New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартаментът на Клеър Денвърс

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 EmptyВто Юни 08 2010, 22:11

First topic message reminder :

Клеър имаше малък апартамент, защото само това можеше да си позволи със заплатата на редактор и спестяванията които имаше. Тук постоянно беше разхвърлено и никога не идваха други посетители.

Кухнята:

[Only admins are allowed to see this image]

Спалнята:

[Only admins are allowed to see this image]

Коридорът:

[Only admins are allowed to see this image]

Банята:

[Only admins are allowed to see this image]


Последната промяна е направена от Клеър Денвърс на Съб Юни 19 2010, 02:19; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 EmptyНед Юни 20 2010, 17:58

- Е най-добрия едва ли, нямам такива претенции - усмихнах се, малко неловко ми бе.
- Но и ти не отстъпвах, снощи бе великолепна - наведох се и я целунах.
Тя започна със закуската, дано да й хареса. А аз легнах до нея, за да не й преча. Беше много хубава докато хапва, като малко дете. След като свърши със закуската, тя се просна на леглото до мен и започна да се смее. Аз се завъртях към нея и я целунах, като спрях смеха и. След тона я попитах:
- Какво е толкова смешно, да не съм сложил нещо в храна - и аз се усмихнах
.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 EmptyНед Юни 20 2010, 18:17

-Нее беше перфектна. -каза тя все още смеейки се. -Беше великолепна. -Клеър остави подноса с празните чинии на шкафчето и легна върху Андреас. Нямаше да може да му се насити никога. Почна да го целува по меките и жадни за целувки устни. Тя го обожаваше, не можеше без него, без целуките и ласките му. "Все едно съм се вкарала в някой филм" -помисли си и се засмя. Пусна го и легна до него. Облегна глава на гърдите му и започна да си тананика някаква песничка. И тя не знаеше точно коя, но и харесваше.
-Сега какво ще правим? -попита тя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 EmptyНед Юни 20 2010, 18:57

- Радвам се, че ти хареса, направих я с любов за най-красивото момиче, което е с такъв глупак - засмях се и я целунах отново, отново, отново ...
Тя беше най-доброто и красиво момиче, което съм срещал някога. Устните и са толкова меки и сладки, че човек ще иска вечно да ги целува. Облегна се на мен и помна да си припява някаква песен, тогава казах:
- Много си весела - и я целунах по главата. - Ако искаш да излезем някъде на разходка или по магазините да ти купя нещо?
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 EmptyПон Юни 21 2010, 00:40

-Можем да излезем, но съм абсолютно против да ми купуваш каквото и да било. -отсече тя. После се засмя за да посмекчи малко обстоятелствата. Не искаше подаръци от никого, най-малко от Андреас или брат си. Беше много радостна че той иска да излезе с нея някъде.
Тя стана и забеляза че е напълно гола. Докато закусваше се беше увила в чаршафа, но сега просто лъсна като новородено. Искаше и се да се забие на хиляди метри под земята от срам. Уви се с ръце и тръгна към гардероба си, който за нейно щастие беше в другата стая.
-Аз ще се преоблека и идвам. -извика тя и затършува из малкото помещение. Не искаше да излага Андреас като облича "загрозяващите" дрехи както тя ги наричаше. Но какво да направи като има само тях. Намери някакви бикини и някакъв сутиен и ги облече набързо. Сега идваше трудната част. Облече [Only admins are allowed to see this link] и излезе.
-Готова съм! -усмихна се. -Сега накъде?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Клеър Денвърс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Апартаментът на Лорън
» Апартаментът на Уилиямс
» [+18] Апартаментът на Пейдж Купър
» Апартаментът на Ники и Оливия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: