New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Флууд на воля =D

Go down 
+3
Денерис
Aireen Stark
Alexandra Benjamin Price
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyЧет Юни 17 2010, 16:00

First topic message reminder :

Добро ви утро lol!
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:00

точно се правиш! просто искаш да привличеш внимание! така е >.> и в общия преди беше така.. както и да е ... мен някой да ми е писал специално??? да не си некъф вип че тебе спец да питат... не исках да го кажа ама казвам това което мисля..сори... бб > ако ше ставааш де...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:00

Уф.Всички ни е налегнала лятната меланхолия...бту:Кенед,писахх yahoo
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:02

и аз хд ... бтв ... много искам вип... cry-me-a-river хд
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:02

ае да изнасяме концерти хДДДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:04

Ако може да ми делнете героя.. тоя е с тъпа история... щото е измислен от мен. А и не не се прая и не ми пука.. От 3 дена съм сам и може би ми е по-добре.. никой не ми е казал здрасти и чао цяла седмица, никой не ме попита ко прая или как ми мина деня през цялото даскало. Чак днес един ме попита:
"Имаш ли пари, че мойте свършиха" мн яко нали... не ми пука. Аз си знам че съм Никой и така ми е по-добре... Спирам с форумите и сичко др.. писна ми. Навсякъде е по-добре без мен Wink Приеми го като победа. Няма кой да ти се пречка у форума. А колкото за това да бъда модератор. По-добре да не развалям форума.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:07

виж са сега..пак са опитваш да привлечеш вниманието на хората./... пууу...стига...разведри се малко ... и не вярвам че некой не ти е казал здрасти след като преди в общия в скайпа разправяше как биеш заради момичета..просто неможе,,, така че!!!...и що да е тъп героя ти...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:10

Героя е тъп щото аз съм го измислил и сериозно ти говоря, че не получих нито едно здрасти цяла седмица. Звъннаха ми по GSM в сряда и един от класът ми вика
"Ела дай 5лв, че не ми стигат да си платя бирата" ... Кое е якото на това? Нито здрасти, нито може ли, нито имаш ли. Брат.. много ми е зле живота и да. Бия се за момичетата, но би трябвало да имам и приятели, който да държът на мен. Е нямам... Тъпо ми е.. Искам да умра.. Да не ти пука. Няма да си първия Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:13

оф...ми ок кът нешеш да чуиш тфа коет ти казвак ок! не ми са занимаа поече...сички зехте да стаате много унили ... а аз?!? ако сте на мое място ?!? нямало е да ви се иска да живеете още от както сте се родили!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:14

Заеби.. аре стига хленчихме. Има скайп за тва. Аре аз изчезвам вече.. и не си по-зле от мен... повярвай ми.. бб.. за сега.. или за винаги Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:15

предпочитам да нямам приятели от това през което с1м преминал в живота! е не че уж така наречените приятели са нещо повече от материал който ме използва ама карай.тфа е друг въпрос,..>> не говори така защото ако си в моето положение ще си отчаян МНОГО повече...а вие за такива прости неща ми се прайте тука!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:17

Басиии сега отивам да чета интересни постове. Кво е ставало тука бе?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:19

Дарето си мисли че като някоко дена никой не е общувал с него е голям провал и вече иска да се самоубива.!а аз му доказвам че ако е приживял моят живот вече е трябвало да се самоубива... както и да е .. да не трупаме тълпа заради тфа : ] >.>
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:20

Ама стига де.Не ме карайте да се намесвам.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:24

Междудругото за кво се оплаквате и то точно тука всички да ви гледат простотията, сори че го казвам ама е така. То вярно, че е флуд темата ама ... все пак. Я си прочетете постовете, смех смех смех.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:27

спирам хд ahaxhaxhhaxhaxhaxh XDDDD РООООООООООООООУЗЗ хДД

[Only admins are allowed to see this link] ВИЖ ТФА ХДДД не ти ли мяза на Кенед и Роуз? ХДДДД
Върнете се в началото Go down
Шарлот Дюроа
New York
New York
Шарлот Дюроа


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:33

Абе не мога да разбера защо се държите гадно един с друг?!
Момчето очевидно има някакъв проблем, който иска да сподели, а вие вместо помощ му предлагате някакви едва ли не подигравки. Баси предчовешкото поведение!
Извинявай, Кенед, нищо против тебе нямам, ама ако ти си преживял много, другите също са. Нека не си говорим на кого живота е правил по-мъсно, а, щото това е кофти състезание.

Даре, ако имаш нужда да говориш с някого, пиши ми ЛС.
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/amellie_dawn/
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:37

оф сори >.> ет0...точно заради мойте ми проблеми се държа така.. както и да е ... извинявайте ако ви преча >.. казах...:спирам |бтв роуз видя ли пикчето ? хд
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:39

Мадам Villete мой човек сте Laughing Laughing Присъединявам се към мнението ви. Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:40

аз изчезвам >.> бб
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:41

МОмичето не прилича много на Роуз.Само малко...
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Денерис

Денерис


Брой мнения : 112
Points : 119
Reputation : 3
Join date : 08.06.2010

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:44

Да сложа ли чат и в тоя форум? да не спамим излишно темата...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:48

Роуз я няма, ама ще си позволя да отговоря от нейно име. Laughing Laughing
Да!!!! Razz Само да не ме бие после.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyПет Юни 18 2010, 23:49

Вече съм по-добре.. Пих 3 водки и не ми пука за хората около мен. Има хора на който може и да им пука за мен, но да са оффлайн.. поне се надявам. Аре аз продължавам да пия и без това тук не се развивам много като РП. Аре бб за сега. Ако има нещо повечето ми знаят skype и GSM...попринцип.
Върнете се в началото Go down
Денерис

Денерис


Брой мнения : 112
Points : 119
Reputation : 3
Join date : 08.06.2010

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyСъб Юни 19 2010, 00:00

Ще черпите, сложих чата. Аз отивам на муренце. Чао.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 EmptyСъб Юни 19 2010, 00:01

Леле как се разгърмя навън.Чак ми иде да се скрия под бюрото
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Sponsored content





Флууд на воля =D - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд на воля =D   Флууд на воля =D - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Флууд на воля =D
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Флууд на воля xD
» Флууд на воля xD
» Флууд на воля XD
» Флууд на воля xD
» Флууд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: