New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Иван Гибсън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Иван Гибсън
New York
New York
Иван Гибсън


Брой мнения : 19
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 05.07.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyПон Юли 05 2010, 04:22

[Only admins are allowed to see this image]

Етаж 1


Трапезарията
[Only admins are allowed to see this image]

Хола
[Only admins are allowed to see this image]

Кухнята
[Only admins are allowed to see this image]

Хол + Трапезария
[Only admins are allowed to see this image]

Етаж 2


Хол 2
[Only admins are allowed to see this image]

Спалнята на Иван:
[Only admins are allowed to see this image]

Банята към стаята.
[Only admins are allowed to see this image]


Спалнята за гости
[Only admins are allowed to see this image]

Банята + Терасата
[Only admins are allowed to see this image]

Стаята за Деца
[Only admins are allowed to see this image]

Кучето му Лео
[Only admins are allowed to see this image]





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Колата на Иван
[Only admins are allowed to see this image]


Последната промяна е направена от Иван Гибсън на Чет Юли 08 2010, 21:07; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyВто Юли 06 2010, 03:53

Ню Йорк беше съвсем непознат за мен и затова се лутах из илецете и не знаех къде съм.Виждах само сгради наоколо и нищо познато.Реших,че е време да помоля някого за помощ.Когато се огледах ,забелязах ,че съвсем близо до мен има къща.Отидох до входната врата и натиснах звънеца.Надявах се някой да ми отвори ,защото скоро щеше да се стъмни ,а аз и на представа си нямах къде съм.
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
New York
New York
Иван Гибсън


Брой мнения : 19
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 05.07.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyВто Юли 06 2010, 03:58

Иван се луташе сам из огромната къща нямаше какво да прави . Чу се звамеца аз сечудех кой или кого ще мизвани вечер . Излязох и видях някакво момиче .По нейното изображение се виждаше че се е изгубила .
Иван каза :
- Кажете кого търсите или какво искате ?
Иван открехна леко вратата.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyВто Юли 06 2010, 04:03

Отвори ми някакво момче.
-Ами..изгубих се и се чудех дали не мижете да ми помогнете?-казах аз с невинно изражение.Като се замислих въпросът ми беше глупав.Как щеше да ми помогне той при положение,че не знаеше къде живея.Май трябваше да се оправям сама.За жалост Ню Йорк ми беше непознат.Бях пристигнала едва преди дни и не се ориентирах много добре.За жалост вече се стъмваше ,а аз още не се бях прибрала...
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
New York
New York
Иван Гибсън


Брой мнения : 19
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 05.07.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyВто Юли 06 2010, 04:21

Ванчо я видя от блисзко и честно да си приная не бе лоша по вид . Аз видях ,че се сътмва и я покани да влезне .
- О елате заповядайте , ако искате и приспете тук има отделни стаии . Ако искате може и при мен да спите .Каза Иван с усмивкана лице .
- Елате да изпием по нещо и ако искате да се запознаем. Междодругото аз се казвам Гибсън , Иван Гибсън
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyВто Юли 06 2010, 20:58


Той ме покани ,а аз останах приятно изненадана.Къщата му бе огромна и добре обзаведена.
-Натали-представих му се на свой ред аз и му подадох ръка
-Много мило ,че ме поканихте да остана при вас-казах и го погледнах
Трябва да си призная изглеждаше много добре.Осъзнах се ,че го зяпам и затова сведох поглед надолу.
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
New York
New York
Иван Гибсън


Брой мнения : 19
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 05.07.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyСря Юли 07 2010, 02:26

- Елате , да изпием по нещо , но внимавайте да не ви стересне Лео. Той е малко пухкаво кученце, със което можете да си играете ако искате цял ден.Ще позяпаме телевизия и ако ви харесва в мояата скромна къща , можете да останете до когато си искате. Сотрина може да ве закарав с мояата кола ако ви се закусва .
Вече бяхме вътре аз я попитах няколко вапроса .
- След като не се познаваме може ли да ми кажете на колко години сте от каде сте ако може малко за вашият живот и имате ли си Гадже илимъж.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyЧет Юли 08 2010, 02:24

-Ще ви разкажа,на нека не си говорим на Вие-усмихнах му се аз
-Не съм обвързана.Нямам нито гадже нито мъж-казах и се изчервих-Ами ти?-попитах го и се огледах
Да,къщата наистина беше много голяма и изглеждаше така,сякаш туко-що е излязла от страниците на някое лъскаво списание.
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
New York
New York
Иван Гибсън


Брой мнения : 19
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 05.07.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyЧет Юли 08 2010, 02:33

Иван наистина я харесваше .
- И аз не съм обвързан ..Нямам нито гадже нито жена и аз съм като теб спокойно на всеки се случва . С вас лесно се общува ако искате да посвирим на китарите горе . Знам , че се познаваме скоро но трябва да ви призная нещо чували ли сте за любов от пръв поглед е аз ве Харесвам .
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyЧет Юли 08 2010, 02:39

Наистина, още щом го видях,нещо се случи и с мен.Мислех си ,че любовта от пръв поглед е измислица,но в този случай не бях съвсем убедена.
-Това е доста транно ,защото мисля,че и аз Ви..тоест те харесвам...-бузите ми пламнаха.Бях сигурна ,че отстрани приличам на някой домат.
Може би наистина съществуваше любов от пръв поглед.Или просто ни е било писано да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Иван Гибсън
New York
New York
Иван Гибсън


Брой мнения : 19
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 05.07.2010

Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън EmptyЧет Юли 08 2010, 21:06

Иван и Натали си легнаха в различни стай. Иван преди да си легне посвири 20 минути на китарата му .

На другият ден

Иван стана изми си зъбите и отиде до магазина , взе нужните продукти и направи палачинки. Натали стана и аз я попитах дали да я закарам до тях или да остане до когато си иска .Иван каза :
- Надявам се да си поспала одобно ако съм ти пречил вчера през ноща зажелявам .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата  на Иван Гибсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иван Гибсън   Къщата  на Иван Гибсън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Иван Гибсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Рая Фей Телсън
» Къщата на плажа...
» Къщата на алея 411
» Къщата на Джеръми
» Къщата на Сали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: