New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyВто Юни 08 2010, 23:10

[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyНед Юни 27 2010, 00:24

Реших ,че шопинга може да ми помогне да преодолея всичко случило се.Пфф кого ли заблуждавах.Влязох в магазина.
-Добър ден госпожице.-каза продавачката.-Мога ли да Ви помогна?
-Мне само разглеждам.
Започнах да си избирам от скъпи още по-скъпи дрехи.Изведнъж телефона ми извъня.Надявах се да е той, но беше майка ми, която не бях чувала от един месец.
-Да?
-Здравей,миличка.Как си?
-Здравей ,мамо.Добре съм.-излъгах ,но тя не знаеше нищо за живота ми ,а на мен не ми се разказваше.-Ти как си?
-Добре.Брук,имам много работа ,когато мога ще ти звънна.-и затвори.
Колко типично за нея.
Огледах се и имаше едно момиче в магазина ,което ме наблюдаваше.Усмихнах й се леко и продължих с избирането на дрехи ,които дори нямах намерение да пробвам.
Върнете се в началото Go down
Селина Монро

Селина Монро


Брой мнения : 206
Points : 215
Reputation : 0
Join date : 23.06.2010

Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyНед Юни 27 2010, 01:41

Селина реши , че шопинка ще ѝ помогне малко от стреса , които се бе насъбрал в нея. Отвсичките фотосесии и грижте за сестра ѝ и детегледашката Мишел , която бе същинска Сатана.
Сели влезе в магазика и започна да разгежда някакви сладки потничета.
- Да ви помогна с нещо? - попита я продавачката.
- Не , благодая. - отговори ѝ Селина , като продължаваше да разглежда потничетата.
Но точно в този момент телефонът ѝ звънна. Чудеше се кой ли можеше да е. Извади телефона от чантичата си и видя... Сатаната.
- Ало? - каза Сели с недоволство и постави телефона си на рамото и го доближи до ухото си. И отново започна да преглежда потничетата.
- Мишел , неможе да изкаш повече пари , като не си вършиш работата. - говореше Селина. - Е , как така си я вършиш?! Помниш ли когато остави Мадисън сама във ваната , за да си гледаш сапунката?! ... Сапунка , сериал , едно и също е! Немога да ти плащам двойно. ... Защото не си вършиш работата! ... Не е вярно! ... После... Казах после! - каза Селина и затвори.
Как мразеше да ѝ нареждат , а тази Мишел се явяваше като майка , а бе само детегледачката. Дори не живееше при Селина и Мади.
Сели мина на щанда с рокли , но все още не си харесваше нищо. До нея имаше едно момиче , което също разглеждаше тях и се бе спряла на една много сладка.
- Страхотен избор. - обърна се към нея Сели и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyНед Юни 27 2010, 02:17

-Мерси.-благодарих на момичето.
-Аз съм Брук Дейвис, приятно ми е.-подадох ръка към непознатото момиче.
Погледнах внимателно роклята и наистина беше хубава.
Първата мислъл която ми дойде беше.
''Дали на Алекс щеше да му хареса'' и тогава истината и реалноста ме врахлетяха с пълна сила.
Вече нямаше значение.Може би дори нямаше да се видим.Както и да е опитах се да не мисля за това.Нали целта на шопинга беше да забравя за всичко.
Върнете се в началото Go down
Селина Монро

Селина Монро


Брой мнения : 206
Points : 215
Reputation : 0
Join date : 23.06.2010

Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyНед Юни 27 2010, 02:29

- Селина Монро. - представи се Сели и подаде също къката си и се сдрависаха.
Селина виждаше , че нещо не бе много наред , защото все пак майка ѝ беше терапефт и сели присъстваше на много от сеансите ѝ , но остави това настрана. Все една много хубава [Only admins are allowed to see this link] , която със сгорнуст щеше да ѝ стои добре.
- Какво мислиш за тази? Изкам малък съвет преди да си я купя. - каза Селина и се усмихна , като показа рокличката на Брук.
Надяваше се да ѝ даде малук съвет и да я отърве от мислите , които ѝ бяха на ума. На Сели веднага ѝ правеше впечатление емоциите на хората. Би познава всякаква емоция - тъга , радост , щастие , лъжа , страст и още много. брук изглеждаше малко тъжна от някаква случка , може би.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyНед Юни 27 2010, 21:30

-Да хубава е.Личи си ,че имаш вкус.-усмихнах й се.
Продължих да разглеждам ,но не отделях голямо внимание на роклите.
-С какво се занимаваш?-попитах я.Опитах се да започна някакъв разговор.
-И ако си свършила с покупките и имаш време да седнем някъде да пием по едно кафе?-предложих и изчаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Селина Монро

Селина Монро


Брой мнения : 206
Points : 215
Reputation : 0
Join date : 23.06.2010

Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) EmptyНед Юни 27 2010, 21:46

- Ами модел съм. - каза набързо Селина и вече беше избрала няколо роклички.
Немислеше , че се нуждае от още. Пък и да се нуждаеше можеше да дойде на момента до магазина.
- Ами да. Свърших с покупките. Остава само да ги платя. - каза Селина и се усмихна на Брук.
Идеята за кафето не беше лоша.
- Хайде. - каза Селина и с Брук отидоха до продавачката и Сели плати.
Роклите ѝ се озоваха в чанти и с Брук излязоха от магазина.
- Къде ще отидем? - попита Селина и се обърна към Брук.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)   Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за официално облекло (Dolce & Gabana)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: