New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажа

Go down 
+6
Крис Армантиер
Lauren Conrad
Макс Финдърланд
Дерек Нинферготъмн
Alexandra Benjamin Price
Aireen Stark
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Aireen Stark
England
England
Aireen Stark


Брой мнения : 793
Points : 1179
Reputation : 4
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 11 2010, 20:32

First topic message reminder :

Ето го и плажът...Той беше голям и хубав, а хората от Статън Айлънд прекарваха тук една
доста голяма част от времето си..

[Only admins are allowed to see this image]


Последната промяна е направена от Кейтлин Старк на Пет Юни 25 2010, 22:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Макс Финдърланд

Макс Финдърланд


Брой мнения : 17
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:15

- Добре тогава да тръгваме.
Докато вървяха към водата Макс и Сара, Рони легна на плажа и ги гледаше как отиват към водата и реши да поспи.
- Можеш ли да плуваш...? Докато те давят Very Happy
Макс се засмя и се затича към водата като се запъна в първите няколко крачки и падна в нея. Разбира се от това температурата на тялото му рязко спадна и той настръхна. От вътре викаше на Сара:
- Хайде де не смееш ли да се цопнеш рязко?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:19

Момичето сабу джапанките си .Съблече суичера си след това късите панталонки и и тениската и остана по бански.
-ЕМи не не смея-МОмичето бавно се принлижи до водата и още по бавно закрачи през водата. Изведнъж се гмурна и след малко изплува до него...
Върнете се в началото Go down
Макс Финдърланд

Макс Финдърланд


Брой мнения : 17
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:22

Макс се учуди от прекрасното гмуркане, което направи Сара и я попита:
- Много си добре, тренирала ли си някога плуване? Мен не ме бива много, но какво да се прави.
Макс се заоглежда, за да намери къде е шамандурата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:26

Момичето се засмя
- Ами не ..просто от малка постоянно бях по басейни..и така-Момичето погледна към брега за кучето на Макс
-А ти не си тренирал и неможеш да плуваш добре така ли? -Засмя се тя
- Е имаш късмет че съм тук..не съм точно спасителка но...
Върнете се в началото Go down
Макс Финдърланд

Макс Финдърланд


Брой мнения : 17
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:31

- Няма да се удавя или нещо подобно, но не съм бърз плувец или гмуркач, но пък мога да давя.
Макс и се усмихна и доплува до нея.
- Искаш ли да опитаме колко колко дълго можеш да си задържиш въздуха?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:34

Момичето направи няколко бързи крачки назад..
- Не моля те - Може да беше добър плувец но имаше страх от вода още от малка когато едвам не се удави.Изпадаше в паника ако дълго стоеше под вода и то на едно място.
-МОля те..- Отново каза Сара и направи още две крачки назад
Върнете се в началото Go down
Макс Финдърланд

Макс Финдърланд


Брой мнения : 17
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:36

- Само се шегувам. Никога не правя лоши работи на момичета... само хубави Razz.
Макс се завъртя и видя глупавата шамандура, която търсеше и заплува бавно, но славно към нея. Когато я пипна се почеша по главата и каза:
- За около 20-30 секунди стигнах. Ела при мен да видим ти за колко ще стигнеш.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:39

МОмичето обичаше състезанията затова и бе много внимателна.Растоянието беше горе-доло 10 метра момичето си избра стил на плуване и каза.
-Засичай..засичаш ли?- Той кимн аи момичето бързо заплува натам след малко изплува пред него и каза
- Е.. колко?
Върнете се в началото Go down
Макс Финдърланд

Макс Финдърланд


Брой мнения : 17
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:42

Макс направи глупавата физиономия, която правеше като го побеждават и каза:
- Ами... 7 секунди. Бърза си, но можеш ли да изплуваш от тази шамандура до другата? Около 50 метра са... аз ще плувам бавно зад теб.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:45

Момичето го изгледа тъпо.Обичаше да се съзтезава но това вече и писна ...''БАвно зад теб'' Побиха я тръпки
* Значи ще имам чувството че зад мен плува акула значи да се подготвя психически*
-Уф...добре- КАза тя и заплува към другата шамантура.Когато стигна изплува и се огледа за мАкс
Върнете се в началото Go down
Макс Финдърланд

Макс Финдърланд


Брой мнения : 17
Points : 37
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyНед Юни 13 2010, 05:52

Когато Сара стига до шамандурата Макс все още се влачеше и му остава около 10 метра. Най-накрая стигна и й каза:
- Стига толкова състезания... по-добра си. Искаш ли да се върнем в бара? Мисля, че ще ни е по-приятно.
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyЧет Юни 17 2010, 21:09

- Лорън Конрад- усмихнах се и стиснах ръката му. - От Франция ли си? - попитах го. Предположих по фамилията му, докато вървяхме към някои свободни шезлонги, по-близо до водата. Слънцето беше силничко, но и аз си бях взела кремове с по-силен фактор. Винаги трябваше да съм подготвена за всичко. Оставихме багажите си на двата шезлонга, а напитките - на масичката между тях. Развързах роклята си и тя се спусна по тялото ми до пясъка. Взех я и я сгънах, след което намазах тялото си със слънцезащитен крем, освен гърба.
- Ще ме намажеш ли? - попитах го, подавайки му крема.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 03:32

Отидохме до плажа и си оставих багажа на един шезлонг,а Лорън до мен.Махнах тениската си и я захвърлих нанякъде.Оставих коктейла на масичката и се протегнах.Момичето ме попита дали съм от Франция,навярно заради фамилията ми...
-Да...роден съм в Париж-засмях се леко и се наведох за да я намажа,понеже ме помоли.Започнах нежно да разтривам гърба и'.Кожата и' беше,като кадифе,нежна и мека...След,като я намазах,започнах да нанасям от слънцезащитната течност по доста светлата си и лесно изгарящата кожа.Неуспях да намажа гърба си затова помолих Лорън...
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 03:48

Засмях се. Отне ми повече време да намажа неговия гръб, отколкото той - моя, защото той бе доста, даже много по-едър от мен, все пак. След това си сложих слънчевите очила и се излегнах ан шезлонга. Главата ми бе под чадъра, защото слънцето си бе жарко, а аз се грижех за кожата, главата и въобще за цялата себе си. Предпочитах да ходя по-бяла, отколкото да получа някоя кожна болест. Докато имаше хора, които предпочитаха точно обратното. Отпих от фрапето и попитах Крис:
- Е, какво работиш, Крис?
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 03:59

След,като Лорън ме намаза,аз легнах на шезлонга и отпих от коктейла.Тя ме попита какво работя,аз леко се намръщих защото не обичах да говоря за това,но трябваше:
-Главен редактор на списнаие "Flash"...-засмях се леко и погледнах към небето.Слнцето ме заслепяваше,но беше хубаво.Слънцето пращаше горещи лъчи,които се плъзваха по кожата ми,а ятърът галеше тялото ми...
-А ти...какво работиш?
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 04:03

- Много неща - отговорих обобщено, но след погледа на Крис поясних: - Не съм главен редактор, но започнах от началото в Тийн Вог. По същото време ме приеха и във ФИДМ. След завършването си ми предложиха по-високо ниво в тукашния Тийн Вог и се преместих тук. Сега се надявам да ме назначат като лектор по моден дизайн в Нюйоркския университет. Заслужавам работата, а и ще се справя добре, поне според мен.


Последната промяна е направена от Lauren Conrad на Пет Юни 18 2010, 15:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 04:07

-Когато сметнеш,че си готова,да работиш в едно от "големите" списания...може да ми се обадиш...-усмихнах се леко и и' подадох една визитка,на която беше логото на списанието,името ми и телефона.
-Пожелавам ти да,станеш добър модне дизайнер...може да презентираш колекциите си съвместнос "Flash"-не беше модно списание,но в него имаше всичко-мода,спорт,клюки...всичко.Често презентирахме известни компании и дизайнери с модни ревюта и партита.
-Май обърнах нещата на бизнес...извинявай!
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 15:59

Засмях се.
- Според мен Тийн Вог е... върха, който можех да достигна. Но съм на път да реализирам първата си колекция и съм много горда със себе си. Дори да не се получи нищо. Ще знам, че съм опитала. - замълчах за момент, наслаждавайки се на слънцето.
- Мерси, че ми даде номера си, ще го запазя - пошегувах се и отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 16:13

Aз се засмях и се изправих,като отново се протегнах и погледнха към морето.Слънцето очертаваше пътека по водната повърхност.На небето нямаше нито един облак.Аз тръгнах към водата и извиках:
-Идваш ли да поплуваме или ще стоиш,като влечуго на плажа-засмях се отново и я погледнах,като се обърнах към нея и сложих ръце на кръста си в очакване да се изправи и да дойде...
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 16:45

- За сега не - отговорих. - Когато ми стане праклено горещо и не мога да дишам ще вляза за малко - поснх се и се наместих по-удобно.
- Забавлявай се! И внимавай да не се удавиш! - пошегувах се като някоя майка, която говори на малкото си дете. Засмях се и се отпуснах. Направо ен можех да повярвам как съм издържала три седмици без плаж. Пак бях под слънцето, близо до басейна, който бе част от площта на комплекса, в който живеех, но съвсем друго си бе слънцето на плажа, дори детските викове. Беше ми много приятно така.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 16:52

-Както искаш-казах аз и тръгнах към водата.Отначало беше доста студена,но след като свикнах беше добре.Когато стигнах до по-дълбокото се гмурнах,дънтото се ограяваше от пречупената светлина.Имаше малки рибки и корали.Когато реших да изляза,тръгнах към брга.Капките които капеха от мен падаха на пясъка,но бързо изчезваха,заради високата температура.Отидох до Лорън и казах:
-Незнаеш,колко е хубава водата!
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 17:03

- Хей, не ме мокри! - разбунтувах се, когато няколко капки паднаха по върху тялото ми.
- Добре, щом толкова настояваш ще вляза! - казах и се изправих. Вързах косата си, за да не я намокря, после докато оправя хавлията си, докато махна бижутата си и т.н. отидоха пет минути.
- Сега няма да ме оставиш сама във водата, нали?! Ставай бързо! - подканих Крис и той се засмя...
Намокрих стъпалата си и цялата настръхнах. Водата не беше много студена, но пак беше студена за мен.
- Майчице! Това ли ти е хубавата вода? - въпроса бе риторичен, но всъщност като изключим температурата наистина водата беше хубава, защото бе много чиста, нямаше водорасли, нито медузи. Ох, с медузите имаш ужасни спомени от детството, които сега ме караха да се смея, но все още не харесвах медузите особено и нямах желание да се срещам с тях.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 17:18

Tя се съгласи да влезе с мен във водата,но мина време докато махне всички глупости от себе си отидохе пет-десет минути.Тя стъпа във водата и възкликна,че водата е студена...
-Не се глези!-извиках аз с надсмешка и я бутнах.Тя падана в студената вода и започна да се гърчи,като риба на сухо.Явно щеше да ми вика...
Върнете се в началото Go down
Lauren Conrad

Lauren Conrad


Брой мнения : 26
Points : 32
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyПет Юни 18 2010, 17:29

- Утре ще съм болна, защо е правиш на глупав, когато не изглеждаш такъв?! Сякаш не знаеш, че момичетата свикваме много трудно с водата, освен ако не сме в джакузи! За първи и последен път влиза във водата днес с теб! Това беше, край! - докато се усетя вече бях свикнала с водата, не се оказа толкова студена, колкото предполагах, но малко драма не беше излишна.
- Нито пък ще дойда в списанието ти! Моето си ми предлага достатъчно добри възможности! - продължих с пълна пара и най-накрая спрях, защото не се сетих за друго. А косата ми!? Точно отворих уста да продължа - отново, но реших, че няма смисъл вече. Само измрънках тихо:
- Гадняр, след което се засмях. представях си каква гледка съм отстрани.
Върнете се в началото Go down
Крис Армантиер

Крис Армантиер


Брой мнения : 89
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 12.06.2010

Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 EmptyСъб Юни 19 2010, 03:50

Понеже знаех,че ще се ядоса вобще не си направих труда да я слушам.Просто зяпах нанякъде и я игонорирах напълно,след като тъпата и лекция приключиа аз се обърнах и казах:
-Имаше ли смисъл да крякаш толкова...след като едва ли някой се опитва да те чуе-аз се усмихнах и излязох от водата.Отидох да шезлонга и легнах.Знаех,че ще се ядоса още повече,но попринцип съм такъв-винаги трябва да бъда отгоре...както се казва на всяка манджа меродия...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажа - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на плажа...
» Бара на плажа:
» Бунгалото на плажа
» Плажа на Статън Айланд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Архив :: Кошче-
Идете на: