New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Апартаментът на Клеър Денвърс

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyВто Юни 08 2010, 22:11

Клеър имаше малък апартамент, защото само това можеше да си позволи със заплатата на редактор и спестяванията които имаше. Тук постоянно беше разхвърлено и никога не идваха други посетители.

Кухнята:

[Only admins are allowed to see this image]

Спалнята:

[Only admins are allowed to see this image]

Коридорът:

[Only admins are allowed to see this image]

Банята:

[Only admins are allowed to see this image]


Последната промяна е направена от Клеър Денвърс на Съб Юни 19 2010, 02:19; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСря Юни 09 2010, 20:02

Клеър влезе в скромния си и самотен апартамент. Заключи вратата защото познаваше кварталът си и знаеше че е много опасно. Пусна чантичката за 10$ която беше намерила на една разпродажба и влезе в кухнята. Отвори хладилника. Мамка му. . . Беше забравила да напазари и той беше почти празен. Изкара пицата от онзи ден и я пусна в старата микровълнова. Докато се стопли тя седна на дивана и пусна телевизорът. Даваха някакво предаване за богаташките къщи в Манхатън. Клеър се ядоса и започна да си говори сама.
-Позъори! Нямат представа какво е да живееш на тясно като мен. - не че тя обичаше да се жалва или завиждаше, но това беше видно. Те просто нямаха представа как другите живеят. Пицата беше готова и тя отиде да я изкара.
Имаше вкус на гума но ставаше за да оцелее. После си взе една "кола" и легна на малкия диван.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyЧет Юни 17 2010, 01:05

Клеър затръна вратата с крак, защото държеше торби пълни с продукти. Стовари ги на плота и си отдъхна. Андреас не и излизаше от главата. Брат и също. Те двамата бяха хората без които тя явно не можеше.
Остави торбите на плота в кухнята и тръгна към банята. Мразеше когато смърдеше, а сигурно би потънала в земята от срам ако гаджето и я подуши така. Затова тя си взе един душ и се просна на дивана по хавлия. Телефонът и звънна и тя погледна. На дисплея беше изписано: Андреас <3 .Тя се усмихна по широко от колкото и позволяваше устата, даже я заболя. Тя натисна зелената слушалка и проговори:
-Ало... Здравей. -каза мило на слушалката като очакваше отговора от другата страна.


Последната промяна е направена от Клеър Денвърс на Съб Юни 19 2010, 02:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyЧет Юни 17 2010, 01:17

Тя слушаше с очакване отговора на Андреас.
- Здрасти мило, нали не ти преча и не ти звъння в неподходящ момент. Как е моето момиче и какво прави? -каза той и тя изръмжа леко при думата "мило". Никога не бе обичала да се сържат с нея като с глезено момиченце. Но ако на него му харесване тя нямаше нищо против.
-Спокойно, звъниш ми точно на време. Тъкмо излизах от банята и си мислех за теб. Ами ти? -тя се усмихна, защото си го представяше легнал в леглото и мислейки си за нея. Е все пак мечтите бяха безплатни нали...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyЧет Юни 17 2010, 01:47

- Ами сега се прибрах от университета, изкъпах се и си мислех за теб и реших да ти звънна. Какво правя ли? Ами лежа си на леглото по кърпа и си мисля за теб. -той се изсмя. Стига бе, помисли си Клеър. Явно напоследък мечтите и се сбъдваха нонстоп.
- Сега, като те чух, съм по-добре. Май да не ти разказвам за ужасния си ден по-добре, вече се пооправи. Как мина твоя ден без мен? -попита я той и тя възхъдна и се засмя.
-Ами, скучнооо... -тя провлачи О-то на последната дума. -Редакцията, супермаркета и вкъщи. Цял ден работих, но повечето време си мислех за теб. -каза тя и пооправи хавлията си, която постоянно се свличаше. Тя погледна часовника си и се сети че трябва да ходи на работа. Изруга на ум и каза:
-Аз трябва да ходя на работа. Пху..-проплака. -Ще ти се обадя по късно става ли. -тя не дочака отговора му и затвори. Не искаше да го обиди, но ако беше казал още някоя дума тя нямаше да може да затвори. Облече се и тръгна за работа.


Последната промяна е направена от Клеър Денвърс на Съб Юни 19 2010, 02:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 02:12

След като получих смс от Клеър се изстрелях от парка, като тапа. Отидох си до нас и се преоблякох [Only admins are allowed to see this link], след това пак забързах този път към апартамента на Клеър. Звъннах на вратата ...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 02:26

Косата на Клеър беше мокра от душа. Тя беше облечена [Only admins are allowed to see this link] . Чу звънеца и се зачуди кой би и дошъл на гости. Тя никога не бе имала приятели или роднини които да я навестяват. Но когато отвори врата видя смисълът на живота си - Андреас. Перфектният Андреас... Клеър не каза нищо, а само се хвърли на врата му и го целуна по устните. Беше страстна, отчаяна целувка, която сякаш подсказваше какво може той да направи с нея. Тя бутна вратата, все още целувай го и когато стигнаха дивана го пусна.
-Здравей. -усмихна се и показа перфектните си бели зъби. -Какво те води към скромното ми жилище в тази прекрасна вечер?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 02:36

Господи, каква жена, не можех да повярвам, че съм с нея. Когато ми отвори направо ми се хвърли отгоре и замалко да ме гътне на земята. Обичахме се и не спирахме да се целуваме, тя бе толкова секси с тази мокра коса. Едва когато стигнахме дивана, тя се поуспокои.
- Ами не мога ли да видя мойто слънце - нежно я целунах. Как си? - стояхме на дивана, целувахме се, държахме се за ръце.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 03:04

-Перфектно. -промърмори тя срещу устните му. Той я бутна леко и тя легна на дивана. Андреас беше отгоре и' и я целуваше както никога преди. Тя се чувстваше наистина перфектно, той беше перфектен. Клеър не го заслужаваше и се чудеше как някой като него ще целува така момиче като нея.
Клеър усети накъде тръгват нещата и затова стана и седна на един стол. Преди да правят каквото и да било тя трябваше да изясни някой работи. Искаше той сам да прецени дали иска да е с нея след това което ще му каже.
Андреас я гледаше с недоумление и на нея и стана гадно.
-Не е заради теб.. -почна първо, но се сети че май не трябваше да стартира с това. -Знаеш ли че загубих девственоста си на 13. -каза тя и и' се искаше да потъне в земята от срам. -Бях изнасилвана и мълтретирана постоянно. Всяка вечер. Нямаше на кой да кажа. Беше ме страх от всичко... Не знам дали съм готова да направя нещо с теб тази вечер. Бог ми е свидетел че го искам безумно, но страховете от миналото ме преследват и сега. Исках да знаеш с кой се захващаш преди да... незнам... преди да е станало твърде късно.
Една сълза се търкули по лицето и'. Вероятно той щеше да си тръгне и да се прави че не я познава след това което тя му каза. И тя щеше да го пусне, защото го обичаше, а любовта беше да искаш да виждаш другия щастлив. Или поне така си мислеше Клеър.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 03:12

Изведнъж, докато се целувахме, тя каза:
- -Не е заради теб.. -почна първо, но се сети че май не трябваше да стартира с това. -Знаеш ли че загубих девственоста си на 13. -каза тя и и' се искаше да потъне в земята от срам. -Бях изнасилвана и мълтретирана постоянно. Всяка вечер. Нямаше на кой да кажа. Беше ме страх от всичко... Не знам дали съм готова да направя нещо с теб тази вечер. Бог ми е свидетел че го искам безумно, но страховете от миналото ме преследват и сега. Исках да знаеш с кой се захващаш преди да... незнам... преди да е станало твърде късно.
- Ох милата ми тя, знаеш, че винаги ще съм зо теб каквото и да трябва да преживея. И напърно те разбирам, ако не искаш да го напрвим. Не сикам да те насилвам, както преди са го правили.
Приближих се към нея и целунах мястото, където се стичаше сълзата й.
- И това няма да промени отношението ми към теб. Ей момиче, обичам те!!!
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 03:23

Клеър погледна Андреас с леко невярващ и обнадежден поглед. После го целуна нежно по устата. След това промърмори:
-Благодаря...-последва пауза. -Аз... аз.. съм съгласна да го направим. Това ще ми бъде първият истински път. -тя подчерта истински. -Аз те обичам и ако ти го искаш, то аз съм напълно готова.
Клеър се усмихна и го хвана за ръката. Заведе го в малката си спалня и седнаха на леглото.
-Да ти кажа честно не знам нищо... Но мисля че трябваше да има презерватив. -тя се захили толкова глупаво, колкото и се чувстваше в момента. Беше толкова невежа и умираше от срам заради това. Клеър осъзнаваше какво прави и си каза че вече е достатъчно голяма. Обичаше мъжът до нея и нямаше сила на света която да промени това.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 03:36

- Спокойно, ако искаш аз да водя, ак не си сигурна?
Бутнах я на леглото да легне и запомнах да я целувам по врата и да слизам надолу. Възбудата растеше, дори въздуха се нагорещяваше. Разкопчах и блузата и след това сутиена. Засипвах я с целувки навсякъде - устните, врата, гърдите. Не знам, може би прекалявах с целувките, но тя бе толкова сладка, че не можех да се отделя от нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 03:52

Той махна дрехите и' и вместо да и стане хладно, тя усети топла вълна по цялото и тяло. Андреас я целуваше навсякъде от което тя се чувстваше като в рая. Силните му ръце обвити около нея, меките му устни по цялото и тяло. Те бяха като електричество което минаваше през нея. Той започна да я целува по корема и тя го дръпна нагоре към лицето си. Целуна го по устата, толкова нежно, колкото и позволяваше ситуацията и го обърна, така че тя да е отгоре. Съблече тениската му и от тялото му и се зави свят. Тя не беше виждала такова перфектно мъжко тяло, дори по телевизията. Прииска и да го има само за себе си. Почна да го целува по шията, раменете, гърдите му. Чувстваше се силна. Харесваше и да поема инициативата поне за малко, но все имаше чувството че ще обърка нещо.
С големи усилия събу дънките му между целувките, но не посмя да отиде по нататък. Нямаше представа какво да прави, затова реши да го остави да прави каквото иска с нея. Щеше да и е всеедно стига само Андреас да не спираше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 04:13

Не обичах да съм отдолу. Затова лесно я преобърнах, не бяхме почнали съществената част, а леглото започна да скърца, явно и то усещаше какво предстои. Тя май се страхуваше да поеме инициативата в свои ръце и това е напълно разбираемо с оглед на случилите и се неща.
Този път реших да слеза надолу и тя не можеше да ме спре. Свалих и лесно прашките и се насочих към катеричката й. Ммм беше сладка. Клеър мъркаше като коте и дори натискаше главата й към междукрачието си.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 04:25

За Клеър нямаше абсолютно нищо в момента освен Андреас. Чувствата и бяха като експлозия която заплашваше да разруши крехкото и тяло. Тя осъзнаваше колко го обичаше и как преди не е изпитвала по блажено чувство. Нищо в жалкия и' и мизерен живот не можеше да се сравни с това. Клеър беше хванала косата му и натискаше главата му надолу. Не знаеше дали е правилно, но в момента я водеха само първичните и' инстинкти. Не издаваше силни звуци, а само стонове и мъркане. По някакъв начин се надяваше това да му хареса, тя искаше да му достави удоволствие, а не само той на нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 14:57

След като свърших с "работата" там долу, изправих се и отидох до дънките си. Цялата стая беше разхвърляна от нашите дрехи. От задния им джоб извадих един презерватив, отоврих го и си го сложих. След това пак отидох при нея на леглото и преди да започнем същинската част, минах цялото й тяло с целувки, като се спря най-вече на гърдите й, защото знаех, че това би и харесало. Доста време я целумах преди да започнем със секса ...
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 15:36

Той проникна в нея и отначало тя почувства лека болка, но после всичко премина и тя усети как телата им се сливат в едно. Те си пасваха толкова точно, "сигурно както никой преди" -помисли си тя. Клеър разбра че вече няма да може без него и сигурно щеше да умре ако го нямаше до нея. Тя му принадлежеше безусловно и до живот. И точно в момента нямаше нищо друго за нея освен той. Нейния добствен рай на земята.
Тя издаваше леки звуци и от време на време казваше по някоя друга дума, но не разбираше какво говори. Просто не можеше да се познае. Не можеше да познае и Андреас. Тя не го беше виждала в такава светлина преди и сега определено и харесваше повече. Много повече.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 16:08

Проникването беше великолепно, топло и приятно. Нейните стонове възбуждаха още повече. Телата ни се сливаха и раздалечаваха. Не бях я виждал в такава светлина, но определено това ми харесваше.
В началото движенията ми бяха бавни, защото исках да съм нежен, при това че тя си е патила от мъжа-грубиян. Не исках за бъда такъв.
Постенно забързвах и сменяхме различни пози. Мъркаше като коте и това логично ме побъркваше. Въпреки че няма много опит в секса, на мен ми харесваше да съм с нея. Приемах се като активния в секса с нея и това поддържаше самочувствието.
За жалост края май наближаваше.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 16:19

Тя беше върху него и когато вече беше напълно изтощена се просна до него на леглото. Всичко я болеше, но не и пукаше. Тя обърна главата си към него и му се усмихна. Очите и се затваряха заради което тя се изяждаше отвътре. Да не беше луда да спи сега. "Няма да спиш Клеър!" извика си наум и целуна Андреас. После сложи главата си на гърдите му и го прегърна. Все още не можеше да повярва колко перфектен беше той. "До болка" си беше помислила тя. Клеър не спираше да се усмихва и по едно време се чу да казва:
-Да не си посмял да си тръгнеш тази вечер! -само промърмори и продължи да се усмихва. Трябваше да разкара това глупаво изражение от лицето си но не можеше. -Беше невероятен. -прошепна му тя. -На теб хареса ли ти? -попита с доста неувереност в гласа и'.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 16:26

Свърших ... Като експлозия беше, телата не си затресоха едновременно от общия оргазъм. Тогава легнахме и двамата на леглото, малко се бяхме уморили. На Клеър явно и се спеше, но не можех да спра да я гледам, прегръщам и целувам. Тя легна на гърдите ми. Толкова хубаво ми беше с нея, защо съм си губил време във Франция с някакви лигли, които гледат само секса, а и зад него. Клеър беше жена с класа и това я правеше различна от предишните ми. Прибилижих главата си до ухото й и казах:
- Много ми хареса и разбера се, че няма да си тръгна, да не съм луд.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyСъб Юни 19 2010, 16:56

Тя обожаваше Андреас. Сега вече не можеше да си представи да е далеч от него. Той беше нещото което я крепеше. Но точно сега и се спеше ужасно много и го погледна сънливо. Беше толкова красив и когато гледаше в очите му имаше чувството че потъва в тях. Тя го целуна страстно и се отпусна на леглото все още прегърнала го. Тялото и се тресеше леко и вече не я болеше. Тя се чувстваше в безопастност както никога преди. Начинът по който я държеше я караше да иска никога да не я пуска.
Очите и се затвориха но дори през тях тя виждаше Андреас. И така заспа с усмивка на уста.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyНед Юни 20 2010, 14:37

Сутринта станах рано и Клеър не се беше събудила още. Бяхме заспали прегърнати и ставането без да я събудя се оказа трудно, но успях. Главата беше на гърдите ми и трябваше леко да я преместя, Клеър леко се разшава, промърмори нещо, но не се събуди. Моето момиче беше великолепно, докато спи. Така може би съм я гледал 15 минути. След това се облякох и отидох да направя закуска за Клеър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyНед Юни 20 2010, 15:41

Клеър отвори очи и се усмихна широко. Затършува из леглото за да намери Андреас и леко се паникъоса когато не го откри легнал до нея. Тя се надигна рязко и го видя да влиза с поднос в ръцете. Погледна го с най-учудения поглед който можеше да изкара и каза:
-А това е? -попита и се усмихна. Взе подноса с храната от ръцете му и го остави на шкафчето. Придърпа Андреас към себе си и започна да го целува. Все още не можеше да спре да мисли за предната вечер. В момента Клеър трепереше и само силното тяло на момчето до нея я задържаше да не литне. Тя се чувстваше като птичка, която е на път да излети.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyНед Юни 20 2010, 16:46

Влязох в спалнята и Клеър беше седнала на леглото. Гледаше очудено, какво правя. Беше сънена, но и много хубава, като малко бебе. Занеосх подноса и казах:
- Това е за теб, трябва да хапнеш, да възвърнеш сили - засмях се и й намигнах.
Приближих я и я целунах нежно по устните. Днес не бях на работа и можех да прекарам целия ден с нея, но не знаех дали тя е свободна и я попитах:
- Ааа днес какви са ти плановете, на работа ли си? - бутнах я в леглото и започнах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс EmptyНед Юни 20 2010, 17:20

-Незнам. -каза тя и сложи подноса на коленете си. Защо не си спомняше да има такова нещо. -Уау.. Това цялото за мен ли е? -попита тя и физиономията и придоби леко детски вид. Никога преди не и бяха носили закуската в леглото и тя не знаеше какво да каже. -Мерси, ти си най-добрият. -каза тя и го дръпна леко за яката. Целуна го и замалко да обърне кафето, но добре че имаше бързи рефлекси и го хвана.
След като пусна Андреас се концентрира върху закуската си. Беше много вкусна. Клеър откри още една от хубавите страни на гаджето си - можеше да готви. Просто не можеше да си представи такова перфектно момче като него с невзрачно момиче като нея. След като излапа всичко тя се просна на леглото и започна да се смее без причина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартаментът на Клеър Денвърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Клеър Денвърс   Апартаментът на Клеър Денвърс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартаментът на Клеър Денвърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: