New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на алея 411

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyПет Окт 08 2010, 19:40

First topic message reminder :

[Only admins are allowed to see this image]
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info

АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyПет Окт 15 2010, 23:48

.
-Да действаме-повторих все още ухилена
Ред беше на дънките.Свалих тези на Том отново с малко помощ от негова страна, но го оставих да се справя съм с моите .Продължих да го целлувам все по-настоятелно и гледах да не вдигам много шум.Преди обече да продължим, колкото и да не ми се искаше го спрях ии се отдръпнах леко.
-Но ако забременея, детето ни ще има стая с тапети на динозаври.Много динозаври...-казах съвсем убедена в думите си
Знаех какъв риск поемаме и исках и той да е наясно преди да е станало твърде късно.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyСъб Окт 16 2010, 01:23

- Естествено, че го знам, и поемам риска. Пък и как ти идват такива идеи на ум - казах смеейки се.
Помогнах `и с дънките ми, а след това свалих нейните. Целувките не спираха помежду ни и това разпалваще още повече страста между нас. Но трябвахме да бъдем много тихи, все пак Браян беше долу и не знам как ще реагира ако разбере, че правя секс с Лекси, доколто можах да разбера, той се държи прекалено загрижено за нея, та тя вече е голяма, пълнолетна е.
Продължихме със събличането на дрехите и останахме по бельо. Вдигнах я на ръце и я поставих на леглото, като продължавах да я обсипвам с целувки. Сега вече по цялото тяло.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyСъб Окт 16 2010, 01:41

.
-Ами динозаврите са сладки.И като бях малка исках такива , но се предполага,че като момиче трябва да харесвам розовото и вместо мечтаните синьо-зелени тапети, получих розови на овце.-измърморих тихо-Не, че имам нещо против овцете..и те са сладко, но...
Том бе свалил дънките ми.Но имаше още дрехи по мен както и по него.Осъзнала, че вместо да действам аз говоря, се върнах към основната си задача и скоро и последната му дреха отхвърча в незнайна посока.Оставаше и той да направи същото с моето бельо.
-Та, затова смятам , че динозаврите са идеални.И имат сладки физиономии.Особено в анимационен вариянт.-засмях се тихо
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Джейс Уейланд
New York
New York
Джейс Уейланд


Брой мнения : 58
Points : 67
Reputation : 1
Join date : 19.09.2010

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyНед Окт 17 2010, 02:42

Знаех, че ще стане така.Не биваше да се забърквам в тази каша.Но когато си магнит за такива ситуации, оттърване няма.Само това си повтарях през целия път.Мястото ми не бе там.Беше при съквартиранта ми Браян, с когото обичахме да слагаме чорапите си в миялната и при съквартирантката ми Лекси, която винаги получаваше сърцебиене, когато ги намереше.Затова се постарях да се прибера възможно най-бързо.Имах нужда да поговоря с Лекси.Тя бе момиче, макар и не най-типичното.Щеше да ми помогне, щеше да ми каже какво да правя с Айрийн.
Улицата бе тъмна.Само една ,две лампи осветяваха мрака.Затърсих ключа, който ми се стори необичайно студен и тежък.Този не бе моя, а на Лекси.Моят имаше злачеста съдба.Бях го изпуснал в една канавка и съквартирантката ми бе така добра да ми даде своя.Тя самата си падаше по нестандартния начин на влизане.В нашия случей през прозореца.Такава си беше-странна.
Отключих и се шмугнах бързо вътре.Познатия звук от футболен мач ми подсказа само едно-Браян.Изритах маратнките си и продължих бос.До съквартиранта ми имаше три шишета бира.Е, той винаги е обичал тази течност , но такива количества досега не бе поглъщал.Знами Лекси бе вкъщи.
-Здрсти , отивам горе-казах на Браян и заискачвах скърцащите стапала.
Добре, само дето от стаята и се чуваше шум.Типично, точно когато ти трябва е заета.
-Лекс, трябваш ми.И ако си свободна, моляте ела долу-почуках на вратата и се врътнах.Слязах скоростно и таейки надежда, че тя ще се появи.Определено сега беше единственият човек, с който можех да споделя.Минах през кухнята и останових, че има някакви , макар и мизерни остатъци бира.Отворих една и се настаних до Браян.
Забих празен поглед в телевизора, без нищо от мача да пробие здравата защита на съзнанието ми.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyНед Окт 17 2010, 03:08

.
-По дявалите-изругах тихо
Джейс намери, кога да се намиси.Отдръпнах се от Том бързо.
-Трябва да видя какво става-казах горчиво
Исках да остана.Още от както се запознахме, копнеех за този момент.Но синеокият ми съквартирант бе от особен вид.Нямаше да се спре и предпочитах аз да отида при нето , отколкото той да влезе с вратата.
-По дяволите-промърморих отново-Съжалявам.Ще се върна преди да си казал "динозавър"
Станах бързо и облякох една тениска.Не ми пукеше, че съм без панталон.Вагното бе да се приключва.Изхвърчах от стаята и минах на бегом през стълбите.
-Мисли му, ако някой не умира-излаях насреща му
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Джейс Уейланд
New York
New York
Джейс Уейланд


Брой мнения : 58
Points : 67
Reputation : 1
Join date : 19.09.2010

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyНед Окт 17 2010, 03:17

Само след няколко минути, тя влетя като хала.
-По кротко.Искам да погово..-спрях насред изречението
Сега ми стана ясно защо е толкова разпенена.Ямно не бях прекъснал проста дрямка.
-Съжалявам, Лекс.И тъй и тъй си слязла, ела с мен.Има нужда да говоря с теб-изправих се набързо и я хванах за ръката.
Определено не и се идваше с мен.Но щеше да го направи.Разочерованието ме бе направило груб.Метнах я нарамо и оставих зачудения Браян.Обух се без да я пускам и се насочих съм изхода.Грабнах якето си от закачалката и се насочих към верандата.Плажат бе близо и щяхме да свършим бързо.После щеше да мисил за този горе.
Тя се съпротивляваше, но полза никаква.Насочих се без намеренето да я оставя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyПон Окт 18 2010, 13:58

Наистина Лекси е необикновена, а и нещата, които се случваха около нея, не са нормални никак. Остави ме сам, гол в стаята и хукна на някъде, но не знаех къде. А ако знаех определено щях да я последвам. Облякох си дрехите на бързо, не знаех какво да правя - да те слеза долу при Браян ли, но той сигурно е легнал три часа сутринта е все пак...
Докато обмисляп какво да правя се сетих, че имам телефонния номер на Лекси, дано да си е взела джиесема. Изрових моя от някъде и започнах да звъня...

Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyСъб Окт 23 2010, 21:06

Прешляпах последните метри, които ме деляха от къщата и като никога влязох през вратата.Джейс естествено бе твърде зает да държи моята ритаща персона и бе забравил да заключи.Телевизорът в хола не се чуваше, което можеше да значи само две неща-или Браян бе тръгнал за работа или бе заспал.Лично аз залагах на второто.Но сега това не беше важното.
Изкачих стълбите и отворих вратата.В стаята бе тъмно и тихо.Затворих и седнах на пода като упрях гръб в стената.
-Том...-казах тихо
Сигурно ме мразеше..И как няма?!Та аз го бях зарязала сам в стаята ми и се връщах чисто мокра ....
Една предупредителна крушка засвятка в съзнанието ми.Все още бях с якето на Сев.Ох, наситина, можеше ли този ден да се обърка повече?!
Това последното не трябваше да го казвам.От собствен опит знаех, че винаги имаше и по-зле.Още повече, Том все още не бе казал нищо.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyСъб Окт 23 2010, 21:27

... Не ми вдигаше, явно не беше с нея или не искаше да ми отговори, както и да е.
Чудех се какво да правя, седнах на земята, под прозореца с пуснатите передета. В стаята беше тъмно, като в пещера. Седях и не знаех, какво да правя или да си мисля.
Тъкмо когато бях готов да си тръгна, чух тропане по стълбището. Не се изправих от пода, мислех си, че това е Браян, който отива да си ляга или да провери стаята на Лекси. В главата ми изникнаха въпроси, които той щеше да зададе, когато влезеше в стаята и види, че Лекси я няма.
За мое щастие не бе той и чуденето ми беше излишно. Този, който влезе определено не беше той, а Лекси, защото влезе без да светне лампите. Влезе и се просна на пода до вратата. Тя не ме виждаше, нито добре аз нея, затова тя промълви името ми тихо, все едно ме търсеше.
- Тук съм, защо съм ти? - каза студено аз, но доста ясно, за да ме познае.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyСъб Окт 23 2010, 21:39

От думите му ми стана още по-студено.Той бе прав...На негово място, отдавна щях да съм си тръгнала.едно извинение нямаше да оправи нещата.Поне така си мислех.А и дори да направех опит да ми разкажа, той едва ли щеше да иска да ме изслуша...Е, бях я оплескала здравата, затова не ми оставаше нищо друго.
-Джей-понечих да кажа, но думите ми заглъхнаха
Нямаше да повярва, че Джейс ме бе извлачил до плажа и ме бе зарязал най-нахално насръд нищото.Аз самата не вярвах, макар да бях свидетел.
А сега?Какво ми оставаше?Той сигурно си мислеше , че съм си тръгнала защото не искам да бъда с него.Не беше вярно..Но щеше ли да ми повярва , ако го кажех?
-Не трябваше да става така-промърморх
Опитах се да фокосирам лицето му.Точно в този момент отчаяно исках да мога да чета мисли.
Тишината бе изпълнила стаята.Не ми харесваше-ненавиждах я.Обичах шума.Нуждаех се от това , той да ми каже нещо.
-Ако трябва разкрещи ми се, заслужавам си го, но моляте недей да мълчиш-казах му аз и зачаках реакция
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 EmptyСъб Окт 23 2010, 21:53

- Не, няма да ти креща и да ти викам, знаеш че не мога да го направя, защото те обичам.
Не знаех какво правя, станах и се приближих до нея. Шумно въздъхнах, за да разбере, че съм там. Проснах се на земята до нея и сложих ръката си на рамото `и. Беше мокра, та дори трепереше. Тогава забарвих, че съм `и сърдит и веднага станах, като попарен.
- Момиченце, недей стоя с тези мокри дрехи, приоблечи се.
Без да я чакам да се съвземе `и подадох ръка. Беше много отпаднала според мен, затова мушнах едната си ръка под краката и `и я вдигнах на ръце. Поставих я седнала на леглото и коленичих пред нея, като и хванах ръцете.
- Трябва да ги смениш тези дрехи, ако искаш да те заведа до банята да се изкъпеш или само ще ги смениш?
Преди да ми отговори, допълних:
- Извини ме за държанието ми преди малко, бях ядосан, извинявай. Знаеш че те обичам и искам да съм с теб, затова трябва да сем честни един с друг. - и я целунах. Ах колко са сладки устните `и, не бях я целувал цяла вечност.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на алея 411 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на алея 411   Къщата на алея 411 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на алея 411
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Слънчвата алея
» Запустялата алея
» Къщата на Джеръми
» Къщата на плажа...
» Къщата на Кевин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: