New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Скалите

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Aireen Stark
England
England
Aireen Stark


Брой мнения : 793
Points : 1179
Reputation : 4
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyПет Юни 25 2010, 23:07

First topic message reminder :

Ето ги и скалите, с които завършваше южната част на плажа. Малко хора се усмелява да скачат от тях и то само по време на приливите:
Скалите - Page 2 2263838q
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyСря Сеп 29 2010, 00:55

Том легна на пясъка , а аз бях върху него.Определено го биваше много, защото не исках даспирам.Спуснах се до врата му , после отнова се върнах на устните.
-Но аз не знам нищо за теб.Само че се казваш Том ,че играеш футбол и че ми харесваш-задъхано казах между целувките
-Затова започвай да разказваш-подканих го.
Интересно как щеше да го направи като не му давах възможност и беше зает с по-важни неща.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyСря Сеп 29 2010, 01:02

- Разбирам те, но ми е по-лесно да питаш, защото така не знам какво да ти кажа- и си усмихнах.
Продължавахме с целувките и между една `и казах:
- Дали прибързваме, защото на мен не ми пречи, в смисъл за теб ако е проблем? А относно опознаването и аз не знам нищо за теб.
Малко спряхме с целувките и се изправихме, да не лежим на мокрия пясък. Гушнах я до себе си и `и казах:
- Много те харесвам като момиче и искам да съм с теб, дали ще ми окажеш честа, знам че се познаваме от много малко време, но ... - спрях, защото понякога, като бях притеснен, говорех по много и не знаех кога да спра.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyСря Сеп 29 2010, 23:17

-Естествено , че да!-ухилих му се
Но все още не знаех нищо за него, затова беше ред на малко въпроси-
-И така, ще бъдеш подложен на кръстосан разпит, затова , ако ще бягаш, сега е момента-започнах аз-Е, времето за бягство изтече, затова започвам.Ще ти задам най-важния въпрос , от който зависи бъдещето на нашета връзка...-спрях за момент, за да придам драматизъм на ситуацията-....Ментови дъвки или ягодови?И внимавай с отговора...
Това с дъвките, колкото и нелепо да звучеше, наистина беше важно...или може би не.Просто бе първото нещо, което ми хрумна.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyЧет Сеп 30 2010, 00:51

Сега видях и друго нейно качество - имаше чувство за хумор, което доста ми хареса. А и като гледам актьорството `и е вродено и явно няма да ни е скучно заедно, само се чудя как ще е опазя. Първия и въпрос страшно ме озадачи - за някакми дъвки, дано това да беше майтап и да не се брои.
- А ако дам грешен отговор, нали няма да загубя играта, имам и други живота - и се усмихнах и пак я наведох към мен, за да я целуна. - Ами избирам ментови!? - и я погледнах ангелски, дано не съм сбъркал.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyЧет Сеп 30 2010, 03:04

-Ауу-погледнах го изненадано-Ментови, а...имаш късмет.Днес съм в добро настроение и ти е опростено.
Ментовите дъвки бяха един от най-големите ми врагове.Още от ранна детска възраст разбрах, че с тях няма да се разберем.Затова пък бях фенка на ягодовите.И колкото и да не исках да си призная дори бях пристрастена.
-Том, трябва да ти кажа нещо...-погледнах го в очите-За тези няколко часа разбрах ,че значиш много за мен, но в една връзка не тябва да има тайни и лъжи, затова....трудно ми е да ти го кажа...но съм пристрастена към ягодовите дъвки.Дъвча по три на ден, а в петък четири.По празниците се случва да стигна жестоки цифри от порядака на пет и шест...
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyЧет Сеп 30 2010, 03:48

- Хах спокойно, аз пък съм пристрастен към футбола и към теб може би ... - и я погледнах в очите, в които се огледах и сега видях колко са красиви. - Но спокойно, ще имам време за теб. - и пак я целунах. Бях пристрасен към нея и се надявах да не прекалявам.
Малко мина време реших и аз да я попитам нещо:
- Е сега е мой ред да питам нали? Ами в твоя стил на задаване на въпроси ще те питам - Байерн Мюнхен или Манчестър Юнайтед? Това са футболни отбори, ако не знаеш. Все пак трябва да си върна за дъвките - и `и се изплезих.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyЧет Сеп 30 2010, 19:22

Манчестър Юнайтед ми звучеше като сирене, а Байерн Мюнхен като майонеза.Между сирене и майонеза определено избирах сирене.
-Манчестър Юнайтед-заявих като се опитах отново да докарам философската физиономия, която за жалост този път не ми се получи-Така, продължавам с въпросите.Отново ще ти задам изключително важен въпрос.....-направих още една драматична пауза-Жълтурче или глухарче?И този път внимавай.За дъвките ти простих, но за тези изключително важни растения компромис не правя-опитах се да не се разсмея, което се оказа доста трудно.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyПет Окт 01 2010, 00:12

- Ами и ти даваш грешен отговор. За предпочитане беше Байерн Мюнхен, но и аз ще ти простя - и я целунах, защото наистина не ми пукаше, какво отговори.
- Ами и двете са хубави, но май ще избера глухарчето, не знам защо. И ако искаш да минем на по-важните въпроси.
Докато я чаках да ми каже дали съм познал верния отговор, `и зададох друг въпрос:
- Така като те гледам си някъде на 18 години, местна жителка си, нямаш си приятел или чакай имаш вече, не знам, ти ще кажеш? - и започнахме да се смеем и двамата.
Вече беше тъмно и само луната, и лампити от близката убичка ни осветяваха.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyСъб Окт 02 2010, 00:46

Отговорът му беше глухарче.Когато бях малка , нещата от които се страхувах бяха две.Първото бе чорапеното чудовище, а второто бяха глухарчетата.Изглеждаха твърде опасни.Видех ли някое от тях бягах през глава надаваща оглушителни писъци.
-Е-е-е -заекнах-Май определено се различаваме, но така е по-добре.Много хубаво не е на хубаво.-заключих накрая.
После се концентрирах върху въпроса му.
-Имам ли приятел?-повторих и се ухилих-Май имам...и май имаш честа да го познаваш.А ти имаш ли приятелка?-попитах все още развеселена
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyНед Окт 03 2010, 20:14

- Ами всъщност не знам, дали си има трябва да попиташ нея. Аз много я харесвам, за нея не знам.
правех се на интересен, но това никак не ми отиваше, защото изглеждах смешен. Не исках да приличам на някой лигльо и тя да избяга, затова спрях.
Седяхме на пясъка и гледахме ту небето, ту хоризонта, вълните и морето. Реших да наруша мълчанието и попитах:
- Разкажи ми нещо за себе си? С какво се занимаваш и така нататък. - и се ухилих много, не знам защо, тя просто ме правеше ... щастлив.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyПон Окт 04 2010, 00:57

-Ами попринцип трябва да съм студенкта , но проспивам повечето си лекции-засмях се аз
-В крайна сметка остават ми още четири -пет години докато завърша архитектура.За теб май няма нужда да питам.Видях на какво си способен на терена.И определено си много добър..-промърморих и го целунах
Вече се бе стъмнило и само лунната светлина ми помагаше да различа чертите му.Но и тя ми бе достатъчна , за да намеря устните му.
-Ох май освен от ягодови дъвки страдам и от пристрастяване към целувките ти-изтърсих аз
[/color]
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyПон Окт 04 2010, 17:36

Лекси ме похвали, че съм добър футболист и това няма как да не ме накара да се чувствам по-добре. Все пак, кой мъж не желае да го хвалят!?
- Ами каго ги проспиваш ще имаш повече време за мен. - и я целунах страстно. - Явно не само ти си пристрастена към целувките, но и аз - и `и се изплезих.
Погледнах си часовника и видях, че наближава полунощ. Не ми беше приятно, но трябваше да си тръгвам:
- Мило аз обаче трябва да тръгвам, защото утре ще имам мач и ще летим до Чикаго, нали ще дойдеш? За да мога да спечеля. - и отново я целунах.
- Дай се номера да ти звънна утре сутринта, някъде към осем ще е, защото в девет летим. Да те закарам до вас? - и я хванах за ръка, да `и помогна да стане от пясъка.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyВто Окт 05 2010, 18:31

Бе станало твърде късно , а и утре щяхме да летим.Затова бе най-добре да тръгваме.Той ми помогна да се изправя и аз изтупах пясъка от дънките си.После Том поиска номера ми и аз му го дадох.
-Няма нужда да се разкарваш-усмихнах му се
Беше ужасно мило , че ме предложи, но наистина стана късно , а Манхатън беше на около час път.
-Май ще е най-добре да ти кажа лека нощ-целунах го набързо , все още объркана от всичко , което се случи.Само преди няколко часа се бяхме запознали, а вече бяхме нещо повече.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyВто Окт 05 2010, 22:27

Чудно ми беше, че ми отказа да я закарам, но така си е преценила, няма да я карам насила.
- Не е разкарване, нали си моето момиче, ако ми беше проблем нямаше да ти предлагам услугите си, но както си решиш.
Пожелахме си лека нощ, разбархме се за утре и тогава тя ме целуна. Това може би една от най-хубавите целувки, въпреки че беше кратка, затова `и казах:
- Защо толкова малко, не ти ли хареса - и `и се усмихнах и я предърпах нежно към мен и впих устни в нейните.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 EmptyЧет Окт 07 2010, 00:29

-Нямаш си и на представа колко ми харесва..-промърморих и отвърнах на целувката му
Но не бях сигурна , че ще му хареса къде живея.Затова предпочетох да му откажа.Макар да не го исках.Все пак едвали Том щеше да се зарадва да разбере , че живея с две други момчета.Макар да бях просто приятелка и с двамата.
-Но трябва да тръгвам...-казах с нежелание , но щом откъснах устни от неговите ,веднага съжалих.След няколок мига на размишление отново се прибилижих за една доста дълга целувка.Да, определено бях пристрастена...
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Sponsored content





Скалите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите   Скалите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Забавления :: Морето и скалистите планини-
Идете на: