми липсват барабаните,които сега седяха в гаража и беряха прах.
-Леле,беше доста изтощителен ден-казах накрая и допих шампанското си
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 03:40

-емии да деня беше изтощителен..особено в края - засмях се аз като налях по още една чашка шампанско ... и казах:
-айде...заради мене не екс хД...не е толкова силно....След тези думи преди да и дам шанс да каже нещо обърнах внимателно главата и и започнах да я целувам.След малко аз обърнах цялото и тяло и я прегърнах като продължих да вихря езиче хД
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 03:49

-На мен пък точно края ми хареса-отново се засмях
Обвих ръце около врата му и отвърнах на целувката с езиче.После отделих устни от неговите и взех чашата с шампанското.Погледнах я изпитателно
-Само заради теб-казах и изпих алкохола
Все още не ме беше хванало,но май сскоро и това щеше да стане.Оставих празната вече чаша и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 03:54

- оо да к.... - казах и неможах да си довърша изречението понеже тя ме зграпчи и започна да ме целува...естествено на мен ми харесваше.Така я прегърнах, че тялото и да е точно претиснато за моето но по едно време осетих как тя ме стиска.Нямах нищо против.Това даже си е присъщо за нас двамата.Ръцете ми бяха под водата.По едно време едната ми ръка както беше в горната част на гарба и се плъзна бавно бавно надоло.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 EmptyВто Юни 29 2010, 04:08

Усетих ръката му ,която бавно се спускаше по гърба ми.Дишането ми,което се бе по,спокоило,отново стана накъсано.Бях съвсем плътно до него.Отново го целунах по врата.
-Хъм..тук е нааистина приятно-казах
Водата бе топла ,а и Кенед беше тук.Какво друго да искам?За момент зарбавих за всичко.Не ми пукаше,че сестра ми ще ме убие,че съм прекарала ноща някъде другаде.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Sponsored content





Апартамента на Кенед - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Кенед
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Родригес
» Апартамента на Натали:
» Апартамента на Даре мо Най
» Апартамента на Андреас [+18]
» Апартамента на Крис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: