New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Скритият плаж

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скритият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Скритият плаж   Скритият плаж EmptyЧет Сеп 23 2010, 23:01

Скритият плаж 2528246w
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Damon Gwynham Blackwell
England
England
Damon Gwynham Blackwell


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 13.11.2010

Скритият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритият плаж   Скритият плаж EmptyСъб Ное 13 2010, 00:51

Странно... Много странно наистина...
Живеех на това място от десет години, откакто някаква мушичка /или пък някакво друго далеч по-интересно насекомо/ бе решило да напусне обичайното си местоживеене и да се засели в мозъка на някой от двамата ми изключтелно мили родители, твърдо решено да не остави нищо в него... Колко нелюбезно от нейнаа страна! Е, както и да е, тя едва ли още бе сред живите... А пък и аз отдавна вече живеех сам. Можех да се върна в Англия, когато поискам... Ако не беше това глупаво решение... решение, което не можех да взема...
В състояние бях да мисля за това всеки ден.. постоянно... Признавам, беше си страшничко. Сякаш тази мисъл ме бе завладяла.. и въпреки упоритите усилия от моя страна тя отказваше да ме остави вече.. две години и половина... Но сега бе време за един доста по-належащ проблем. Намирах се на някакво неизвестно място, което малките ми познания по предмета, който винаги бях презирал, или иначе казано география ми подсказваха, че се намирам на място, носещо скромното название "плаж".
Олеле, а аз се подигравах на мозъците на нашите... Как изобщо бях успял да съчиня такова изречение по дяволите ?!
Добре че наоколо нямаше никой... Нямах особено желание някакви непознати да се наслаждават на обърканото ми изражение и хаоса в главата ми.. въпреки че строго погледнато те нямаше как да знаят за второто.
Защо за тези десет дълги години не бях успял да открия този плаж? Е да, не го бях търсил... но по принцип нещата намираха мен, дори не ми се налагаше да се оглеждам за тях. Това важеше с пълна сила както за неприятностите, така и за хубавите неща /визирам главно момичетата естествено/ - какво да се прави, в това отношение си бях късметлия.. или пък просто неустоимия ми чар ги привличаше от километри? Мда, и това бе възможно...
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Скритият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритият плаж   Скритият плаж EmptyСъб Ное 13 2010, 01:25

Добре нека върнем лентата назад.Само преди няколко минути крачех по гладка повърхност и чувах шума от токчетата си.Но едно заблейване в другата посока , нещо обичайно за мен, и сега затъвах в неравната повърхност.Хубаво и защо следкато започнах да "затъвам" не се врътнах в другата посока?!Да не говорим , че точно днес ноемврийското слънце бе решило да си прави шеги и сега напичаше с все сила, дотолкова , че да ми се наложи да сваля чисто новото си кашмирено палто и да съжаля , че си бях сложила обикновент крем за лице в место такъв със слънцезащитен фактор.
спрях се за момент и разрових чантата си.Каква ли не попадна под пръстите ми-като се почне от ягодовият ми блясък за устни и се мине през кутйка от любимите ми бонбонки Тик-так с аромат на портукал.Но крем за лице нямаше.Е, трябваше да го преживея...
Вдигнах слънчевите си очила , които по някаква ирония бях взела .Нямаше да рискувам лицето ми да изгори и да ми останат две бели петна около очите , останали без цвят.
Та до къде бях стигнала?-А, да!Защо продължавах да вървя по пясъка-Хъм не беше заради примамливо синьото море, а по-скоро заради момчето ,стоящо само на няколко крачки от мен.
Добре оставаше само да го заговоря.Ама какво да кажех?-"Здрасти, хубави очи.Хайде да отидем на кафе "-Не.Това отпадаше
-Здрасти-изръсих без да мога да се спра-Да ти се намира слънцезащитен лосион?
Браво на мен.туко що бях направила най-лошото си заговаряне.Сигурно щеше да ме подмине и да си намери по-приятно занимание или пък направо момиче със слънцезащитен лосион
Върнете се в началото Go down
Damon Gwynham Blackwell
England
England
Damon Gwynham Blackwell


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 13.11.2010

Скритият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритият плаж   Скритият плаж EmptyСъб Ное 13 2010, 19:29

Какво говорех преди малко? А да, ставаше въпрос за чарът ми, който привличаше момичетата като магнит. Сякаш за да потвърди думите ми към моя милост се запъти някаква симпатична блондинка... която за съжаление изглеждаше по-объркана и от мен... Обаче колко бързаше само... Знаех си, че съм неустоим, но чак пък толкова...
- Здрасти- изтърси тя, преди да успея да я дара с някоя съблазнителна усмивка или остроумен коментар. - Да ти се намира слънцезащитен лосион?
Как не се досетих..?!
- О да, разбира се - усмихнах се на непознатата, а лицето й веднага грейна... Колко жалко, че щеше да чуе следващите ми думи... - Винаги нося по няколко за срещи с момичета като теб... Какъв фактор ще ви трябва, госпожице? - завърших с нескрита ирония.
Какво им ставаше на хората в днешно време? Всяко нормално момиче на нейно място щеше да се радва, че се е озовала тук, най-малкото заради факта, че ме е срещнала... А тази кукличка се притесняваше, че лъчите на слънцето, които едва едва успяваше да се прокраднат през гъстите облаци могат да навредят на кожата й... Май наистина имаше нужда от спешно пренареждане на приоритетите...
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Скритият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритият плаж   Скритият плаж EmptyПет Ное 19 2010, 19:13

-Само лишениете от въображение прибягват до тежкото оръжие наречено ирония-лепнах си една усмивка аз
Изгледах го изпитателно от главата до петите.Бе ред на любимата ми дейност-заяждане.\макар да не ми се искаше да я приложа точно върху него.Изглеждаше наистина добре.Сигурно се питате защо именно заяждането ми бе любимо оръжие.Чесно казано и аз самата не знаех.Да речем , че танцът на пулсиращата вена, поевяваща се на челата на обекта ми на заяждане, изключително много ме забавляваше и то по един неподправен начин.
-Естествено , че нямаш.ако имаше сага кожата на челото ти нямаше да има подобен малинов оттенък.Тук ти и Артуро Витали не сте в крак с модата , защото кремавото и слоновата кост се завръщат на модния подиум с гръм и трясък.-усмихнах му се ангелски аз
Залаганията започнаха.Колко ли щеше да издържи новата ми жертва.Надявах се само да се предаде по-бързо, защото това слънце наистина съсипваше кажота, за която толкова дерматолози се бяха потрудили.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скритият плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скритият плаж   Скритият плаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скритият плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Извън Ню Йорк :: Островите-
Идете на: