New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Кенед

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юни 10 2010, 05:30

First topic message reminder :

...
[Only admins are allowed to see this image] - хола

[Only admins are allowed to see this image] - баня

[Only admins are allowed to see this image] - кухня

[Only admins are allowed to see this image] - спалня

[Only admins are allowed to see this image] - тераса


Последната промяна е направена от Framing Hanley на Чет Юни 10 2010, 07:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 04:25

Ръката ми се плъзваше все по надоло все по бавно и по - бавно.А междовременно с другата ръка я бях притиснал плътно до мен. Точно този момент никога нямаше да го забравя. Това беше една от най сериозните ми връзки през живота. Това момиче беше просто неуписуемо. А междовременно ръката ми се плъзгаше много бавно надоло.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 04:35

Усещах ръката му.На местата ,на които ме бе докоснал чувствах кожата си пламнала.Не можех да си обясня защо ,но ,когато ме докоснеше направо изгарях.Никой не ме беше карал да се чувствам така преди.
-Ще си лягаме ли или ще продължим и тук?-попитах задъхано преди отново да впия устни в неговите
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 04:55

-нее... не и тук ... - казах аз предизвикателно. Като и я погледнах доста предизвикателно и перверзно (хД)...след товаръката ми како се плъзгаше бавно я хванах за дупето и започнах да мачкам (rofl). След малко пак започнах да я целувам като спуснах ръката си нагоре и казах:
-айде след малко излизаме... - като продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 05:00

-Добре –отвърнах му
Целувките не ми омръзваха.Но занех,че вече е късно и че трябва де си лягаме.И двамата имахме нужда от почивка,защото се бяхме изтощили.След поредната целувка с езиче,го попитех:
-Е,излизаме ли?
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 05:08

-даа ...разбирасе... - казах като продължавах да я целувам ... явно се бях престрастил към нея .. е май трябваше да се опитам да спра.След малко аз спрях излязах от ваната облякох бързо едих хават и подадох на Роуз...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 05:15

Следкато излязох от ваната,затърсих дрехите си из стаята.Всички бяха в различен край.Успях да намеря бельото си и бързо го облякох,но не можах да видя къде са панталонките и потника ми.Най –накрая ги намерих,но реших да не ги обличам.Зарази това,което направихме ,кръвта ми се беше загряла и реших,че не са ми нужни.После бързо се шмугнах между чаршафите
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 05:58

Аз се изсуших обух си едни поксерки като минах покрай нея и казах:
-ей сега идвааам .. - като се усмихнах и я целунах ... а аз излязох на терасата и от там си взех една цигата от котийката ми и я запалих като започнах да си дърпам. Мислих че Роуз не пуши затова аз сам бях на парапета и си мислих за всичките моменти ...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyВто Юни 29 2010, 20:56

Лампите все още бяха изгасени,но въпреки слабата светлина видях ,че Кенед пуши.Аз не обичах цигарите,затова се излегнах на леглото.Знаех ,че той ще дойде и бях спокойна.Започнах да се унасям ,а усмивката все още беше на лицето ми ,защото бях щастлива.Основната причина бе Кенед .Карашеме да летя.Хвърлих му един последен поглед преди да затворя очи
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 17:46

Изпуших цигарата и набързо отдох при нея в леглото.Влизайки под чаршафа аз я прегърнах така че телата ни да са впити едно в друго.На мен не ми се спеше много но видях момичето как прелестно си затваря очите малко по малко и нещях дори да помръдвам зада не я събудя. След около 30 мин доло горе и на мен ми се доспа доста.След малко и аз заспах.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 21:38

На другана сутрин се събудих рано.Нещо необичайноза мен.Все още бях прегърнала Кенед.Реших да не го будя.Той спеше така сладко,а и от личен опит знаех колко нечовешки гадно е да те будят толкова рано.Целунах го по бузата и се опитах да се измъкна от леглото без да го събудя.Взех панталонките и потника си от пода и бързо ги облякох.Извадих телефона си от джоба и видях ,че наистина е много рано.Исках да изчакам Кенед да се събуди преди да се пребера.Знаех,че вкъщи ме чака истински сканадал.Като познавах сестра ми ,щеше да ми се накара ,задето не се прибрах цяла нощ.Но една малка част от мен си умираше да я види ядосна,защото беше исключително смешна,когато крещи.Излязох на балкона и се загледах в гледката пред мен.Беше тихо,защото повечето хора още спяха ,а Ню Йорк беше необичайно пуст.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 21:54

Разбирасе усетих Роуз когато стана.Тя беше на терасата и бързичко без да ме види или усети се озовах зад нея и я прегърнах като я бях хванал за корема и я целунах по бузата.След това и казах:
-Добро утроо! ... как спа? ... удобен ли съм ? - засмях се ..
-Искаш ли да закусим...тоест отивам да взема закуска^^...- бях само по къси гащи ... без горна дреха и набързо отидох до кухнята като след няколко минути се върнах с голяма табла.В нея имаше плодове някфа зърнена закуска с мляко и принцеси.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyСря Юни 30 2010, 22:19

Кенед донесе табла пълна с храна.Взех една ябалка и започнах да я гриза.
-Ахам.Удобен си-засмях се аз –За жолост обече след малко трябва да тръгвам,защото съм убедена ,че сестра ми ще ме убие ,защото не се прибрах
Продължих да гриза ябълката си,но вече усмивката вече не беше на лицето ми.Мисълта да се разделя с Кенед ми се струваше много мъчителна.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 00:03

Аз бях взел една прицеса, която набързо изядох и чух момичето и рекох:
-хей, споко ... аз ще дойда с теб и ще се разберем със сестра ти ^^... - усмихнах се като я прегърнах и я целунах.След това си взех една червена ябълка и почнах да хапя като бях прегърнал Роуз и се вгледах в някфа висока зграда.Междо другото моя апартамент беше на 8мия етаж и беше доста високичко затова имаше предпазни решетки.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 00:11


Кенед ме бе прегърнал .После предложи да е до мен,когато говоря с Кас.Като се замислих така май наистина щеше да е най-добре.Нямаше да ни се налага да се крием ,когато сме унас.И Кенед щеше да може да остава за по-дълго,което ми сеструмаше доста примамливо.
-Добре.Нямам нищо против-казах и доизгризах ябълката си.
Не бях много гладна ,затова не си взех нищо друго.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 00:25

Разбрах че щом не яде знчи не е гладна защото знам че ми вярва.Обаче аз си бях гладен.Змислих се за момент и хукнах до кухнята...върнах се след минута с една пица...според мен беше много вкусназащото и преди си бях поръчвал такава. Отидох при момичето на терасата и седнах на масичката и казах на момичето :
-ъъ...ше ме изчакаш ли само да закуся? .. чубствай се като у дома си ! прави кфот щеш ... - усмихнах се аз и преди да седна да ям пица я целунах.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 00:33

Кенед севърна с една пица.
-Ще остана при теб.-казах и му се усмихнах
Извадих телефона си от джоба и го изключих.Познавах сестра ми и бях сигурна,че ще почне дазвъни съвсем скоро.А Аз определено не бях в настроение да разговарям с нея.Пак щеше да ми чете някоя досадна лекция на тема безотговорност.Опитах се да не мисля за това и фокусирах цялото си внимание върху гледката пред мен.Бяхме достатъчно високо и виждах целия Ню Йорк.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 00:49

Най накрая закусих.Набързо прибрах яденето и отидпх при Роуз. Естествено аз я прегърнах като бях зад нея. Усещах, че се е притеснила за нещо и знаех за кфо - заради сестера и ...
-ей..споко бе, аз щее говоря със сестра ти.Всичко ще бъде наред. След тези думи аз исках да опитам да я накарам да се почувства по добре или поне да се усмихне. Подпрях я на стената и започнах да я целувам с език.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 00:56

Думите и целувките му ме караха да се успокоя.Той ме подпря на стената ,а после ме целуна с език.Сложих ръце зад врата му и се насладих на мига.
-Знаеш ли,май никога няма да ми омръзне да те целувам....-казах и отнововпих устни в неговите.
Всичките ми мисли отхвърчаха в незнайна посока.Забравих дори за Кас,което си беше нещо невероятно ,предвид склоността на сестра ми да истерясва.Такава истерия не се забравя лесно,но беше факт ,че в момента въобще не мислех за нея.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 15:03

-Радвам се ... че ти харесват.. - казах като за миг бях оттелил устни от нейните.След няколко минути целувки аз се оттлих от нея и казах:
-е...ще отиваме ли ?? ноо ако искаш ще останем тук....твое е решението... - усмихнах се аз като още я бях подпрял на сената.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyЧет Юли 01 2010, 15:45

-Иска ми се,но трябва да говорим с Кас колкото може по-скоро.Докато не е истерясала съвсем-казах
Обикновено истерясването на сестра ми беше в две фази-пълно и несъвсем пълно.Надявах се днес да е второто,защото иначе горкони и на двамата.
Кенед се отдръпна ,за да мога да мина.Обух обувките си и го почаках.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 EmptyПет Юли 02 2010, 21:08

Отидох набързо да се преоблека и си сложих обицата ест. и отидох при момичето като си взех ключовете за кола и казах на Роуз:
-ей ся шее поговорим с сестра ти ^^- като се усмихнах. След малко слязохме пред блока и се качихме в колата и потеглихме към къщата на Роуз и сестра `й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Кенед - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Кенед   Апартамента на Кенед - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Кенед
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Апартамента на Родригес
» Апартамента на Натали:
» Апартамента на Даре мо Най
» Апартамента на Андреас [+18]
» Апартамента на Крис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: