New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бара

Go down 
+5
Брук Дейвис
Alex
Alexandra Benjamin Price
Клеър Денвърс
Cassidy Price
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 08 2010, 00:25

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this image]
И когато им е тъжно и когато им е весело хората отиват да пият. И делници и празници този бар е отворен до късно през нощта, а вратите са отворени за всички.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyСъб Юни 19 2010, 02:08

- Щом съм ти шеф. Позволявам ти да правиш с мен каквото си искаш.-Взех една бутилка уиски и я полях цялат . Усещах тялото й по себе си.
- Да продължим у нас. Не само аз имам ключ от бара. Пък и трябва да махнем пилона. Отиди в тоалетната. Ще кажа да занесат пилона до вас и ще продължим там. Съгласна ли си, скъпа моя?
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyСъб Юни 19 2010, 02:24

-Окей .
Облякох се набързо.
-Да се махаме.-изгарях от възбуда ,страст ... както никога до сега.Исках да продължим в бара ,но скоро Клеър щеше да дойде и нямаше да е много удобно.
Той си нахули дънките и дори не закопча ризата си.
Тръгнахме си бързо от заведението.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyНед Юни 20 2010, 03:51

Дойдох тук. Щях да направя от бара едно доста по-привлекателно място за младежта. Направих списък с новото преразпределение в склада и изложих на бара описание на новите униформи. Забърсах праха и се заех да рисувам табелката за бара. Старата привличаше само пияници, с които едвам не се биехме.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyНед Юни 20 2010, 04:55

Отидох в бара.Лекциите бяха свършили.
-Здрасти ,мило.Как си?-седнах на бара и се усмихнах на Алекс.
В заведението нямаше много хора.
Помолих го да ми налее малко сок ,защото бях много жадна.Отпих от сока и се огледах.Имаше някаква промяна в обстановката.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyНед Юни 20 2010, 05:02

- Добре съм. Ти как си? Как минаха лекциите? - Беше първия й ден като ученичка и исках да знам дали се вълнува. Преди да изчакам отговорите й изгоних клиентите и сложих табелка само са служители. Щях да направя основен ремонт на бара.
- Е, хайде. Как е да си заек?
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyПон Юни 21 2010, 01:17

-Mи лекциите не бяха чак толкова зле ,колкото очаквах, ама е гадно да си заек.
Не познавам никой и никой не ме познава и нямам още приятели от курса.-заках и отпих от сока си.
-А ти не забравяш ли нещо?-прехапах устна и го погледнах предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyПон Юни 21 2010, 03:14

- Ам нищо не забравям! Всичко си е добре. Описал съм новите униформи и направих новата табелка. Скоро затварям бара за основен ремонт. Защо? - Погледнах я и се запитах какво ли има в предвид?! Знаех, че има нещо впредвид, но какво?! Минаха ми хиляди мисли през ума, но не се сетих какво.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyПон Юни 21 2010, 04:53

Нацупих се.Как можеше да ме пита!Скръстих ръце и продължих да мълча.
-Нищо не си забравил!-казах и завъртях очи.
Беше забравил да ме целуне, но нямаше да му го кажа ,а той нямаше да се сети.
-Браво за ремонта ,ще стане ... ъм хубаво.-смених темата ,но си останах нацупена.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 03:05

Досетих се и я целунах.
- Доволна ли си? - Погледнах я и се захванах с лекото преобразяване на бара.
- Какво ще правим днес? - попитах я след като бях преобразил бара и се захванах със сцената.
- Кажи де!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 03:40

Най-накрая бях доволна.Усмихнах се и казах на Алекс.
-Хей,защо не добавиш и караоке вечер?Ще е много забавно!
Замислих се:
-А сега можем да отпазнуваме обновяването на бара.-гушнах се в него.-Свърши чудесна работа!
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 03:45

- Може! Но нека наберем популярност. - Бара вече се казваше "Бар Наслада" Така се казваше, защото щеше да предостави наслада както на работниците, така и на гостите на заведението.
- Какво ще правим? Имаш ли идеи?! - Отново я прегърнах и я целунах страстно и жадно. Вече можех да умра спокоен.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 03:50

Клеър и Андреас влязоха пред задната врата хванати за ръце. Тя се преоблече в униформата си и двамата влязоха. Първото нещо което Клеър видя беше Алекс, който се целуваше с Брук. Тя и Андреас стояха и ги гледаха така около минута, докато Клеър не се прокашля малко по силно от колкото трябваше.
-Извинявайте ако сме ви прекъснали. -каза и се усмихна. -Здрасти шефе. -прозвуча съвсем леко раздразнено и започна да почиства масите.
От време на време хвърляше на Андреас по един страстен поглед. След като довърши масите седна до него и хвана ръката му.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 03:58

Клеър и гаджето й влязоха и ни хванаха да се целуваме.Леко се изчервих от този факт.Този път се усмихнах на Клеър.Отначало я бях намразила,но това беше само ,защото я мислех за гадже на Алекс, но сега нямах причина да я мразя, а и тя беше много мила и изглеждаше свясна.
-Здравейте!-казах бодро и весело.Определено не се чувствах като натрапница ,все пак бара беше на Алекс.
Отидох в малката стаичка и взех едно шише шампанско.Върнах се и казах:
-Хайде да празнуваме!-винаги си търсех причина за купонясване.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 04:16

Отидохме с Клеър в бара. Тогава заварихме брат ми с неговата приятелка, не я познавах. Тогава казах на милото:
- Ти що чистиш, недей нали не си на работа днес - и я предърпах към мен да я целуна.
- Здрасти! - обърнах се към момичето на брат ми. Май не се познаваме аз съм Андреас, а ти? - Брук приятно ми е - и се ръкувахме.
- Брат ми хубаво момиче имаш - засмях се.
- А защо ще празнуваме? - Междудругото май не познаваш приятелката ми, брато?
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 04:20

- Ще празнуваме, защото съм шеф на Клеър. И да познавам момичето ти. - В този момент се засмях, защото се сетих за момента когато с Клеър успяхме да преметнем Брук. Погледнах я и тя също се засмя. Започнах да подмятам две бутилки уиски. Бях запалил цигарата и направих кръгче от дим през което шишетата минаха.
- Е, харесва ли ви новото ни работно място. Работното време е разпределено на смени. За това с Клеър ще си поговорим по-късно. Сега нека празнуваме. - И без това обстановката бе като за празник. Сложих диско топката и вече бара бе готов.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 04:27

-Станало е наистина страхотно! -усмихна се тя на Алекс. Не можеше да отрече че беше добър шеф. Беше преобразил мястото напълно и сега по приличаше на нещо. Преди беше само за старите пияници, но вече ставаше и за по млади хора. Клеър прегърна Андреас и седна до него.
Брук беше много хубава, просто преди не се бе заглеждала. Хубава кестенява коса и големи очи. Димът от цигарата на Алекс я зашемети леко и тя заразмаха с ръце.
-Защо се тровиш, човече? -попита тя и се прокашля. После се засмя и каза: -Наистина, вредно е...
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyВто Юни 22 2010, 04:32

- Трябва да се правят жертви за красотата! - Засмях се. Имах впредвид не само себе си, но и бара. Ако не пушех нямаше как да съм атракция и да правим повече пари. Извадих четири коктейла току-що забъркани и подадох два на Клеър и Андреас и един на Брук. Останалият беше за мен. Изпих го. Алкохола бе много, но пък така жунглирах по-добре. Направих сърце и то обгради Брук. Брат ми наистина изглеждаше позеленял.
- Ти пушиш ли? - Попитах брат си.
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyСря Юни 23 2010, 03:56

В компанията на Клеър и Андрю беше много забавно.Изпих коктейла си на екс и си налях втори макар ,че бях непълнолетна.
-Тук ще стават страхотни купони, мило!-май вече бях под влияние на алкохола.
Запалих една цигара и седнах на бара.Смених песента и след минути бях права върху барплота и танцувах.Май като най-малка ,гимназиалните купони ми бяха най-пресни и май най-много ми липсваха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyСря Юни 23 2010, 13:20

Харесваше ми бара. Сега можех по-често да идвам, защото преди не ми харесваше. Въпреки това не желаех Клеър за работи в бар, защо, не зная. Но тя е достатъчно голяма, за да си води живота сама.
- Аа брат ми да ти отговора на въпроса - не пуша.
В този момент Брук беше се качила барплота и танцуваше, а Алекс опитваше до жунглира и ние с Клеър останахме насаме. Тогава я попитах:
- Нали знаеш колко те обичам? - усмихнах се и започнах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyСря Юни 23 2010, 17:37

-Ммм незнам. -каза Клеър и се засмя докато двамата с Андреас се целуваха. -Аз те обичам много. Не можеш да си представиш колко. -прошепна и го целуна по врата. Харесваше и начина по който той я държеше. Коленете и бяха омекнали и ако той не я придържаше сигурно щеше да се свлече на пода. След минута тя се обърна към новия си шеф и се усмихна предизвикателно:
-Хей Алекс да не смяташ да правиш мен и Брук стриптизъорки? -засмя се леко нервно Клеър.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyЧет Юни 24 2010, 01:20

- Мне! Нямам такова намерение. Може би ще модернизирам бара още малко и ще запълня програмата му с най-различни забавления. Защо?!-Знаех, че Андрьо нямаше да се съгласи с това пък и стария каза, че бара е мой, само ако няма танцорки. Започнах да запълвам програмата с най-различни забавления.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyЧет Юни 24 2010, 13:35

Отговора на арекс ме успокои, няма да прави Клеър стриптизьорка. Отдъхнах си. Тя беше в седнала в скута ми. Харесвах моментите, когато е близо до мен.
Загледах се малко в Брук и видях, че е по-малка от брат ми, но с колко не мога да кажа. Чудех се, защо томно нея е избрал. Затова ги попитах и двамата:
- А вие как се запознахте двамата? ...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyПет Юни 25 2010, 00:45

-Ами бях на 15 и бяхме поканени на един колежански купон.-започнах да разказвам.-Брат ти беше на 19.Първия момент ,когато го видях беше заобиколен от десет момичета.Бяхме се напили доста и май нито аз,нито той гледахме с кой се целуваме и се оказахме в една стая ...-засмях се нервно и продължих- иии така ...виждахме се често ,защото бяхме в една компания, по-скоро брата на най-добрата ми приятелка беше приятел на Алекс.Той смени доста момичета преди дори да ме забележи и след това имаше доста драма ,но за сега всичко е наред.-целунах Алекс в който бях седнала и се усмихнах на другата двойка.
Върнете се в началото Go down
Alex

Alex


Брой мнения : 189
Points : 201
Reputation : 1
Join date : 13.06.2010
Age : 34

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyПет Юни 25 2010, 03:06

Телефона ми прозвъня. Поговорихи се оказа, че е една от моите стари приятелки от университета. Върнах се и казах, че ще изляза навън. Излезнах и тръгнах по посока на парка. Казах на Брук, ако иска да се помотае с Андрьо и Клеър или да прави каквото иска.
Върнете се в началото Go down
Ейми Купър
New York
New York
Ейми Купър


Брой мнения : 261
Points : 276
Reputation : 4
Join date : 23.06.2010
Age : 29

Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 EmptyПет Юни 25 2010, 03:30

Дълго време бях разстроена , след като се разделих с дългогодишното си гадже. Но щом се осъзнах реших да звънна на някого .. но на кого?!
Сестра ми беше на почивка в Париж , а Селина беше прекалено заета да учи.. Поразрових се и ненадейно намерих един телефон.Не знаех чий е , но се престраших и звъннах. След няколко секунди , изпълнени с нетърпеливо очакване чух познат глас:
- Ало .. - каза той
Не можех да повярвам , не отговорих и той отново повтори ..
- О Боже .. Алекс , ти ли си .. ? - измънках аз изненадано.
Това беше Алекс от университета .
Изведнъж чух женски глас ..
Как може да съм такава глупачка - помислих си - такова момче никога не може да бъде само.
За да не си помисли нещо започнах да се оправдавам:
- ааа .. аз просто намерих този телефон и реших да звънна .. извинявай.
Бях готова да затворя когато той проговори , но не на мен ..
Чух го да казва на гаджето си , че отива в парка , а после отново вдигна слушалката и се изкашля .. след миг затвори.
Бях почти убедена , че това е тайно послание към мен. Може би просто тайно се надявах да ме чака в парка .. нищо няма да загубя ако отида - помислих си.


Последната промяна е направена от Ейми Купър на Съб Юни 26 2010, 16:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бара - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара   Бара - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бара
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Бара на плажа:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: