New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Aпартамента на Брук [18+]

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyСъб Юни 12 2010, 16:56

First topic message reminder :

Стаята на Би
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 BLAIRS_04
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 BLAIRS_02
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 77b79569a050
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 BLAIRS_01
Банята към стаята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 ?cat=11&img=409888

Стаите за гости
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Master-Bed-Room-design-3
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 ?cat=11&img=415305
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Room_bedroom

Tрапезарията
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 ?cat=11&img=412079

Кухнята
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 ?cat=11&img=417799


Джакузито
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 SANDANSKI-TIMEOUT-DJAKUZI
Терасите
Номер 1
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 SeillansTerrace
Номер 2
Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Styleathome_may08_Terrace01
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyЧет Юли 01 2010, 20:44

-Баща ми го донесе за някакъв празник, май беше Нова година.-отпих от виното.-Наистина е много хубово.За жалост вкуса му за жени не е толкова добър.-засмях се и си взех от пържените картовки.Бяха много вкусни ,а и аз бях гладна ,защото от два дена не бях яла нищо с изключение на сладоледа.
-После не знам къде ще ходим.Ти избери ,ако искаш може и да останем тук или да отидем на плажа.Времето навън е много хубаво.
Не ме биваше много в организирането на времето и правенето на планове.Колкото пъти си направех някакъв план все нещо ставаше и той оставаше неизпълнен за това се бях отказала да планувам каквото й да било.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyЧет Юли 01 2010, 21:16

Отпих от виното и си отрязах от пържолата.Всичко беше много вкусно.
-Ами...аз предпочитам да отидем на плаж,може да поканем Клеър и Андреас...ако искаш де,а определено искам да видя сестра си..-засмях се леко и отхапах от една филийка хляб.Бях зверски гладен и щях да ям до пръсване...
-Харесва ли ти храната?-попитах аз и се усмихнах широко.Погледнах през прозореца,слънцето напичаше много силно и денят бе идиален...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyЧет Юли 01 2010, 21:31

-Да храната е много вкусна.-отпих от виното и си взех една пилешка хапка.
Замислих се за идеята му.Харесваше ми.
-Ами ,ако искаш днес да си останем вкъщи и по-късно да отидем в някой бар с Клеър и Андрю.И аз не съм ги вождала от много време.Утре ,ако е хубаво времето може да отидем на плаж.
Така добре ли е?-усмихнах му се.
Докато хапвахме пуснах телевизоха на някаква музикална програма.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyПет Юли 02 2010, 03:31

След малко се нахраних и оставих приборите в чинията,изпих си виното и се облегнах на стола.Остана доста храна и сигурно щяхме и да вечеряме с нея...беше наистина доста.Получих смс и извадих телефона си.Беше от Клеър,пишеше че са в пицарията и ако съм свободен да отида да се видим.Супер.
-Брук...Клеър иска да се видим в пицарията,ще отидме нали?-знаех,че ще се съгласи,но трябваше да попитам
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyПет Юли 02 2010, 03:39

-Супер.Ще отидем нали?-целунах го ,а той кимна.
Събрах нещата от масата.Прибрах останалата храна и измих чиниите.
-Крис ,ако искаш ,се прибери да се преоблечеш и си вземи някой неща и дрехи.-предложих му.Той живееше близо ,даже ако не се лъжа беше в същата сграда.
-Преж това време и аз ще се преоблека и ще излезем.Става ли?-целунах го отново и му се усмихнах.
Не исках да остана без него и минута ,но се налагаше.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyПет Юли 02 2010, 16:57

Аз кимнах в съгласие и отвърнах на целувката.Станах и отидох до вратата,като казах:
-Ще се върна хм...до...петнадесет минути,ще ми липсваш-заснях се аз и я целунах отново.Излязох и тръгнах надолу по стълбите,а след това излязох на улицата и тръгнах към сградата в която е моят апартамент...
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyСъб Юли 03 2010, 00:51

Преди да излезе го целунах страстно.
-Вече ми липсваш.-казах и затворих вратата.
Реших да се преоблека.Бях толкова нервна.Исках да избере рокля с която ще ме хареса ,но и в същото време ще иска да разкъса.Не можех да избера цвят и модел.Имах ужасно много рокли.Всички бяха нови, модерни ,а някои от тях и неприлично скъпи.
Почнах да пробвам роклите.
Облякох тази сребриста рокля ,но не ми допадна много.Съблякох я и пробвах тази ,тази черна ,тази,тази бяла,тази също бяла,черна ,която май щях да запазя за вечеря ,когато сме само двамата ,розова,бяла,тъмно синя,лилава,червена,вишнева,бледо розова,зелена рокля и не можах да си избера.
Седнах на леглото и започнах да мисля други тоалети.
Облякох се по този,този,този и този начин ,но отново не стигнах до крайно решение.В стаята беше разхварляна ,а леглото покрито с дрехи.Не знаех какво да правя и от отчаяние легнах върху купа с дрехи и бях само по бельо.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyСъб Юли 03 2010, 03:33

След малко се върнах с целия багаж и влязох в апартамента без вобще да звънна или почукам.Вратата беше отключена.Аз захвърлих раницата на дивана и отидох в стаята на Брук.Там я намеирх да лежи върху куп рокли ,сякаш беше объркана.Леко пристъпих и казах:
-Харесвам дългата черна,модерна е,скъпа е...секретарката ми се биеше с една моделка за мостра от тази рокля-засмях се аз и взех роклята,като я огледах.Определено беше маркова,струва към...двехиляди долара...
-Облечи я!
Върнете се в началото Go down
Брук Дейвис

Брук Дейвис


Брой мнения : 328
Points : 342
Reputation : 1
Join date : 12.06.2010

Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 EmptyСъб Юли 03 2010, 15:24

Kрис дойде и мойто настроение се оправи.
Той избра роклята ,която да облека и избора му беше страхотен.Облякох черната рокля и хванах леко малка част от косата ми с фобичка.
-Вече съм готова.-казах след като нанесох гланц върху устните си.
С Крис тръгнахме и оставихме оправянето на багажа му за по-късно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартамента на Брук [18+]   Aпартамента на Брук [18+] - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Aпартамента на Брук [18+]
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Апартамента на Дъстин и Брук

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Районите на Ню Йорк :: Манхатън-
Идете на: