New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Кенед

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyЧет Юни 10 2010, 05:30

...
[Only admins are allowed to see this image] - хола

[Only admins are allowed to see this image] - баня

[Only admins are allowed to see this image] - кухня

[Only admins are allowed to see this image] - спалня

[Only admins are allowed to see this image] - тераса


Последната промяна е направена от Framing Hanley на Чет Юни 10 2010, 07:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyЧет Юни 10 2010, 07:52

Джъстин си стоеше в хола на канапето и се опражняваше с китарата си ...

Постовете под 5 реда са забранени. (:
Edit by Кейтлин Старк
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyПет Юни 11 2010, 00:09

на Кенед му беше много скучно... ама много.. той си беше сам в къщата..нямаше кфо да прави... реши да отиде да хапне някои плод .. след кът са наяде той отиде в хола като преди тфа беше взел китарата си на която той си беше решил да посвири с яката си китара хД...ама му беше мн тъпо сам ... той сии остави китарата и легна на канапето като си сложи рацете на тила и се замисли....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyПет Юни 11 2010, 03:01

на Кенед му беше мноо скучно...той си беше легнал на леглото и се чудеше кфо да направи ... тогава когато терасата беше отворена една хартиика...някфа статия за барове литна от прозореца и отиде до него .... той се учуди и реши да погледне кфо пише...имаше некфа реклама за някакъв бар... той си намисли да отиде щот така и така неаше кфо да прави... той отиде до гардеробите си.. облече бяла риза и едни мноо яки черни дънки взе си китарата в колата и потегли...но преди всичко разбирасе той си напрай прическата хДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyПет Юни 11 2010, 03:56

Кенед и Роуз се прибраха... Роуз явно не знаеше кфо прави .. тя се сабу и легна веднага на леглото .. кенед се изкъпа набързо щот много му се спеше и след това си мислеше ... няма да правя нищо0о0о хДДД нищо0о0о :Д:Д след това той легна при нея... когато заспа ебз да усети я гушна и явно и тя се е сгушила в него ....по едно време той се поразсабуди и видя че са прегърнати ... той си остана така зада не я сабуди изаспа отново...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyПет Юни 11 2010, 15:37

Не исках да си го призная,но бях яко пияна.Текилата не се отразяваше добре на мозъчната ми дейност.Когато се размърдах ,осъзнах,че до мен има някой.Отворих очи и видях ,че бях прегърнала момчето с готиния глас от бара.Той спеше,а аз се бях сгушила в него.Само,че и аз бях уморена ,затова отново затворих очи и се опитах да игнорирам годното главоболие,което се бе появило в резялтат на пиянските ми изпълнения.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 00:16

всъщност когато момичето се беше размърдало момчето я усети ... той нарочно не отвори очи... *на сутринта* .. на сутринта момчето се събуди... той видя че има някой вкопчен в него... отвори очи и ко да види момичето от бара... незнаеше защо точно така стоят нещата и като се замисли той се сети че вчера са се запознали и са утишли у дома му да преспят...той беше буден и не му се спеше но не помръдваше заради момичето... той я гледаше и се и възхищаваше...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 00:19

Отворих очи и видях момчето от бара.Първоначално се сепнах,защото си е доста стряскащо да се събудищ до някого ,който познаваш съвсем бегло.После се сетих,че нищо не е станало.
-Хей-казах сънено аз като се отдалечих малко от него
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 00:27

момчето си я гледашее хД и накарая се усети.. и погледна малко неловкао и каза: - ъъ..соории да знаеш не съм те принудил беше взаимно решение .. а и бяхме пияниии ... - офф каза си той .. нема смисал да обяснявам квото станало станало...и след тфа добави,,:
-ако искаш остани за закуска... - като се усмихна и продължи:
-ъъ.. аз отивам да си измия лицето и идвам веднага...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 00:34

Опитах се да си спомня какво горе –долу беше станало.Помнех само как обръщам текила след текила и после се появи той.Уф-трябваше да спра с алкохола.
-Ще остана –казах като се протегнах
Той отиде да измие лицето си ,а аз отново се опитах да си спомня някакви подробности от вчера.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 00:51

той чу отговора и след това беше отишъл да се измие... преди той да се върне при момичето той искаше да подготви нещо за закуска... е той си ядеше почти едно и също за закуска... той отиде при момичето и момичето явно видя една табла .. вътре имаше някаква зърнена закуска озрели червени ябълки , няколко банана портокали о още доста ... все пак табличката си беше голяма.. имаше и мляко за зърнената закуска ако момичето искаше.. той отиде и остави таблата до нея .. след това си взе една ябълка отхапа и каза:
-закуска? хД
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 00:59

-Брей това ми е първата закуска в леглото-казах и хогледнах към таблата
Той се беше постарал.Имаше дари зърнена закуска.Накрая и аз се спрях на ябълките.
-Как е името ти страннико?-попитах докато гризях ябълката си
Вчера бях много пияна и така и не успях да разбера как се казва.И сега беше подходящо да го попитам
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 03:59

когато тя ме попита се учудих ... щото вчера вечерта и го бях казал но се сетих че беше доста пияна.. и казах:
-амии Кенед Никсън ^^... на 21 години съм... а ти ?...кажии нещо за себе си ... - той я беше попитал защото тя бе казала само името си ...през това време Кенед седна до нея и я загледа като беше на приключване с ябълката си ...
П.с сори че закаснях хд
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:04

-Ами името ми вече го знаеш...на 18 съм и свиря в група.Барабанистка съм и пиша текстове на песни-обясних
Това ми напомни,че още не бях завършила поредната си балада ,носеща заглевието”Балада за трагичното в живата на чесновите хлебчета”
-Междодругото не помня много от снощи.Но си спомням,че пееш яко и че се нави да се пробваш в нашета група

П.П.Няма проблем спок.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:11

Кенед се зарадва че има някой които харесва как той пее и каза:
-оо да много ясно си спомням че се съгласих ... -усмихна се той - ии мерси за това че харесваш как пея...... след тези думи той се взе още една ябълка и започна да я ръфа хД като се замисли кфо могат да правят двамата след като закусят ако момичето не реши да си отиде разбирасе...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:16


-Хей,да ти се кара сърф?-попитех като се сетих,че къщата ми е точно на брега на морето
Аз не бях много добра с дъската ,но винаги бях навита за малко адреналин.А и вълните днес щяха да са яки.Но преди да правя планове трябваше да чуя отговора му.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:19

изглежда че той караше много добре сърф ... той се замисли и каза:
-оо да суупер... от доста време не съм влизал в моретооо ;д ... след като изяда 2рата си ябълка хапна набързо малко зърнена закуска с мляко и след тфа каза:
-отиам да си зема костюм... ала преди да отиде да си вземе той попита момичето :
-имеш ли костюм ? щот ако искаш аз мога да ти дам ако нямаш : ) ... той зачака отговора на момичето...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:25

-Нямам-каза аз и се усмихнах.
После доизгризах ябълката си .
-Ами аз тогава ще те изчакам-отвърнах като се захванах със зърнената закуска.
Изядох и нея и после отместих таблата ,за да се изправя.Главата ме цепеше адски много,заради глупавите ми пиянски изпълнения
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:30

Кенед изтича до една друга стая и като се върна остави и на нея еин костюм който мислеше че ще и стане ... остави нейния и върна таблата..после щеше се погрижи за нея... той видя че нещо не е наред с нея... веднага я попита:
-нещо има ли ти ? лошо ли ти е ? - той изчака зада види дали и има нещо зада и помогне....
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:36


-Не ,не добре съм-казах като се опитах да си поосвестя
Кенед беше донесъл костюмите :
-Къде мога да се преоблека?-попитах като взех този,който беше предвиден за мен
За сърфонете нямахме проблеми.На пложа даваха,за това нямаше нужда да минаваме през нас ,за да вземем моя
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:43

Кенед забеляза че и има нещо и каза:
-има ти нещо кажи моля те... а междовременно можеш да се преоблечеш в другата стая... - там тя щеше да види колекцията от китари на Кенед...преди тфа той си беше зел неговия любим ... и го показа на момичето като тя можеше да каже дали и има нещо и да се преоблече...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:49

-Мисля,че махморлука ме хвана-предодох се накрая.
Все пак снощи обърнах три-четири текили.
После отидох в другата стая,за да се преоблека.Беше пълно с китари.И бяха много яки.
Свалих дънките и потника си и навлякох костюма,който Кенед ми даде.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:52

ала докато се преобличаше Кенед съвсем леко надникна ... Very Happy той не беше такова момче ама... Very Happy ... ама мислеше че тя не го е видяла.. и той си сложи костюма и грабна сърфа като зачака момичето на входа като се чудеше дали ше има големи вълни щот той си беше зел най любимия сърф и ако немаше той щеше да е разочарован хД
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 04:55

-Хей,ти преди малко ,да не би да надникна-казах с заплашителна интонация
Няма значение.Едва ли беше видял много,защото аз гледах да се преоблека колкото се може по-бързо.
-Забрави..хайде да тръгваме-казах като се приближих до вратата
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед EmptyСъб Юни 12 2010, 05:03

той си каза наум ...* добре ше си призная хД* и след това каза:
-амии... малкоо неловко ама мисля че имаш хубаво.... дупе ХДД (омг хД)
след това той попадна в малко неловка ситуация и след това си зе сърва и отвори вратата и изчака момичето да излезе първи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Кенед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Кенед
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Апартамента на Родригес
» Апартамента на Натали:
» Апартамента на Даре мо Най
» Апартамента на Андреас [+18]
» Апартамента на Крис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: