New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на плажа...

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyВто Юни 08 2010, 20:44

First topic message reminder :

Това бе къщата на плажа.Тук аз ,заедно със сестра ми и Кейт се нанесохме.
[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 21:58

-Според теб какво ще си помисли ,когато ме види да се целувам с непознато момче на дивана?-засмях се аз
После се замислих.Кас трябваше да свиква с мисълта ,че Кенед ми е гадже .Определено трябваше да ги запозная,но точно сега не ми се занимаваше със сестра ми.Затова продължих с целувките.
-Трябва да сме по-тихи-казах и го гризнах за ухото
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 22:10

-мии нензам ... ама все някога трябва да разбере...неможе вечно да се крием... - каза той като я допря плътно до себе си и започна да я целува...по едно време той получи...........ерекция о.0 (не мога да повярвам че го казвам ХД) явно момичето усети това но Кенед продължи да я целува :Д
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 02:21

Усещах какво става с Кенед и това само караше кръвта ми да забошува по-силно.Дишаенто ми ставаше все по накъсано.
-Май трябва да спрем до тук .-казах и с мъка се отделих от него
Не ,че не исках да пробължим,но първо,че мястото не беше подходящо и второ сега не му беше времето.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 03:40

-добре де хД малко попрекалих хД ( не малко хДД ) ... ъъ ше отиа да пия вода.... - каза той като беше забравил за сестра и но тя явно беше на горния етаж... той отиде до кухнята и наля 2 чаши наторален сок понеже видя че имаше ... той се върна при Роуз и каза:
-донесох сок и за теб ^^ - Кенед седна на дивана до момичето и казА:
-май попрекалих а хД
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 03:45

Бях легнала на дивана,затова се изправих и седнах.Кенед се върна с две чаши и ми подаде едната
-Не си...-казах
Дишането ми вече се нормализира и мисловната ми дейност също.
-Не ме разбирай погрешно.Бях готова да стигна и по-далеч,но сестрами е в другата стая ,а и мисля,че сега не му е времето-усмихнах се
Сложих глава на рамото му и отпих една глъдка от сока си.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 03:52

-нее..не ме разбирай погрещтно .. :Д просто стана без да искам хД - засмя ссе той като започна да отпива от сока си и продължи:
-не че и аз немога, но да...съгаласен съм .. не му е тука мястото ;д
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 04:01

Кенед ме караше да се чувствам страхотно.Щом го видех сърцето ми започваше да подскача ,а коленете ми умекваха.Знаех ,че той е момчето и затова ми беше гадже.
-Знаеш ли някой друг път ще продължим това ,което започнахме..-казах като още се чувствах виновна,че нещата станаха така
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 04:05

-аам...за продължението .. може :Д - той виждаше че момичето изпитва вина и я гушна като и каза:
-спокойно не си ти виновна ... аз започнах всичко ... - при всяка прегръдка, при всяка целувка от Роуз Кенед се чубстваше все по добре и по - добре... той пак отпи от сока си ... и го доизпи.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 04:10

-Може да гледаме някой филм-предложих все още сложила глава на рамото му.
Започна да въртя един кичур коса между пръстите си и погледнах към Кенед като му се усмихнах.
-Какво ще кажеш?-попитах и зачаках да ми отговори
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 04:24

-амиии да! супер... обачее кой ? - попита Кенед като изтича много бързо да вземе сока и се върна като наля и на двамата... той пак отиде до нея и я прегърна с едната си ръка...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 17:03

Кенед отиде за още сок.Скоро се върна и ме прегърна с едната си ръка.
-Няма значение-казах, като взех дистанционното и пуснах нещо
От екрана се чуваха гърмежи .Явно бях уцелила някакъв екшън.Рееших да го оставя ,но по едно време на екрана имаше повече кръв ,отколкото актьори.Зарових глава в рамото на Кенед и се опитах да игнорирам мелето ,което се броеше за филм.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 21:29

Кенед бързо остави сока внимателно и бързо прегърна Роуз зада се поуспокои малко...той не се уплаши защото обичаше такива филми...той я беше рпрегърнал много добре ... тя само имаше от каде да вижда и можеше да се скрие по всяко време...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 22:44

В мечешката прегръдка на Кенед бях спокойна.Кървавото меле от екрана не ме притесняваше ,защото имеше кой да ме пази.Не исках да поглеждам към филма,защото бях сигурна ,че това ,което ще видя ,няма да ми хареса.Зарових глава в рамото му и се отпуснах.Чак сега разбрах колок съм уморена всъщност.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 23:01

[b]докато Кенед гледаше филма и си мислеше за Роуз той по едно време осъзна че тя се отпуска. Кенед дори не помръдваше...момичето се отпускаше още повече...той грабна дистанционното и намали леко телевизора..той да си гледа аа ако на момичето и се спи да спи в него хД а ако неиска в него някаде другаде...[/b]
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 23:09

Бех почти заспала.Усещах жуженето на телевизора ,но то не ми пречеше,защото Кенед го намали.Отпуснах се съвсем и вече ми се привиждаха овце.Нормално беше да заспя,защото бях спокойна.Кенед ме беше прегърнал и нищо друго нямаше значение
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 23:17

момчето осещаше как момичето все повече и повече се отпускаше .. той я гушна колкото може по обширно и по добре... според това което мислеше че ще е добре за Роуз...той продължи да гледа филма прегърнал момичето и намали телевизора още малко ... той разбирасе разбра че момичето е много уморено и ако трябва цял ден и цяла нощ нямаше да мръдне заради нея.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 01:46

Изритах обувките си и качих краката си на дивана.Бях решила да си поспя.Кенед беше много удобен за тази цел.Прегърнах го колкото можах по силно и затворих очи.Още чувах телевизора и доколкото розбирах мелето още не беше свършило.Но сега то не ме засягаше.Единствено значение имаше съня,който бързо ме поглъщаше,а аз нямах нищо против.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 02:51

Кенед нямаше нищо протифф Роуз поспи малко на него ... той разбра че трябва да понамали още малко телевизора - той го намали така че да го чува но в същото време силата на звука да не дразни момичето ...той си наля ощще малко сок и си изпи чашата съвсем набързо ипак прегърна момичето с двете си ръце(когато налива сока ползва само една ръка)
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 02:58

Отворих очи.Не знаех колко време е минало.Бях прегърнала Кенед и спомените веднага нахлуха в съзнанието ми.
-Колко време спах?-попитах като разтърках очи.
Погледнах към Кенед.Искаше ми се винаги щом се събудя първо да виждам него както сега.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 05:48

Кенед видя момичето и му отговори с :
-ами .. не повече от 1 час... не съм сигурен .. а междо другото филма още не е свършил.-каза Кенед като се загледа в красивите и очи и започна да и сресва косата с пръсти хД
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 01:49

Протегнах се няколко пъти .Поне се бях наспала ,но за жалост филма още не беше свършил.
-Отивам да си взема един душ,защото сигурно приличам на някоя кошница-казах на Кенед и го целунах набързо
Надявах се мелето по телевизията да свърши колкото се може по-скоро.Качих се по стълбите като се опитвах да не вдигам много шум.Все пак Кес си беше вкъщи.Шмугнах се в банята и пуснах водата.След секунда дрехите ми бяха на пода.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 01:55

Кенед я целуна преди да отиде да се къпе и се изпъна...даже легна на дивана.Той продължи да гледа "мелето".След няколко минути свърши.Кенед започна да преглежда каналите за някой друг интересен филм, независимо дали е някъф трилър.Той намери някфа комедия ... точно на смешен момент и се исмя леко.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 02:28

Измих косата си и излязох от банята.Влязох в стаята си увита в кърпа.Затършувах из гарероба и най-накрая намерих чефт къси панталонки и потник.Навлякох ги бързо и среcах мократа си коса.Излязох на пръсти от стаята си и отидох при Кенед
-Върнах се –усмихнах се аз и видях ,че той се е излегнал на дивана.единственият вариянт бе да остна права или да легна върху него.Пoвдигнах вежди и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 02:39

-ела де ... - казах аз придизвикателно да легне върху мене...
-ако ти стиска - прдължих като и се изплезих ... и я погледнах предизвикателно..
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 EmptyНед Юни 27 2010, 02:46

Друга покана не ми и трябваше.Приближих се и се после легнах върху него.
-Хъм..тук е доста удобно-засмях се
лицето ми бе само на сантиметри от неговото и както обикновено се приближих ,за да си открадна още една целувка.този път беше по-дълга .Направо щеше да ме подлуди.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Sponsored content





Къщата на плажа... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на плажа...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажа
» Бара на плажа:
» Бунгалото на плажа
» Къщата на Джеръми
» Къщата на алея 411

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: