New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мия...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Мия Озера

Мия Озера


Брой мнения : 8
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 09.06.2010
Age : 27

Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Мия...   Мия... EmptyЧет Юни 10 2010, 23:43

Тъъъъъй.... ами, аз се казвам Мария и в истинския живот. На галено ми викат само Мия. Тези 'Мими, Миме, Мери" и всякакви производни не мога да ги търпя направо... днес навърших 14 и съм от София. Питайте каквото ви интересува...
Върнете се в началото Go down
http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мия...   Мия... EmptyЧет Юни 10 2010, 23:50

Първо,ЧРД!Всичко най-хубаво и т.н.
После: butterfly
1.Любим филм?
2.Фен ли си на Академия за вампири(това те питам заради името и сайта)
3.Ако си фен:Айдриън или Дмитрий?
4.Любим цвят?
5.Любим актьор?
6.Любима книга?
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Мия Озера

Мия Озера


Брой мнения : 8
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 09.06.2010
Age : 27

Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мия...   Мия... EmptyСъб Юни 12 2010, 03:10

Мерси, мерси! Да ти се връща! lol!

1.Любим филм? Хмм... "Принцът на Персия", "Аватар", "Паднали ангели" и т.н. и т.н.
2.Фен ли си на Академия за вампири(това те питам заради името и сайта) Абсолютно! Любимата ми книга... сега чета четвъртата на английски.
3.Ако си фен:Айдриън или Дмитрий? Трудно, много трудно... това са ми любимците от мъжките персонажи, Кристиан го харесвам само защото владее огъня xD Но мисля, че все пак предпочитам Дмитрий.
4.Любим цвят? Зелено, тъмночервено.
5.Любим актьор? Бен Барнс, Тейлър Лутнър, Иън Съмърхолдър, Логан Лерман, Сам Уорнингтън...
6.Любима книга? "Академия за вампири", "Училище за вампири", "Пърси Джаксън и боговете на Олимп", "Хрониките на Нарния", "Безсмъртните", като смяташ всичките книги от всяка поредица...
Върнете се в началото Go down
http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мия...   Мия... EmptyСъб Юни 12 2010, 03:18

Хей, Мия! bounce-huge-smile

1. Имаш право на едно единствено желание. Не можеш да си пожелаеш повече желания...Как ще използваш златния си шанс?? blink-blank
2. Любим герой (от филм, книга...такива) и защо е на 1во място?
3. Разболяваш се и не можеш да говориш. Имаш право на 3 табелки на които да напишеш нещо. Какви ще са надписите?
4. Имаш 100000 долара! Какво ще направиш с тях?
5. Получяваш седмица да правиш каквото искаш. Как ще си прекараш времето??
6. Надявам се да си гледал Принца на Персия...един въпрос свързан с филма...можеш да използваш кинжала, за да се върнеш във времето, само веднъж. Какво ще се върнеш да промениш??
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Мия Озера

Мия Озера


Брой мнения : 8
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 09.06.2010
Age : 27

Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мия...   Мия... EmptyСъб Юни 12 2010, 03:33

1. Имаш право на едно единствено желание. Не можеш да си пожелаеш повече желания...Как ще използваш златния си шанс?? Ами предполагам, че ще измисля универсален начин да осъществя всичките си желания само с едно. Например нещо като "Нека всичко, за което си мечтая, стане реалност."

2. Любим герой (от филм, книга...такива) и защо е на 1во място? Тъй... от филм - предполагам, че Нейтири от "Аватар". Силен характер, свободен дух, непоклатима воля... от книга... Роуз от "Академия за вампири". Най-добрата ми приятелка все ми казва, че много съм приличала на нея по характер. Просто тя има дълбоко изградена ценностна система, и ако смята, че нещо не е така, както трябва... ами, става по нейния начин. Пък и наистина виждам нея в себе си - все пак аз съм единствената, която зашлеви шамар на двама човека едновременно и едва не счупи носа на трети... не че е за гордост де, ама те ме изнервиха до краен предел...


3. Разболяваш се и не можеш да говориш. Имаш право на 3 табелки на които да напишеш нещо. Какви ще са надписите? Това вече ме затрудни... предполагам, че на едната ще пише "Излизам.", на втората - "Трябва да се поразходя", а на третата - "На някой да му се ходи някъде?" Просто аз съм човек, който не може да изтрае и две минути вкъщи без да прави нищо...

4. Имаш 100000 долара! Какво ще направиш с тях? Ако успея да се озаптя и да не ги изхарча всичките за дрехи, книги, книги, и още книги, бижута и обувки, моооже би ще заделя нещо и за други цели...

5. Получяваш седмица да правиш каквото искаш. Как ще си прекараш времето?? Оооо.... най-вероятно ще изпълня всичките си откачени мечти - да скоча с парашут, с бънджи, да изкача Еверест, ще отида до Финландия, Русия и Ирландия, ще ида на концерт на Nightwish (и ще дам всичко по силите си да говоря с китариста им be-my-love ) и щеиздам и седемте книги, които съм написала... а, да, и ще се науча да стрелям с лък.

6. Надявам се да си гледала Принца на Персия...един въпрос свързан с филма...можеш да използваш кинжала, за да се върнеш във времето, само веднъж. Какво ще се върнеш да промениш?? Гледах го, да.... само веднъж... може би ще се върна в началото на пети клас - първия момент, в който обявих открит огън и тригодишна епична война на математичката, която преди седмица ме обяви за да не казвам каква, и чието бюро за отмъщение счупих, при което за малко да викат нашите поне десет пъти за тия проклети три години... та най-вероятно това би било. Ще предодвратя първите заяждания, за да си изкарам трите години успешно...
Върнете се в началото Go down
http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com
Aireen Stark
England
England
Aireen Stark


Брой мнения : 793
Points : 1179
Reputation : 4
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мия...   Мия... EmptyСъб Юни 19 2010, 21:30

Aз имам само един въпрос...за сега... Very Happy
Защо искаш да се научиш да стреляш с лък? xD Аз мога * е, не съм професионалистка, но улучвам мишената.. Imao * и затова питам... (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мия... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мия...   Мия... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мия...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Свободна зона :: Кой съм аз?-
Идете на: