New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Шейн МакКътчън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Шейн МакКътчън Empty
ПисанеЗаглавие: Шейн МакКътчън   Шейн МакКътчън EmptyСъб Юни 12 2010, 04:41

Някой може да ме познават с никът Кагана от други форуми. Понеже съм от хората,който обичат да им се задават въпроси остава това на вас и по желание,ако искате нещо повече да разберете.

Геройнята ми е от " The L word" сериала е много хубав но не е за всеки мисля,че ще го разберат,само хората който са такива или се чувстват различни. Не е сериал за всички.
По характер Шейн е доста не постоянна във връзките си няколко пъти се кълне,че не иска да се влюбва и да влага чувства и пак го прави и после пак се прецаква. Понякога сама прецаква неща. Много магнетична личност на нея не може да и се сърдиш,просто те омагйосва. Всяка жена се чувства привлечена от нея и неспирния и не изчерпаем сексуелен глад и желание. Забавна е и е много приятно да я гледаш.

За мен ами Руска се казвам от Варна съм,обожавам зайците,гледала съм заек. Абе,гледала съм почти всички домашни любимци. Друго питайте!
Върнете се в началото Go down
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Шейн МакКътчън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шейн МакКътчън   Шейн МакКътчън EmptyСъб Юни 12 2010, 05:39

Хей!

1. Имаш право на едно единствено желание. Не можеш да си пожелаеш повече желания...КАк ще използваш златния си шанс??
2. Любим герой (от филм, книга...такива) и защо е на 1во място?
3. Разболяваш се и не можеш да говориш. Имаш право на 3 табелки на които да напишеш нещо. Какви ще са надписите?
4. Имаш 100000 долара! Какво ще направиш с тях?
5. Получяваш седмица да правиш каквото искаш. Как ще си прекараш времето??
6. Ако можеш да се върнеш веднъж в миналото какво ще промениш? А ако отидеш в бъдещето какво ще провериш?
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Шейн МакКътчън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шейн МакКътчън   Шейн МакКътчън EmptyСъб Юни 12 2010, 06:17

Мерси!

1. Имаш право на едно единствено желание. Не можеш да си пожелаеш повече желания...КАк ще използваш златния си шанс??
Човек винаги иска това,което няма и когато го постигне вижда,колко ми е било не нужно.
Не бих си пожелала нищо,защото има много неща,който мечтая и само едно не върши работа.

2. Любим герой (от филм, книга...такива) и защо е на 1во място?
Любим от филм Сатин от "Мулен Руж",един мюзикъл драма. На първо място е защото се бори за мечтите си и за това,което иска.
От книга Пан Володьовски един исторически роман,викат му малкия рицър. Много ловък и се влюбва силно.

3. Разболяваш се и не можеш да говориш. Имаш право на 3 табелки на които да напишеш нещо. Какви ще са надписите?
1.Дай ми бира! 2.Качи ме на мотора! 3.Нека правим секс!
Ама не разбрах ще мра ли? Щото може да науча жестомимичние начин на говорене!

4. Имаш 100000 долара! Какво ще направиш с тях?
Ще си купя апартамент и ще си отворя магазин ако ми стигнат парите. Ако не само магазина.

5. Получаваш седмица да правиш каквото искаш. Как ще си прекараш времето??
Ще спа! Ама аз вечно имам седмица почивка! Вечно лентяствам или си намирам белата.

6. Ако можеш да се върнеш веднъж в миналото какво ще промениш? А ако отидеш в бъдещето какво ще провериш?
Да съм по прилежна ученичка,не можах да запиша това което искам защото нямах отличен успех.

Дайте още!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шейн МакКътчън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шейн МакКътчън   Шейн МакКътчън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Шейн МакКътчън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Двете малки стай и салона на Шейн!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Свободна зона :: Кой съм аз?-
Идете на: