New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Манхатънския мол

Go down 
+3
Крис Армантиер
Брук Дейвис
Alexandra Benjamin Price
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 06 2010, 05:32

Манхатънския мол Manhattan_mall
Място, побиращо в себе си всевъзможни магазини. Нужни са дни, за да се обиколи.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 19:10

Беше топъл и слънчев ден.Не ми се стоеше вкъщи за това отидох до мола.
Скоро не бях харчила пари ,а и нямах нови дрешки.Обиколих всички магазини.Купих си няколко чифта сандали с токчета и няколко летни роклички.
Разхождах в мола ,мъкнех многото покупки и оглеждах витрините.Загледах се в една къса ,черна рокля и докато гледах витрината и вървях ,без да искам се блъснах в някой.
-Съжалявам!-казах и вдигнах поглед момчето ,в което се бях блъснала.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 20:02

Не ми се стоеше в апартамента,а и не ми се разхождаше,затова реших да отида до мола,да си купя малко дрехи и да гледам някой филм в киното.Купих си няколко тениски,едни дънки,къси панталони и един суичър за студените дни.Докато вървях към следващия магазин от обиколката ми,се загледах в нещо и усетих,че се блъслкам в някого.Погледнах напред и видях момичето,което се блъсна в мен аз се засмях и казах:
-Няма проблем...вината бе моя!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 20:24

Отначало не знаех как да реагирам.Той можеше да ми се развика ,но за щастие не стана така.
Дори беше прекалено мил да поеме вината ,но и двамата знаехме ,че не е така.
Погледнах момчето и му се усмихнах.Той изглеждаше наистина много добре.
-Вината беше моя ,защото се загледах в една рокля, но както и да е.-засмях се и се представих:
-Аз съм Брук Дейвис ,приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 20:38

-Приятно ми е...казвам се...-отначало се замислих дали да кажа цялото си френско име с досадните представки,но все пак реших да го спестя:
-Крис Армантиер-усмихнах се леко и погледнах момичето.ВИната беше и на двамата защото блеехме по витрините.
-Виждам,че си пазарувала доста-усмихнах се леко и погледнах торбите и'...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 20:52

Усмихнах му се.Името му не звучеше американско.
-Французин ,а?-засмях се сма на себе си от тъпата ми реакция.
-Да днес реших да обновя гардероба.Ти също доста си пазарувал-усмихнах се.
Бях впечатлена да видя момче ,което да обича пазара.Някой го смятаха за скучно ,но аз определено не мислех така.
-Обичаш ли да обикаляш магазините?
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 21:06

-Не...много е досадно,но се налага,понеже имам доста голям социален живот...професията го изсиква...все тая-говорих много несвързано,защото ми писна да обяснявам какво работя и бързах да сменя темата...
-Искаш ли да хапнем нещо?-попитахй аз и погледнах към Макдоналдс...
Върнете се в началото Go down
Дерек Нинферготъмн
New York
New York
Дерек Нинферготъмн


Брой мнения : 11
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 21:13

Влезнах в мола с определена цел. Трябваше да си взема новият брой на NY таймс.
(Ню Йорк Таймс)
Взех го и изчезнах сякаш не бях там.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 21:20

Явно бях сгрешила като си помислих ,че той обича пазаруването.
Крис спомена нещо за професията си, но бързо смени темата и за това си помислих ,че не му се говори за това.
След това той предложи да хапнем някъде.Приех поканата му ,защото не бях яла цял ден нищо,само бях изпила едно кафе сутринта.
-Добре.Къде предлагаш да хапнем?
Забелязах ,че той гледа към Магдоналдс и се усмихнах.Като малка обичах това място и най-вече играчките в детското меню.
Сигорно бяха минали година и половина ,а може дори и повече от посления път ,когато бях там.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 21:23

-Ами...ако искаш да хапнем в Макдоналдс...обожавам това място толкова е вкусно,жалко че съм зает и рядко имам време да идвам на такива места...-усмихнах се леко и погледнха момичето,незнаех дали ще се съгласи,защото можби е една от онея,дето виждат какво са яли на излизане през устата.т.е постоянно е на някаква диета итн...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 21:36

-Какво съвпадение и аз обожавам това място!-усмихнах се.
Двамата тръгнахме към Магдоналдс.Оставихме многото торби на една маса и отидохме да си поръчаме нещо.
Аз си поръчах една кола ,пържени картофки и хамбургер.Отдавна не бях си поръчвала толкова много храна.После Крис също си поръча.Взехме таблите с нещата и седнахме.Отпих от колата и казах.
-Разкажи малко за теб.Разбира се ,ако искаш.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 21:53

Седнахме на една маса,като преди това си поръчах едно голяма Макменю.Седнах до момичето и се усмихнах,тя пожала да разкажа нещо за себе си...
-Ами...роден съм във Франция.. в богато семейство,имам брат и сестра,на 24 години съм,дойдох тук на 23,управялвам няколко издателства и списания,на едно от които съм главен редактор...не обичам да говоря за себе си-засмях се още веднъж и казах:
-Сега ти разкажи за себе си....
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 22:02

Личеше си ,че Крис е богаташ ,по марковия костюм и като цяло по външния вид.
Отхапах от хамбургера,който беше наистина вкусен, докато го слушах.
След като преглътнах казах:
-На 17 години съм ,родена във Франция и във богато семейство, но след като наще се разведоха дойдох да живея тук с баща ми и новата му съпруга.Сега живея сама, защото с нея не се разбираме много и го помолих за мой апартамент.Това е моята история.Не е много интересна.-усмихнах се на мъжа срещу мен.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 22:27

-Аха...ти си още малка-засмях се леко и я погледнах,беше много симпатична.Личеше си,че е от франция,заради маниерите и',не искам да убиждма никого,но американците немогат да меря възпитанието си с това на европейците
-В Париж ли си родена?-попитах аз и отхапах от хамбургера си...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 22:35

Той ме погледна и се засмя леко.След това каза, че сум била малка.
-Хей, не съм малка!-засмях се сладко и отпих отново от колата.Беше ми приятно да разговарям с него.Беше по различно от разговорите с другите момче.
-Да.Родена съм в Париж, а ти?
Загледах се в него и се зачудих дали си има приятелка.
-Имаш ли си приятелка?-май бях започнала да се чудя на глас.
Леко се изчервих след това.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 22:49

-Да в Париж съм роден и нямам приятелка-засмях се леко и погледнах момичето,което се изчерви.Аз отпих от колата и се засмях отново
-Малка си!-започнах да я дразня и да се смея...Обичах да се шегувам с по-малките от мен.Сестра ми я скъсвха от бъзици,а тя винаги ми се сърдеше...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyСъб Юни 12 2010, 22:59

-Не съм малка!-казах през смях.
Истината беше ,че не исках точно той да ме смята за малка или за някое хлапе.
-Хмм мъж като теб да няма приятелка..интересно..-засмях се и добавих.
-Жените в Ню Йорк май са слепи.-и двамата се засмяхме.
Бяхме приключили с храненето и аз предложих.
-Искаш ли сладолед?
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 04:07

-Да искам-засмях се аз и отидох да взема сладолед,за себе си взех шоколадов,а за Брук,какъвто ми каза да и' взема...хД...Върнах се на масата и и' подадох сладоледа,като казах:
-Ето...мъниче!-започнах да се смея и се оклепах целия със сладолед,избърсах се и продължих да и се хиля...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 04:26

Той се съгласи и ме попита какъв сладолед искам.
-Ягодов.-отговорих и го изчаках докато се върне.
След малко той се върна и ми подаде сладоледа и ме нарече ''мъниче''.Като го каза беше много сладко.
Той започна да се смее и целят стана в сладолед.тогава започнах да се смея и аз.Забелязах ,че имаше още сладолед.
-Има още сладолед ...-докато кажа това се пресегнах и изтрих сладоледа от устните му ,а след това леко облизах пръста си.
-Ммм и шоколадовия е вкусен!-засмях се и отклоних поглед от очите му.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 04:28

-Данеби да ме сваляш...шегувам се-оточних аз,за да не се притесни излишно.Облизха устните си за да обера остатъка от сладоледа по тях и се захилих отново...
-Искаш ли още нещо за пиене...мъниче-продължавах да я дразня и да се хиля досадано и мноого дразнещо.Облизха леко сладоледа,който беше много хубав...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 04:35

Попринцип не бях от най-притеснителните.
-Ами ,ако е така.-погледнах го съблазнително, но после се засмях.
Цялата тази сценка ми беше много смешна, но нямах намерение да сменям темата.
-Ако те свалям ,имам ли шанс?-е след този въпрос просто нямаше как да не започна да се смея, но и дълбоко в себе си исках да знам отговора му.
Започнах да ближа от сладоледа със сведен надолу поглед.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 04:54

-Хммм...незнам...малко си малка за мен-засмях се леко и облизах сладоледа си отново.Естествено,че темата не беше сериозна....е поне за мен,а и тя беше много хубава ,защо да се хваща с толкова по-голям от нея...просто нямаше смисъл,а и аз не бях човек известен с дългите си връзки...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 05:04

Отначало Крис се замисли ,а след това каза ,че съм била малка.
Той въобще не ме приемаше на сериозно.Не ми оставаше друг избор освен и аз да се засмея.
-Хах ,добре ,че го изяснихме.Поне ще си спестя труда да те свалям.-засмях се отново.
Не се притеснявах да кажа такива неща.
-Искаш ли после да отидем на някое друго място,ако ти се губи време с мъник де?-попитах и погледнах ангелски.


Последната промяна е направена от Брук Дейвис на Нед Юни 13 2010, 05:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 05:10

-Добре...поне не си досадна от онова хлапе,което срещнах в самолета...беше ужасно...ти вобще не си досадна...-засмях се отново и я погледнах.Тя май наистина искаше да се пробва с мен...е незнам...сега какво да направя...не исках да я нараня,но не исках и да и' давам напразни надежди,защото бях сигурен,че просто няма да се получи...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол EmptyНед Юни 13 2010, 05:17

Въобще не бях от онези романтички ,които вярват в ''любов от пръв поглед'' и такива подобни тъпотии.
Той просто беше нещо по-различно от всичките разглезени момченца които срещах в училище и по-купоните.Вече ми беше писнало от тях.
-Кажи къде искаш да отидем?Или аз да предлагам.-усмихнха се и изчаках отговора му докато си въртях един кичур коса между пръстите.Не издържах и казах:
-Хайде да отидем в бара.-засмях се-Или мислиш ,че съм много малка?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Манхатънския мол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Манхатънския мол   Манхатънския мол Empty

Върнете се в началото Go down
 
Манхатънския мол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: На разходка из Ню Йорк :: Молове и Шопинг центрове-
Идете на: