New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Кенед

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyЧет Юни 10 2010, 05:30

First topic message reminder :

...
[Only admins are allowed to see this image] - хола

[Only admins are allowed to see this image] - баня

[Only admins are allowed to see this image] - кухня

[Only admins are allowed to see this image] - спалня

[Only admins are allowed to see this image] - тераса


Последната промяна е направена от Framing Hanley на Чет Юни 10 2010, 07:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 05:06

Засмях се на това с дупето.
-Радвам се ,че ти харесва-успях да кажа докато се смеех.
После излязох от апартамента и изчакаха Кенед да направи същото.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 05:12

Кенед излезе също...те слязоха доло и влязоха в колата... той пак се загледа към дупето и хДД и каза:
-айде тръгваме... и те потеглиха
П.с пиша на плажа...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 19:59

Влязохме в апартамента на Кенед.
-Аз отивам да се преоблека..-казах му и отидох в стаята ,в която бях оставила дрехите си.
Свалих костюма и се огледах за дънките и потника си.Намерих ги и се залових с обличането.Косата ми беше мокра от водата,затова я вързах на опашка.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 20:03

Когато Роуз отиде да се преоблече ... но първо треаше си изсуши косата... след като я изсуши той вече беше съблякъл костюма си .. той се сети че и момичето трябва да се изсуши...след като облече някакви дънки и една риза той отиде при момичето в другата стая зада и дава сешоара и когато той влезе я видя с дънките но без потника хД само по сутиен ... той мислеше дали да излезе на бързо ама си каза * та ние ходим..кфо толкова :Д* ... той отиде до нея и подаде сешоара
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 20:08

Още не бях навлякла потника си,когато Кенед влезе в стаята.Първоначално се стреснах,но после като се замислих той ми беше гадже.Нямаше какво да крия.Взех сешоара ,който ми подаде.После си облякох и потника.Изсуших набързо косата си погледнах към него.
-Ще тръгваме ли?-попитах и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 20:15

през цялото време той я гледаше и и се възхищаваше...беше малко захласнат и когато го попита не отговори веднага..след миг се усети и каза:
-дааа...ноо преди това... само да направя нещо .. - той отиде в другата стая и от там взе обицата си ... той имаше обица на устната ;д сложи и пак отиде при момичето ... тя явно е видяла обицата и след тфа кенед каза:
-ее...харесва ли тии ? ... преди да каже отговора си Кенед отиде до нея и я целуна...обицата се усещаше при целувката и явно правеше целувката по хубава... след целувката той зачака отговора :Д и след това да тръгват...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 20:24

Кенед изчезна за малко.После ,когато се появи, на устната му имаше обица. Прибилжи се и ме целуна.
-Хмм...-едва успях да кажа
При целувката усещах обицата му,но тя не ми пречеше.Напротив-правеше целувката специална и по-хубава.Не,че без нея целувките му не ми харесваха.Може би никога нямаше да ми омръзне да усещам устните му.Но сега трябваше да тръгваме и аз с мъчителни усилия се откъснах от него.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyСъб Юни 12 2010, 20:27

той се усмихна.След това каза:
-ее...хайде да тръгваме.. - на него не му пречеше и да яде когато носи обицата...така че си остана с нея ... те излязаха и се качиха в колата... те тръгнаха към едно заведение

П.с пиши в заведения>в пицарията :]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 04:00

Кенед си беше дошал преди много време... през това време той спа , яде , тренира ... ама си му беше скучно сам... беше му не само скуно а и некфо тъпо ... той реши да отиде в бара и да се напие хд преди това той си облече някви хубаи дрехи и си сложи яката обица (тази която не е хаялка) на устната си и излезе с колата си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 04:28

Кенед се върна бързо щот му беше самотно и там..той се излегна на канапето и си цъкна ТВ-то да глеа нещо....немаше кой знай какво за гледане... той стана и си взе някакви пллодове да яде и се върна на канапето си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 21:02

Кенед се събуди...той беше много сънен ,, изми си очите зъбите и т.н.... изкъпа се , след това си сложи обицата облече си някфи дрехи и излезе...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:00

Апартамента на Кенед не беше много далече и стигнахме бързо.Слязохме от колата и се качихме горе.Той отвори вратата ,а аз го погледнах.
-Е,какво ще правим сега?-повдигнах вежди като се усмихнах
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:06

Видях че ме погледна някак странно.Аз не бях от спокойните хора.Побягнах към нея и когато стигнах до нея я хванах внимателно през рамо и затичах към леглото.Тя има много леко и оформено тяло.Това си пролича когато я вдигнах.Аз я "тръшнах" на леглото леко и погледнах прав с дяволска усмивка и казах:
-ти кажи (хД)
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:14

-Не е редно да седиш прав , а аз легнала-засмях се-ще ти измалеят краката-казах и го издърпах при мен.
Легнах върху него и си припомних докъде бяхме стигнали преди малко.
-Относно това какво ще правим...нямам си и на идея-отговорих му като продължих да се смея.
Целунах го отново.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:19

Тя ме издърпа, но аз не паднах точно в/у нея.Обурнах я и тя се озова върху мен.Отново се наслаждавах на целувките `и. Само че докато се преобръщахме така че тя да е в/у мен стана един фал.Сутиена и се откопча и аз усетих това, но се напраих се едно че не знам. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:30

Докато се целувахме сутиена ми се откопча.Реших да не му обръщам внимание.Знах,че Кенед го е забелязал,но мисълта да отделя устни от неговите ми се струваше доста неприятна.Но за жалост ,опита ми да игнорирам малкия фал ,беше неуспешен.
-Ясно е ,че така няма да мога да продължа-затова ти избери.Да го сваля ли или да го закопчея-попитах
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:35

Когато Роуз ми зададе въпроса се позамислих, и реших:
-амии...твой е избора...аз съм твой хД! - казах аз като пак се позамислих и реших :
-ама да знайш аз гласувам за да го махнеш! - и се засмях доста...никой неможеше да ни чуе...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:43

Замислих се малко.Въпросът дали не прибързваме пак нахлу в съзнанието ми.
-Щом това искаш-казах и махнах първо потника си ,а после и сутиена.
-Няма само аз да стоя полугола-казах и се заех отново с копчетата на ризата му
Зачудих се колко ли още пъти днес ще ми се наложи да ги разкопчавам.Брей колко много неща можех да правя едновренно.Докато го целувах ,успях да сваля ризата.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:49

Видях, че тя се съблече ... аз даже и помогнах за ризата..прегърнах я и продължих с целувките.След малко се поогледах все още вкопчил устни в нейните и видях че всички лампи светят.Аз само щракнахс пръсти и всичко огасна.Само 2 малки лампи над нас светеха колкото да си виждаме лицата.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 21:58

В стаята стана съвсм тъмно.Виждах лицето му ,но повече не ми и трябваше.Осъзнах,че ощесъм с маратонки,затова ги изритах внезнайна посока. Ред беше и на панталонките ми.Свалих ги съвсем бързо.Дишането ми ставаше все по-учестено.А кръвта ми кипеше.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 22:03

През целувките и усетих че си свалила панталонките и реших и аз да започна с действието.Аз също свалих своите къси гащи.останах само по боксерки но за разлика от нея аз бях свалил чехлите си.Все продължавах да я целувам защото целувките и бяха по хубави и по хубави.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 22:12

Купа с дрехи на пода се овеличаваше.Но имах още за сваляне.Преди да сваля бикините си си спомних как беше започнало всичко.Когато го видях в бара ,дори не предполагаш,че ще свършим така.Не ,че не ми харесваше как се бяха подредили нещата.След още едно движение и бикините ми се присъединиха към остналите дрехи.


Последната промяна е направена от Роуз Хатауей на Пон Юни 28 2010, 01:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 22:56

Под завивките усетих че Роуз вече беше без дрехи...аз бях по боксерки и естествено и аз ги свалих.Усетих че има нещо.Аз я прегърнах и я попитах:
-ако има нещ о кажи ... окей? - като продължих да я целувам и да я обарвам..
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 23:09

-Добре-казах
Сякаш времето беше спряло.Чувствах се прекрасно и причината беше Кенед.Отново се завартяхме и аз обвих крака около кръста му.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 EmptyПон Юни 28 2010, 03:03

Чубствах се много добре с това момиче.Но пак ми беше неудобно...аз се врътнах и тя се озова седнала в/у мен.Тя хем беше седнала в/у мен хем се беше навела да се целуваме.По едно време получих ерекция и тя явно усети това, но това не ме спираше да я целувам.Както през повечето време аз бях с убицата на устната си и това правеше по - хубави целувките.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Кенед - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Кенед
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Родригес
» Апартамента на Натали:
» Апартамента на Даре мо Най
» Апартамента на Андреас [+18]
» Апартамента на Крис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: