New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фея

Go down 
АвторСъобщение
Raya Fay Telson

Raya Fay Telson


Брой мнения : 28
Points : 66
Reputation : 0
Join date : 03.08.2011
Age : 28

Фея Empty
ПисанеЗаглавие: Фея   Фея EmptyПет Авг 05 2011, 03:23

Казвам се Яница и сигурно повечето от вас вече са получили e-mail-ите ми. Както виждате промених някои неща и се надявам да ви харесват. Но да не говоря за това сега. На 16 години съм. От Варна. А относно името на темата - не, не съм някоя горска фея в живееща в някоя от вилните зони и да съм се промъкнала в нечия къща, където има неограничен интернет. =D Фея беше името на котката ми, която почина по причини заради, които не ми се говори и това да се казвам Рая Фей Телсън във всеки един форум където имам регистраця е моят начин да си докажа, че съм я обичала страшно много. Но започвам да плача и спирам да говоря за това. Какво друго да ви кажа за себе си. Уча в III ПМГ с Френски. Обожавам този език и някой ден искам да отида във Франция и по-специално - Париж. Искам също да посетя хияди други места от които едно от тях е New York. Странно, но не търсех форум, когато се регистрирах. Просто търсех някъде където да си набутам моя форум в приятели. =D Но казват, че най-хубавите неща са скрити на последното място, където търсиш. Започнах да пиша по форуми от 12 годишна. Не мислех че това ще се разрастне в нещо приличащо на страст или въобще желание за писане, просто така убивах част от времето си. Скоро ми писна и се отказах, но когато станах на 15 се регистрирах във форума на най-добрата ми приятелка и това ме запали. Сега съм завършила училище вампирка с раздвоение на личността. =D За една година научих повече правила в българския език от колкото 9 години в училище. =D Но ето че сега госпожата ми по БЕЛ ме уважава както и аз нея, и смятам, че това че съм ,,вампирка с раздвоение на личността" ще ми помогне много в живота за напред. xD Иии да, мисля че това е общо-взето. Ако имате някакви въпроси, ще се радвам да ви отговоря. ^^
Върнете се в началото Go down
http://sun-and-moon.twilight-vampire.com/
 
Фея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Свободна зона :: Кой съм аз?-
Идете на: