New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажа на Статън Айланд

Go down 
+2
Изабела
Alexandra Benjamin Price
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyПет Сеп 10 2010, 20:12

Ето го и плажът...Той беше голям и хубав, а хората от Статън Айлънд прекарваха тук една
доста голяма част от времето си..

Плажа на Статън Айланд 2142455159_b8cf1c5e8f
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:07

Дойдохме тук .. аз бях по едни хавайки за къпане а Изабел по едни много яки бански ... Влязохме в морето аз прегърнах Изабел и ръката ми се плъзна и и развързах горната част на банския. Така и така нямаше никой. Виждаха ни се само главите. Аз започнах пак да я опипвам.Раката ми изведнъж се плъзна рязко и нежно надолу.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:10

Нямаше никой.Беше много романтично,но и сякаш
первезно,което ми харесваше много!След това опипване
аз му го обарах. хДДД
Явно му хареса.След това се потопихме под водата и
се целувахме.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:14

Въпреки това аз продължих да я обарвам.След малко си опказахме главите да си поемем въздух.След продължихме да се целуваме. Изненадващо аз се потопих под вода и започнах да я лижа долу.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:19

Никога да сега никой не ми е правил такова яко нещо. хДД
От повърхността на водата му виждах само главата.Милвах го.А след като свърши реших и аз да му напрая една
сочна свирка. хДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:22

След малко разменихме ролите-тя влезе под водата. Беше много хуаво...обаче не я задържах много под водата.След малко перверзни действия пак я обарах.Усетих възбудата в нея. След миг продумах:
-ае да излезнеме на хавлията малко хД...- след 2 минути излезнахме и се изпънахме. Както винаги тя са навря в мен.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:26

Легнах на гърдите му.И за миг го погледнах в очите.Тези кафеви очи бяха толкова нежни.
Затворих за малко очи.После си взех кола.Носехме си от къщата на Джеръми.Бях ожадняла от тоя свирка.. хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:29

Гледах към небето и галях по гърба нежно с пръсти Изабел. Тя още си беше без горната част на банския си и биуста и се усешташе върху мен.Аз продължавах да си гледам небето. Беше доста чисто. Деня беше прекрасен за плаж.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:31

Винаги,когато някой ме гали по гърба настръхвам.И ето,че сега пак го направих.Той усети,но не отмести пръстите си.
Изпих си колата и пак легнах при него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:38

Аз продължавах да си лежа на хавлията а Изабел върху мен. Изведнъж усетих, че мисе *надърви хД* и Изабел усети не по леко това от мен. Незнам защо стана така...
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:45

Не знам какво беше станало.Може би аз го възбудих.Не знам.
След минута станах и се потопих във водата.Джеръми остана на сушата.Аз исках просто да поплувам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 19:22

Стоягх и са пеках малко на плажа. След малко и аз влезнах в водата. Започнах да плувам. Влязох по навътре и подканих Изабела да дойде. Видях я чесе поразколеба. Аз влязох още малко по навътре в морето и Изабела тръгна към мен.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 19:39

Заплувах към него.Не стъпвах,но можех да плувам.Изведнъж ми се схвана крака.Извиках,а Джеръми дойде и ме хвана.
Излезе на сушата и ме сложи на кърпата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 19:59

Когато я изкарах от водата и я сложих на хавлията започнаях да и мачкам крака лекичко за да се оправи.След това я попитах:
-добре лиси ... кфо точно ти стана.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 20:05

-Ъ,просто ми се схвана крака.Това е.
Вече може би ми се оправи.
Щях да потъна ако не беше Джеръми.
-Благодаря ти,че ми помогна!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 20:08

След като и разтрих крака я целунах 2-3 пъти страстно с език. после казах:
-ъъм шше влизаме ли пак ? или пак ше ти са схване крака - казах приятелски подигравателно .Бях до нея бя я прегърнал и наистина осъзнах че беше уплашена.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 20:13

Целувката беше наистина страстна и това ме успокои много.
-Не ми се плува,ако искаш ти влез.
Малко се възбудих...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyПон Сеп 20 2010, 23:57

-Ами не...ако искаш да отидем някаде другаде...? и на мене ми омръзна малко да плуваме.- казах като си мислех, че може да отидем в нас да починем малко щото не сме спали, сега плувахме. След това казах:
-еми аре в нас ако искаш .. че съм изморен .. а вече е 3 часа слетобяд.
Върнете се в началото Go down
Изабела
New York
New York
Изабела


Брой мнения : 265
Points : 287
Reputation : 0
Join date : 12.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyВто Сеп 21 2010, 00:03

-Да,и аз съм много изморена.
Прибрах си нещата в чантата ми и отидохме в Джеръми.
Върнете се в началото Go down
Кевин Блейк
New York
New York
Кевин Блейк


Брой мнения : 44
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 20.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:14

С Брук започнахме разходката на плажа.
Да, беше страшно хубаво, но странното бе, че и двамата мълчахме вгледани към мокрия пясък. Стана ми адски неловко и поради тази причина я леко я побутнах към водата. Изглежда тя бе доста лекичка, защото направо цапна в морето. Дано дрехите не бяха за две хиляди долъра, че трудно можех да си ги позволя.
-Хей!-изписка тя
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:23

Беше странно да вървим мълчаливо.Докато се чудех какво да кажа изведнъж той ме бутна леко и аз цопнах във водата.
-Хей!!-това нямаше да му се размине.
Започнах да се смея.Изправих се и го напръсках с малко вода.Бях точно като малките деца.Смеех се и лекичко го пръсках с вода.
Бях цялата мокра ,но това не беше проблем ,защото времето беше много топло.
След като излязох от водата ,продължихме да се разхождаме по брега.
-Ъм в кафенето не ми каза какво точно учиш.-напомних му с надежда да започнем някакъв разговор.
Върнете се в началото Go down
Кевин Блейк
New York
New York
Кевин Блейк


Брой мнения : 44
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 20.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:31

-Архитектура...-замълчах за секунда-Хей, знам, че и на теб ти е малко неловко.
Тя се изхили нервно
-Да поразчупим обстановката?-предложих
-Как?-почуди се Брук
Сложих длан на лявата и буза и я придърпах към мен. Целуннах я бързо, студено по устните. Не знаех как ще се почувства тя и реших да не се впускам в дълбоките води
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:40

Явно си личеше ,че ми е неловко.Той предложи да поразчупим обстановката.Малко се изненадах от това предложение и не ми идваше никаква идея как може да стане това.Тогава обаче без да каже нищо Кевин ме целуна леко и може би дори хладно по устните.Това също беше прекалено изненадващо и за съжаление не успях да му отговоря на целувката.Дано не си помислеше ,че не го харесвам, защото не беше така.Харесах го още когато отидох при него в кафенето ,преди да се запознаем.Изчервих се и му се усмихнах.
Тогава реших да разчупя напрежението и казах:
-Можеше да е малко по-дълга целувка...-засмях се.Исках да беше по дълга за да мога и аз да го целуна ,а не да стоя като статуя,както и стана.
Върнете се в началото Go down
Кевин Блейк
New York
New York
Кевин Блейк


Брой мнения : 44
Points : 47
Reputation : 0
Join date : 20.09.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:48

Не чаках и да ми повтори втори път.
Обвих бързо ръце около талията й и я придърпах в страстна целувка. Пръдърпах я още по-близо, а тя сложи ръце на раменете ми. Забочнах бързо да целувам врата, и а после отново се върнах на устните й. Не можех да й се наситя. Тя пък засили хватката си още повече, а аз вплетох пръсти в косата й
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 02:44

Той повтори целувка ,но този път тя беше продължителна и аз успях да се включа.Продължих да го целувам като обвих ръце околко врата му и от време на време съвсем леко захапвах долната му устна.След страхотната целувка си поех въздух ,усмихнах се и попитах.
-Това означава ли ,че нямаш гадже?-засмях се лекичко.
През цялото време исках да го питам дали има приятелка, а развитието на нещата ми подсказваше ,че отговора му ще ми хареса.Все още стоях много близо до него ,обвила ръце около врата му ,чакаща отговор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажа на Статън Айланд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Плажа
» Бунгалото на плажа
» Къщата на плажа...
» Бара на плажа:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Забавления :: Морето и скалистите планини-
Идете на: