New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на плажа...

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 08 2010, 20:44

Това бе къщата на плажа.Тук аз ,заедно със сестра ми и Кейт се нанесохме.
[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Aireen Stark
England
England
Aireen Stark


Брой мнения : 793
Points : 1179
Reputation : 4
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyПет Юни 11 2010, 20:11

Таа-даам!
Ето я и нея!
Тържествено, сякаш под звуците на музика и с бавни крачки,може би дължащи се на прекалено високите ми нови обувки с токчета, аз пристъпих напред и се огледах...
рябваше да призная, че бе доста по-хубава, отколкото очаквах и значително по-голяма...Но широката усмивка, появила се на лицето ми, не бе породена от този факт. Ето я истинската причина - Беше си само НАША! Нямаше ги досадните, никога не млъкващи малки братчета, намръщените, неспирно мърморещите съседи и всички друго вредители...О, типично в мой стил! Забравих да спомена за какво говоря! Е, май вече е късно, но все пак ще отбележа, че през цялото време, ставаше дума за НАШАТА нова къща...на брега на морето...
След като сметнах, че съм приключила с обстойния оглед на обстановката, от който бях останала повече от доволна, реших да се захвана с работа...Или по-точно с това, което аз разбирах под думата "работа".
С трясък стоварих тежките куфари пред вратата и изтичах да взема сърфа си...
- Кааас!- обърнах се, към момичето, което стоеше зад мен. - И ти ли си мислиш същото, което и аз??- завърших с дяволита усмивка, вече държейки сърфа в ръка.
Върнете се в началото Go down
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyПет Юни 11 2010, 20:33

Още с влизането се влюбих в къщата. Но има ли начин да не се влюбиш в къщата на мечтите си? Прекрачих прага, все още очаквайки да чуя алармата и да се събудя. Пред мен вървеше Кейт със значително по-бавна скорост заради токчетата. Аз бях се спряла на равни сандали и когато шокът премина и започнах да крещя и подскачам от радост из стаите, осъзнах, че ако бях тръгнала облечена като нея, вече щяха да ме извличат от къщата на носилка. Отидох да видя и [Only admins are allowed to see this link]. Очите ми се разшириха и аз се метнах върху леглото, грабнах една възглавница и я сложих на лицето си, за да заглуша нова поредица радостни викове. После взех едно единствено нещо то стаята си. Секунди след това Кейт се провикна от долния етаж:
- Кааас! И ти ли си мислиш същото, което и аз?
Тя естествено вече също държеше сърфа. Това, че мислим еднакво, ми спести усилията отново да катеря стълбите...
-Да тръгваме!- извиках аз и профучах покрай нея на път за плажа
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyНед Юни 13 2010, 01:29

След пицарията Кенед ме изпрати до вкъщи.Затърсих ключа.Бях го оставила в джоба на дънките си.Извадих го и отключих вратата..Очевидно сестра ми и Кейт ги нямаше ,защото беше тъмно .Затърсих ключа за лампата и след кратка борба с тъмнината го намерих.Лампите светнаха и аз се обърнах към Кенед.
-Прекарах си супер-казах и го целунах набързо-Сладки сънища-пожелах му преди да си тръгне
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyНед Юни 13 2010, 01:34

Кенед също я целуна... като и каза:
-даам..и аз ^^ ... сладки сънища и на теб..да сънуаш звездички..демек себеси хДД - тфа Кенед го каза като комплимент но не знаеше дали тя ще го приеме така и след тфа пак каза:
-ча0о0о ... и си тръгна с колата..
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyНед Юни 13 2010, 01:43

Усмихнах си и затворих вратата.Бях ужасно уморена ,но преди да си легна реших да си взема един душ.Качих се горе и пуснах водата.Свалих дрехите си и се пъхнах под душа.Водата бе топла и ми действаше успокояващо.Не знаех колко време е минало,но се отказах да бързам.Излязох от банята и затърсих пижамата си.Дрехите ми все още бяха в куфари,защото след като се нанесохме не ми остана време да ги подредя.След дълго търсене успях да немеря пижамата си.Навлякох я набързо и отидох в [Only admins are allowed to see this link].Пъхнах се под завивките и затворих очи.Заcпах бързо.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyНед Юни 13 2010, 21:04

вече беше на другия денн.... Кенед дойде при гаджето си хд ... той слезе от колата...за момичето имаше една изненада... той почука на вратата а в ръцете му имаше един много голям букет бели и червени рози... той изчака момичето ако не спи да излезе...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyНед Юни 13 2010, 21:49

след известно време Кенед видя че няма никой или Роуз спи и той реши да я остави да си поспи още...преди да си тръгне той обаче остави хубавия букет от червени и бели рози и сред тях и картичка на която пишеше "Роуз това е за теб.Обичам те!...Кенед..." хД .. след като остави розите момчето се качи в колата си и тръгна на някаде...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyНед Юни 13 2010, 21:55

На другата сутрин звъненето на будилника ме събуди.Станах набързо и измих зъбите си.После отидох до гардероба и започнах да ровя вътре.Успях да си намеря късите панталонки и любимата тениска.Навън беше ужасно горещо и не виждах смисъл да се навличам.Преоблякох се набързо и реших да се поразходя из Сентрал парк.Отворих входната врата и за моя изненада видях букет рози.Взех го и затърсих картичка.Намерих я и едва не паднах.Бяха от Кенед.Усмихнах се,защото беше адски мило от негова страна.Взех цветята и ги внесох вътре.Сложих ги във ваза и после излязох навън.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyПон Юни 14 2010, 04:36

Прибрах се в къщата страшно уморена. Качих се по стълбите като робот и влезнах в банята. От там излезнах увита в бяла кърпа и омирисана на горски плодове от душгела. Облякох си нощницата и отидох да гледам през прозореца. Луната осветяваше всичко. Но скоро и това ми омръзна. Легнох си и секунди след това вече спях...
~*~*~*~
Станах бърза бързо на сутрината. Никакви по-специални планове за деня. Но смятах да потичам малко. Облякох си къси панталонки и потник и дим да ме няма!
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 15 2010, 04:27

Кенед изфърча с колата... той напрао напрай пергел ... беше с още един подарак ... цял още по голям букет с рози ... ... бели и червенио хД той звънна на звънеца чакайки Роуз...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 15 2010, 04:36

Точно се прибрах от бара,съвсем посърнала,че не намерих Кенед,когато на вратата се звънна.Отворих и видях Кенед,а в ръцете му още един букет рози.Усмивката веднага се появи на лицето ми.
-За мен ли са?-попитах и се засмях
Още преди да ми е отговорил се приближих и го целунах.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 15 2010, 04:43

Кенед каза:
-даа за теб са разбирасе! - той я прегърна и я целуна с език също , след това той и подаде букета като продължи:
-...от кога не сме се виждали ... залипсва ;д - той пак я цунка по бузката...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 15 2010, 20:40

Взех цветята и му направих път да влезе вътре.
-И на мен ми липсваше-казах като затърсих още една ваза
Следкато намерих сложих и този букет във водата.После го поставих на масата до другия.
-Е,какво прави докато ме нямаше?-попитах
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 15 2010, 23:40

-ами нищо особенно.. каза момчето като се настани на дивана и продължи:
-беше ми доста скучничко....напих се един път мисля хД и др май немма... тии какво правишшшшш как си ?
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyВто Юни 15 2010, 23:45

-Аз съм си супер.Успях да се наспя и после излязох да те търся в бара ,но там те нямаше и се прибрах…-казах като седнах до него.
Зачудих се кавко може да правим.Навън беше доста горещо и не ми се стоеше на едно място.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyСря Юни 16 2010, 05:11

макар че беше доста горещо Кенед се придвижи малко по малко към момичето като я бодна леко в корема с пръсти и каз:
-Аз съм! :Д - и се захили като беше плътно до нея и я беше прегърнал... по едно време той я хвана за дупето и и се усмихна като посегна да я целуне с езиче...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyСря Юни 16 2010, 23:31

Насладих се на целувката и после леко се отдръпнах.
-Сестра ми може да се прибере всеки момент-казах му ,но в момента не ме интересуваше особено какво ще си помисли тя.
Преместих се в скута му,защото там ми беше по-удобно да го целувам.Сложих ръцете си зад врата му
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 02:36

Кенед не му пукаше особено за сестра и хД той седна по навътре като стана и по - удобно за момичето...с едната ръка той я прегърна а с другата пак я фана за дупето хД обичаше да прави това... той я наклони надоло и я целуна с език... и продължаваше и прдължаваше... хД
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 02:46

Продължих да го целувам все по-жадно и по-жадно.
-Говоря сериозно.Свари ли ни така,ще ме убие-казах задъхано аз за миг отделяйки устни от неговите.
После го целунах по врата.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 02:48

Кейт щеше да ме убие ако закъснея за уговорката ни. Затова пристигнах вкъщи като светкавица. В един момент съм в Сентръл парк, а в следващия вадя клюбовете пред входната врата. Влетя вътре по същия начин и се провикнах:
- Прибрах се! Кейт, не ме убивай!- чаках съдбата си със затворени очи, но нищо не се случи. Предпазливно повдигнах клепачите си - Кейтлин? - попитах отново. Никакъв отговор. Дано поне Роуз да е тук и да може да ми каже къде е.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 02:59

Кенед чу че някой влезе в къщата... двамата с Роуз бяха в другата стая... той още си я целуваше и си уви ръцете така че да неможе да избяга ако случайно се опита хДД
Върнете се в началото Go down
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 03:32

Кейт не беше вкъщи, но явно някой друг беше, защото от съседната стая са чуваха звуци. Тръгнах да нахълтвам, но преди да хвана дръжката реших да помисля. Имаше няколко върианта. Първо можеше да е крадец. В такъв случай щеше да е по-добре да грабна палките от барабана на Роуз и да се приготвя да го ударя, въпреки че сестра ми щеше да ме размаже ако разбере.Вероятно не е това, защото съм сигурна, че крадеца щеше де е по-тих, за да не го хванат. Пък и още не беше тъмно... Не беше Кейт, тя се беше запиляла на някъде. Оставаше Роуз. Е май по-добре ще е да не влизам. Познавам я достатъчно добре. Не исках да знам какво стама вътре затова се качих горе в стаята си.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 15:51

Чух стъпки по стълбите.Явно някой се беше пприбрал и явно този някой беше сестра ми.Усмихнах се на Кенед ,защото опасността беше преминала.
-За малко да ни хванат-казах и побързах да го целуна отново
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... EmptyЧет Юни 17 2010, 21:54

Когато момичето се наведе Кенед я прегърна и пак я целуна с език...т ова беше поредната дълга целувка... той се облегна плътно на дивана...тогава момичето се опря плътно до него ... той усети гърдите и хД и след малко казА:
-ъъ...защо толкова те е страх да не ни хване сестра ти ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на плажа... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на плажа...   Къщата на плажа... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на плажа...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: