New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Езерото

Go down 
+2
Шарлот Дюроа
Alexandra Benjamin Price
6 posters
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото EmptyНед Юни 06 2010, 04:52

[Only admins are allowed to see this image]
Огледалната повърхност на езерото отразява клоните на дърветата наоколо. Около скалите се събират птици, изнудващи минувачите за храна.


Последната промяна е направена от Роуз Хатауей на Пет Сеп 10 2010, 20:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Юни 19 2010, 00:33

След като свърши и този изтощителен ден в университета, Андрюреши да се поразходи малко в парка, не му се прибираше още. И така той отиде до езерото, което до сега не бе посещавал и доста му хареса. Огледа го от край до край и се запъти към една пейка, където седна, за да може да се любува на езерото по-добре.
Върнете се в началото Go down
Шарлот Дюроа
New York
New York
Шарлот Дюроа


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Юни 19 2010, 00:38

Работният ден отиваше към залез, а с него и умората. Очите ме смъдяха от почти непрестанното взиране в екрана на лаптопа, а новите ми обувки бяха почти непоносим бич за краката ми. Реших да поспра на една от пейките и да сваля най-сетне тези дванайсетсантиметрови хладни оръжия от ходилата си.
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/amellie_dawn/
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 34

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Юни 19 2010, 00:46

Обичаш да снима с фотоапарат това беше едно от най-любимите и занимания. Носеше синя риза,навила леко ръкави,с тъмно черни дънки и кецове,носеше и чанта за фотоапарата. Бе задъвкала една цигара която пушеше. В един миг докато следеше една птичка прелетя и кацна на пейката до едно момиче. Като бе заблудено и се наведе до нея като откъсна няколко косъма от косата и,като бе запечатано в една снимка. Шейн се доближи и каза:
-Сори,че не казах по рано ама не предполагах,че ще си позволи да направи това.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Юни 19 2010, 00:51

Колок спокойно беше около езерото, много малко хора имаше. Андреас видя две момичета, пък и му беше скучно, реши да отиде и да ги заговори.
- Здравейте дами. Може ли да остана при вас? Не е хубаво да стоиш сам на такова приятно място. Охх извинете, колко съм глупав. Аз съм Андреас приятно ми е да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Шарлот Дюроа
New York
New York
Шарлот Дюроа


Брой мнения : 32
Points : 36
Reputation : 1
Join date : 10.06.2010
Age : 35

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Юни 19 2010, 01:00

- Ауч!
Беше първото и последното, което успях да изрека. Отдавна не ми се бе случвало нещо толкова странно. Прилепих ръка към мястото, от където току-що бе задигнато кичурче коса. Тъкмо щях да започна да се възмущавам на ум, когато около мен се нарои доста народ. Огледах се объркано и се усмихнах и на двамата.
- Здравейте.
Върнете се в началото Go down
http://www.flickr.com/photos/amellie_dawn/
Шейн МакКътчън
New York
New York
Шейн МакКътчън


Брой мнения : 60
Points : 71
Reputation : 0
Join date : 10.06.2010
Age : 34

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Юни 19 2010, 01:07

Леко се засмя след това каза:
-Аз съм Шейн и на мен ми е приятно.
След това заобиколи пейката и застана пред двамата и каза:
-Ако искаш да видиш виновника за болката запечатах го на снимка.
Загаси цигарата метна я в коша и след това си запали нова. Не пушеше често но от вчера искаше да си навакса.
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Окт 23 2010, 20:11

Молът не бе далеч и скоро двамата се озовахве в задната част на Сентрал парк.Обичах това място-водата, отразяваща клоните на дърветата, ми действаше успокояващо.
Ред беше да отговоря на въпроса на Джош.
-Дълга история...Основното-скарах се с баща си и докато се усетя , вече летях към Ню Йорк.Сдобрихме се , но не съм мислила да се връщам.Тук ми харесва...има голям мол-засмях се аз
Не , че в Лондон нямаше изобилие от магазини.Просто там пазарувах под зоркия поглед на баща ми-което означавеше , че това изобщо не беше пазар.През пет минути чувах неща от сорта на "Натали, такива обувки вече имаш" или "Имам важна бизнес среща, затова побързай!".А тук можех да се насладя на пълноценно и качествено пълнене на торбите.
-Разкажи ми нещо за себе си-подканих го
Все пак това, че е бивш сърфист от Австралия не беше достатъчна информация и не задоволяваше любопитното ми съзнание.
Върнете се в началото Go down
Josh Conaway
Australia
Australia
Josh Conaway


Брой мнения : 25
Points : 31
Reputation : 1
Join date : 22.09.2010
Age : 34

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Окт 23 2010, 20:53

Тя поиска да ѝ разкажа нещо за себе си .. а аз никак не обичах да разказвам за себе си !! Е, нямаше какво да направя затова набързо изредих най-важните неща:
- Ами както казах - от Австралия съм, от богато семейство, на 21 съм, нямам братя и сестри. В Ню Йорк съм от две седмици, живея сам в голяма къща в Статън Айлънд .. ии ами.. в момента си търся работа .. - след последното се ухилих глупаво .. усетих, че беше излишно. Едва ли това я вълнуваше. А за нея знаех само че е от Лондон и баща и не и дава да пазарува на воля. Имах нужда от повече информация.
- Сега ти разкажи за себе си .. - на лицето ми отново се изписа усмивка. Наистина ми беше приятно тук. Първият интересен ден откакто съм в Ню Йорк. А май започваше да ми харесва града .. О, спри досадни мозъко !!! Върнах се в реалността ..
Върнете се в началото Go down
Натали Джейд Морнингстар
England
England
Натали Джейд Морнингстар


Брой мнения : 40
Points : 44
Reputation : 0
Join date : 07.06.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Окт 23 2010, 21:23


-Няма много за разказване.израстнах в Лондон.Моето семейство също не можеше да се оплаче от липса на средства.Баща ми обаче се ядоса, когато почнах да харча семейното наследство-продължих да се смея
Киселата му физиономия изплуваше в съзнанието ми всеки път, когато чуех думата мол или кредитна карта.След последната ми шопинг обиколка, той замрази безценните ми карти.Е, след дълго убеждаване от моя страна , той ми ги бе върнал.Но само аз си знаех как оцелях през този черен период в живота ми.Още помнех бонбонено розовите сандали на висок ток, от които трябваше да се лиша..всеки път, когато се сетех за тях, нещо в стомаха ми се свиваше...
-Красиво ли е в Австралия-попитах в опит да свеня темата
А и настина ми бе интересно.През целия си живот не бях излизала от Англия.Ню Йорк ббе първото място различно от родното , което бях успяла да зърна .А единствената асоциация, която ми идваше на ум при споменаванета на Австралия, беше една безкрайна лагуна.Доста оскъдна представа за цял континент..
Върнете се в началото Go down
Josh Conaway
Australia
Australia
Josh Conaway


Брой мнения : 25
Points : 31
Reputation : 1
Join date : 22.09.2010
Age : 34

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСъб Окт 23 2010, 21:46

- Ами .. красиво е .. леко казано. Там е невероятно! Споменах ти, че съм от богато семейство и истината е, че съм посещавал много страни - в Европа най-вече .. но нямат нищо общо с Австралия. Плажовете, големите градове, пустините - има по малко от всичко , но трябва да се види - не може да се опише с думи.
След тези думи усетих как нещо в мен трепна .. почуствах нещо, което досега не съм чувствал!! Да, много пъти за последните две седмици си спомнях за живота си там, но това, което усетих сега беше различно. Всичко там ми липсваше много. Откакто съм тук аз определно съм друг човек. От царят на купоните и душата на компанията се превърнах в много свит и самотен човек. Всичко това разбира се просто се въртеше в, пълната ми с объркани свободно движещи се глупости, глава. Време беше отново да се върна към разговора!
- Бил съм и в Лондон - също приятно местенце...
В този момент погледнах часовника си.. "О,Боже !!"
- Съжалявам, но трябва да тръгвам, съвсем забравих, че имам среща в 6 и сега закъснявам! Беше ми много приятно и се надявам пак да се видим ..
След това побягнах към вкъщи, за да се преоблека и да отида на срещата. Беше невъзпитано да избягам така внезапно и да я оставя сама там, но нямах избор ....
Върнете се в началото Go down
Мат Силвърнест

Мат Силвърнест


Брой мнения : 46
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 22.10.2010
Age : 35

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyСря Ное 03 2010, 13:58

Една разходка до Сентрал парк беше предвидена в програмата за днешният ден на Мат и той след като закуси и приключи тренировката си по джогинг,сля се с многобройната тълпа и се отправи към едно от най-приказните и популярни кътчета в Ню Йорк.Времето беше слънчево с разкъсана облачност,имаше студен вятър,но това не попречи на момчето да изкара страхотно.
Имаше доста места,който исакше да види,но отиде до езерото,любимо място на досат романтични двойки и като се изглегна на меката трева,погледът му се удари в това красиво място и доста мисли го налегнаха.
Тишина,уединението и спокойствието ицпълниха душата на момчето и той взирайки се в този вълшебен пейзаж,неусетно заспа.
Когато се събуди,вече беше станало доста студено и тялото му трепереше.Време беше да се прибира,но перди това видя два лебеда и им хвърли храна,която беше взел предварително.Като им се полюбува известно време,Мат се извърна и пое обратния път към вкъщи и трябваше да си приготви една топла супа и чай,за да може да се предпази от настинка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото
» Езерото в гората
» Алеята покрай езерото
» Алеята покрай езерото
» Алеята покрай езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: