New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Даре мо Най

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyВто Юни 08 2010, 22:14

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 09:48

Бавно започнах да навлизам в нея, а с ръце масажирах гърдите й. Езика ми си играеше с нейния и с времето започвах да забързвам движението си. Когато пениса ми навлезе в нея усетих колко е топла и влажна отдолу. Личеше си, че ме желае и че аз я желая, за това продължих да се движа, а възбудата беше невероятна.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 09:52

Всяко проникване и носеше безумна наслада,оказа се че бе много по хубаво да е в нея от колкото да го докосва. Стенанията огласиха стаята и можеха да възбудят още повече всеки. Тя бе латино-американка и бе много пламена всичко в нея бе секси и всяка,час поемаше невероятната емоция.
Галеше го по гърба,като леко впи нокти но не прекалено. След това се спусна и го хвана за задника.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 09:55

Леко се отпуснах и я притиснах за леглото. Продължих да се движа в нея, а устните ми я целуваха по вратлето. Целунах я по устните и захапах нежно долната й уста. Усмихнах се палаво и когато тя изплези езичето си аз започнах да го смуча.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:04

Тя леко движеше дупето си,като усилваше чувството. Не искаше да го побърква,за това го остави,той да е отгоре. А и много и хареса гледката на мускулестото му тяло. Обичаше да усеща мъжката сила,защото тя бе много нежна.
Нежно стенани,защото той се отпусна и проникна още по навътре,като докосна точка,която я възбуди на макс. Толкова и бе хубаво,че сложи ръце на врата му и се приближи към него и каза:
-Не спирай...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:08

Това и направих. Забързах движението си. Ръцете ми бяхо до тялото й, а пениса ми навлизаше навътре в нея. Чуствах се невероятно. Исках този момент да остане завинаги. С ръце бавно и нежно я хванах за кръста и се завъртях така, че тя да е отгоре. Усмихнах се палаво и казах:
-Винаги съм искал да бъда подчинен. Какво да правя господарке? - след тези думи я стиснах за дупето и започнах да си помагам с движението на тялото й върху пениса ми.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:16

Палаво се засмя прихвана му ръцете беше ясно,че можеше да и се опълчи но не го направил. Леко прокара езиче между мускулестите му гърди и като стигнаха до шията нежно го захапа за връта. Кръстчето и се движеше. Члена му целя бе вътре и можеше да я усети,колко е влажна и колко и харесваше това,че е в нея.
-Искам да ме молош за още...
След това забърза и когато бе на път да му стане хубаво и спря да се движи и го целуна по врата но не го пускаше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:18

Целунах я и казах:
-Искам те.. Искам те още и още... Ще направя всичко, за да ми дадеш повече - след което я целунах по вратлето и казах с по перверзно гласче:
-Ще изпълня всяко едно твое желание.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:28

Тя леко се движеше след това леко задвижи. Като след миг,присина ръцете му задвижи се бързо,неговото желание бе голямо,а и нейното искаше да свърши но той си навлече бел на главата. Притисна му ръцете му още по силно,защото се дръпна и члена му излезе. След като излезе тя леко седна върху него и започна да се търка в него но го дразнеше,защото бе много по хубаво да е вътре в нея.
-По моли ме и ще ти позволя да влезеш в мен...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:30

Тя ме влодяваше. Караше ме да я искам да съм с нея, в нея все повече и повече. Отпуснах се и казах:
-Моля те, господарке. Накарай ме да свърша в теб. - след което захапах едно от зърнатай и казах:
-След това ще направя каквото пожелаеш.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:37

Но все още се търкаше в него. Приближи се и отърка дори гърдите си,след това го леко му стенеше в ухота. За да го дразни и каза:
-Да харесва ти да си вътре в мен да ме усещаш,колко съм влаждана...
Целуна го и каза:
-Усещането ти харесва нали?
След това се отдръпна и члена му който беше втвърден леко се дигна нагоре. Бавно се намести,това бавно проникване го накара до усети топлата и вътрешност. След това се задвижи,като пусна ръцете ми и леко се изпъна назад. Вана едната му ръка и я прекара през тялото,като я остави на гръдите и и каза:
-Харесват ли ти гърдите ми?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:40

Стиснах гърдата й и казах:
-Искам ги - след което спуснах ръцете си надолу и я хванах за дупето. Започнах да го масажирам и ряско бръкнах със единият си среден пръст в него. Ухилих се палаво и попитах:
-Май бутам където не трябва. - започнах да я движа по-бързо отгоре си и усетих, че ми идва. Щях да изпълня топата и влажна вътрешнос на Шейн със спермата си. Когато усетих че е момента я притиснах рязко до себе си й казах на уше:
-Свършвам.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:50

На нея и хареса и започна да се движи все по бързо и тя бе близко. Движеше се бързо,толкова бе невероятно. Хвана се за неговите гърди,като ги ползваше за упора. Движенията и забързаха,толкова бе близо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:51

Пуснах я рязко и отпуснах ръцете си на леглото, а спермата ми се разпространи в нея. Дори и тъкмо да бях свършил аз просто казах:
-Искам още. Искам те още.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:56

Тя слезе то него и се отпусна на завивките. За да си почине,но бе учудена как той толкова бързо се възстанови и искаше още. Тя леко изстена и каза:
-Намери начин да убедиш и мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 10:59

Застанах отгоре й и каза:
-Веднага - започнах да слизам бавно с целувки надолу. Минах по вратлето й, зайграх се със език с гърдите й, нацелувах стомахчето й, докато не слязох между краката й. Там с език започна нежно да облизвам и да си играя със клитора й минавайки надолу нагоре по него. След секунди игра усетих, колко е влажна и че се възбужда. Устните ми залепнаха по тялото й и с език започнах да навлизам в нея - след като навлязох започнах да правя въртеливи движения в много посоки.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 11:05

Това бе невероятно тя леко изстена и след това се оптегна на зад. (Извика от удоволствие и каза:
-Толкова...-насечено-хубаво...
Прехапа устните си и след това каза:
-Искам го влез в мен пак...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyЧет Сеп 02 2010, 11:07

Веднага се качих нагоре и след секунда пениса ми навлезе рязко в нея. Целунах я с език и казах:
-В теб съм. Твой съм завинаги.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyПет Сеп 17 2010, 23:56

След няколко часа спане Даре се събуди. Изглежда беше заспал с Шейн. Той стана и направи закуска, след което се изскъпа и излезе..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 EmptyСъб Сеп 18 2010, 04:38

Даре взе ключовете за Чарджъра си и излезе с колата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре мо Най   Апартамента на Даре мо Най - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Даре мо Най
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Апартамента на Кенед
» Апартамента на Андреас [+18]
» Апартамента на Браян Уейт, Лекси Прайс и Джейс Уейланд
» Апартамента на Бела
» Апартамента на Родригес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: