New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Спокойният апартамент в един още по-спокоен блок...

Go down 
АвторСъобщение
Северин Уелдън Бронкхорст

Северин Уелдън Бронкхорст


Брой мнения : 11
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 19.09.2010

Спокойният апартамент в един още по-спокоен блок... Empty
ПисанеЗаглавие: Спокойният апартамент в един още по-спокоен блок...   Спокойният апартамент в един още по-спокоен блок... EmptyНед Окт 17 2010, 03:30

В най-спокойния от всички квартали на Ню Йорк, на най-спокойната уличка се намираше най-спокойния блок... И в него разбира се се подвизаваше най-спокойния апрартамент..
За съжаление тук редицата се прекъсва - не обичах лъжите, а с чиста съвсет не можех да кажа, че спадам към спокойните хора... За милата ми сестричка същото важеше с пълна силна...
И така, тук се намираше нашият апартамент - не беше голям, нито пък особено луксозен, но си беше "home, sweet home".. Въпреки че вече ми бе трудно да възприема нещо като дом.
Антрето не бе широко, а мебелировката се състоеше единствено от един голям шкаф за обувки /лично аз бих предпочел по-малък, но обувките на сестра ми отказваха да спорят с мен/, няколко закачалки, на които унило висяха палтата и всички ни други горни дрехи и едно табло, на което стояха ключовете.
От своя страна до водеше до всички останали стаи... Казвах го така сякаш бяха кой знае колко...
Е, наляво беше спалнята на сестра ми - малко по-голяма от моята, но аз не се оплаквах. В края на краищата тя имаще три гардероба, а аз само един. Нямах нужда от много място..
Надясно беше моята стая.. И тя не бе нищо особено, не заслужаваше кой знае какво внимание. Все пак се състоеше единствено от едно легло, някакъв невзрачен гардероб и още няколко малки шкафчета.. А, да не забравя и китарата ми, която стоеше в единия ъгъл, надявайки се скоро да й обърна заслуженото внимание..
Май наистина трябваше да го направя..
За огромно съжаление на сестра ми имахме само една единствена баня. И за още по-голямо нейно съжаление, аз не се бях проявил като кавалер, отстъпквайки й всичките рафчета.. Може да нямах гримове, които да наместя там, но все пак и аз се нуждаех от пространство...
Холът беше може би най-голямата стая... И най-светлата, като се замисля... Диваните, разположени точно срещу телевизора, бяха едно от любимите ми места в целия апартамент.
Друго си беше да си се прибереш и да се троснеш на дивана, а дистанционното сякаш случайно да се озове точно до дясната ти ръка.. И телевизорът някакси е да е нагласен на любимата ти програма..
Върнете се в началото Go down
 
Спокойният апартамент в един още по-спокоен блок...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Апартамент на сестрите Терънс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Районите на Ню Йорк :: Куинс-
Идете на: