New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фитнес залата

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес залата   Фитнес залата EmptyПон Юни 14 2010, 01:59

Кенед дойде с колата си .. той влезе в залата и видя куб уерди за тренировка от които поне 10 си мислеше да пробва още с влизането хД...той отиде в съблекалнята..облече си едни къси гащи на адидас иначе хД и една теникса.. пак на адидас иначе хДД и отиде в фитнеса... първо той отиде на щангата и си нагласи 30 кела... вдигна ги 10 пъти и направи 3 серии по 10 пъти след което си почина малко.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес залата   Фитнес залата EmptyПон Юни 14 2010, 02:06

Андрьо се събуди и се чудеше какво да прави. Изведнъж му дойде идеята да отида малко във фитнес залата да поблъска малко, защото не го беше правил скоро. Сравнително бързо откри фитнес залата, която на пръв поглед му хареса. Като влезе първото нещо, което му се наби в очите бяха щангите. Имаше няколко свободни и една заета. На нея емаше някакъв младеж. Той отиде до него и си нагласи щангата на 40 килограма и направи две серии от по 10 вдигания. Като за начало това бе добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес залата   Фитнес залата EmptyПон Юни 14 2010, 02:08

Кенед го погледна някак си накриво като видя че е с 10 кг повече от него а в същото време го погледна някък си сипернически хД той си направи 50 кела :Д направи 2 серии по 10 вдигания.... след това си каза наум*нема смис да се състезаваме :Д*и каза:
-хей...здрасти..аз съм Кенед.. а ти ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес залата   Фитнес залата EmptyПон Юни 14 2010, 02:18

Хмм хлапето май иска да ме предизвика - помислих си аз и се засмях. Няма ше смисъл, единственото което можехме да спечелим от тоя конфликт бе някоя контузия, която не е препоръчителна.
- Здрасти аз съм Андреас приятно ми е - и се ръкувахме с него. Как си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес залата   Фитнес залата EmptyПон Юни 14 2010, 02:32

-aмии .. добре ... освен че ми липсва гаджето0... не сме са виждали от ден и половина хДДД - каза Кенед след което отиде на някъф друг уред който спомага за развитието на мускулите главно на средната част на тялото ( корем гърди рамене.) той започна да дърна едно метално въже с метален прът ... издърпа го 20 пъти след което спря за почива и каза;
-това ми харесва...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Фитнес залата   Фитнес залата EmptyПон Юни 14 2010, 02:45

Хлапето беше добро, не можеше да се отрече.
- Е ти поне имаш гадже, аз скоро дойдох тук и още не съм си намерил. А впрочем аз съм от Париж, Франция. Ти местен ли си?
Попитах го и отидах да правя коремни преси. Тук трябваше да се спра доста, защото бях отпуснал корема си.


Момчето или не ме чу или не искаше да ми отговори. Ама карай. Аз превърших упражненията, които бях планувал, взех си един душ, преоблякох се и тръгнах някъде по центъра, трябваше да си купя нови дрехи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фитнес залата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фитнес залата   Фитнес залата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фитнес залата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: