New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Билярдната зала:

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyЧет Юни 10 2010, 23:29

Залата бе пълна с билярдни маси и често се пълнеше.
Билярдната зала: Billiards_Room
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 04:46

Днес нямаше много хора в залата. Хората я познаваха,защото идваше редовно тук. Тя се доближи до бара и каза:
-Здрасти дай ми една бира и ми освободи масата,днес сама ще си разцъквам.
Мъжа на бара се усмихна връчи и бирата и каза:
-Здравей Шейн,масата ти те чака!
Грабна бирата и сложи парите на бара. След това бавно се отправи към масата. С няколко бързи движения нареди топките и с голяма засилка ги разби,като вкара няколко топки. Отпи от бирата и някак в мозъкът и се прокрадна мисълта за една цигара. Но бе забравила да си купи.
Завъртя щеката и след това удари,като вкара и то доста точно.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 04:58

Реших да поиграя билярд.Ама дали нямаше да ме изгонят от залата заради това ,че изглеждах на 15.Отново бях с кецовете и късите панталонки.За щастие ме пуснаха.
На билярдната маса имаше някаква жена.Отидох до нея и казах.
-Здравей ,аз съм Брук,приятно ми е.Впрочем играеш много добре.Наблюдавахте за малко.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 05:04

Леко погледна с периферното си зрение,докато се прицелваше и вкара отново. Беше с зелен анурак с качулка,светли прокъсани дънки и черни кецове. Изправи се след това леко се подпря на масата и се усмихна подаде ръка и каза:
-Приятно ми е аз съм Шейн...
След като се здрависаха тя отпи от бирата и каза:
-Мерси но е само любителски,страх ме е че нещо което харесвам,когато се превърне в работа няма да го харесвам достатъчно.
Леко се засмя и каза:
-Е,ако искаш се включи в играта или в пиенето,а ако имаш цигара,ще е супер.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 05:11

Засмях се.
-Нямам цигара.Не пуша.А ии не знам дали ще ми продатат алкохол.
Жената май беше по-голяма с доста години от мен.
-Бих се пробвала в играта, но не ме бива много.
При първия опит не успчх да вкарам нито една топка.
-Хич май не ме бива.-отново се засмях и се облегнах на масата.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 05:16

-Все от някъде се почва!
След това отиде до бара и поръча една бира,след това я подаде на момичето и каза:
-Спокойно играй както можеш,важното е да се забавляваш.
Отпи от бирата и каза:
-Много добре,че не пушиш,нямаше като мен да си продаваш душата на дявола само за една цигара.
Леко се засмя и каза:
-Шегувам се,играй колкото можеш лека полека ще се научиш.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 13:15

Реших да се позабавлявам малко. От работа не ми оставаше време за забавления. Влезнах вътре с цигара в уста като направих едно облаче дим наподобяващо поничка. Взех си една бира и отидох на една билярдна маса. Щях самичък да си играя. Разбих топките като една влезна в джоба. Случайно видях Брук. И тя играеше билярд. Момичето с Брук изглеждаше на моите години.
- Здравей Брук!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 16:08

Сутринта станах с широка усмивка на лицето, защото си мислех за Клеър. Имах малко свободно време преди да отида на работа и мислех да го прекарам някъде, но къде. Облякох се и тръгнах по улиците, скоро след като излязох направими впечатление една билярдна зала. Обичах тази игра и във Франция често играех. Време бе да пробвам и тукашните маси. Влязох, почти нямаше хора. Направи ми впечатление едно момче, което играе само и тръгнах към него.
- Здрасти може ли да се включа в играта?
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 16:24

- Грабвай щеката и да започваме! - Наредихме топчетата и дадох на момчето да разбие.
- Между другото, аз съм Алекс. А ти си... - Звучеше ми с френски акцент и можеше да сме се познавали във Франция. Подпрях се на щеката си докато го чаках да разбие.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 16:28

Момчето нямаше против да се включа и ми подаде щеката.
Горе-долу се получи разбиващият удар.
- Ами аз съм Андреас, приятно ми е да се запознаем - и му стиснах ръката. На 23 съм от Париж и скоро се преместих тук. Ако те интересува нещо друго питай.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 16:47

- И аз съм от Париж, но съм на 21. - След това започнах да играя с големите и замалко да вкарм една. Дръпнах си от цигарата като пренесохме един пепелник.
- Искаш ли цигара? - Попитах го аз. Кой знаеше. Можеше и да пуши. Дръпнах си още веднъж от цигарата и се подпрях на щеката.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 16:55

Момчето беше любезно и ми предложи цигара.
- Не мерси не пуша.
През това време, докато той изпълняваше ударите, аз си поръчах нещо за пиене. Когато дойде моя ред да играя го попитах:
- А ти защо се премести тука? Извинявай, че те питам лични неща, ако искаш не отговаряй. Точно в този момент вкарах топка по диагонал в долния десен джоб.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 18:13

-Moмчета, извинявайте .че ви прекъсвам.-казах и прегърнах Алекс през кръста.
-Не можех да не дойда да целуна моето ангелче!-целунах го секси и палаво.След това се отдръпнах и погледнах другия мъж.
-Вие сте?-погледнах го въпросително.
-Андреас де Портие.-представи се той.
-Ахамс.Приятно ми е.Аз съм Брук.Ако,нямате нищо напротив ще остана да ви погледам как играете.-усмихнах се и се отдалечих от масата за да не им преча да играят.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 18:32

- Ам, преместих се тук.... И аз не знам защо. Просто дойдох. - Казах на Андреас след което прегърнах Брук.
- Вие вече се запознахте. - Дойде моя ред като вкарах в долния ляв джоб. Бих отново и вкарах в горния десен, а третия път не успях да вкарам. Дръпнах си от цигарата след което попитах Брук.
- Ти как си?
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 18:38

-Ами добре.Ти?-усмихнах се.
-Мислех да идвам в бара ,но не исках да ти досаждам.-казах и погледнах играта им.
-Добре играеш.Трябва да ме научиш някой ден.-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 18:47

- Нямаш проблем. - Обадиха ми се по телефона. Вдигнах. Неочаквано, но беше шефа. Каза ми, че напуска и отива в Европа и ме прави шеф на бара. Много се зарадвах. Нямаше как това да стане, но ето, че бе истина. Щях да реализирам амбициите си за бара. Много исках да го направя привлекателно място и за млади и за по-стари момчета и момичета.
Върнете се в началото Go down
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 19:34

Още преди да се усети Шейн беше се покрила.
Така правеше когато мястото и доскучееше просто си тръгваше.
След това се отправи към къщи трябваше
да почисти салона,на следващия
ден я очакваше доста работа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyПет Юни 18 2010, 22:45

Двете влюбени гълъбчета Алекс и Брук изглеждаха като мен и Клеър. Много се обичаха, както и ние с моето момиче. Реших да не им преча и затова казах:
- Е айде аз трябва да тръгвам, така че чао Алекс, чао Брук, пък ако искате някой път можем да излезем семейно, аз и Клеър и вие - и се засмях. Аа не ви казах с Клеър ходим. Ето това е номера ми - и подадох едно листче на Брук. Хайде лек ден!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: EmptyСъб Юни 19 2010, 00:44

Погледнах си часовника.Ужас.Алекс трябваше да е на работа.
-Мило ,закъсняваш за работа.-казах и го дръпнах леко за ръката.Беше пленен от играта.
-Алекс!Чу ли ме?-попитах леко подразнена.
-М-мхм ,чакай само още малко.-каза той и пак се прицели.
-Друг път пак ще дойдем.-целунах го.
-Оф ,добре.-засмя се той.-Ти ще идваш ли в бара?
-Да имам нужда да пийна нещо ,а и няма какво друго да правя.
Двамата излязохме и тръгнахме към бара.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Билярдната зала: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билярдната зала:   Билярдната зала: Empty

Върнете се в началото Go down
 
Билярдната зала:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Забавления :: Nightlife-
Идете на: