New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Боулинг залата:

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price


Брой мнения : 1941
Points : 2483
Reputation : 12
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyЧет Юни 10 2010, 23:25

Често посещавана,тя бе голяма и винаги пълна.
Боулинг залата: 2214136E
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 00:43

Даре караше много бързо. Но както той каза - Това е за тези, който обичат опастностите! Наблюдавах размазващите се пред прозереца светлини на греда. Вече ставаше по-тъмно. А през нощта няма град като Ню Йорк. Има повече хора отколкото през деня. Отиват по-партита, на гости или пък са просто навън да подишат въздух. Още няколко завоя и пред нас се появи търсената сграда.
Боулинг залата беше голяма и - както очаквах - пълна. Едвам се добутахме пред една от лентите.
-Кой хвърля пръв? - попитах вече вдигнала топката.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 00:55

Аз вдигнах рамене и казах:
-Нямам претенции - след това огледах и забелязах една оранжева боулинг топка с череп. Заплюх си я и казах:
-Тая е моя - след това седнах на едно диванче готов да запиша резултата.
Върнете се в началото Go down
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 01:02

-Щом никой друг не иска аз ще съм първа!- оповестих аз и тръгнах напред. Преди около половин година щях да метна топката без да се замисля, но сега ми се наложи да си припомня какво ни каза Кейт, когато ни учеше да играем боулинг. Първа стъпка. Взимаш топката и я хващаш както трябва. Вторла стъпка. Преценяваш добре силата и посоката. Трета стъпка. Мяташ! Изпълних всички указания. Хвърлих топката и я пратих...настрани. Роуз сигурно щеше да се хили като побъркана. -Следващия?
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 01:06

Явно бях аз наред. Хванах топката и без да мисля замахнах. Пуснах я и видях как тя излетя в лентата дясно от мен. Не прецених и тя отиде в дясното поле от мене. Съборих всичките кегли, но бяха неправилните. Усмихнах се тъпо, почесах се и казах:
-Аз .. такова.. не съм играл отдавна. Кейт ти си.
Върнете се в началото Go down
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 03:11

С всеки удар надобрявах. Почнах от нулата, после три, после шест, а накрая подхванах със страйковете. Забавлявах се много. По едно време взе да става прекалено задушно. Струваше ми се невъзможно, но хората май бяха двойно повече. Половината с чаши, другата половина с цигари. Взе да ми става лошо.
-Аз отивам на въздух-казах на Даре и Кейт и ги оставих да играят...
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 03:15

Усетих жегата и разбрах защо Кас излезе. Хванах Кейт на ръце и я последвах(Кас). Излязох след нея и попитах:
-Искаш ли да оставим Кейт, защото май и се спи и след това да отидем до дискотеката?
Върнете се в началото Go down
Cassidy Price
New York
New York
Cassidy Price


Брой мнения : 1727
Points : 2059
Reputation : 14
Join date : 06.06.2010

Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 03:21

Даре предложи да отидем до дискотеката, но аз не бях на кеф за такива неща сега.
-В дискотеката?- попитах, а образа на хиляди хора танцуващи под ритъма на някоя песен вече се беше запечатал в ума ми. -Пълно, задушно, горещо! Ще пропусна. Възнамерявам да отида на разходка по магазините...- погледнах часовника и осъзнах, че вече е доста късн. -Късна обиколко по магазините. Но може ли да заведеш Кейт вкъщи? Ако не просто кажи тихо "Кас е на китарата!" и тя ще се събуди готова да ме спре - добавих и се засмях. Помахах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
http://city.forums-free.info
????
Гост




Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: EmptyПон Юни 14 2010, 03:24

Притиснах леко Кейт към себе си и я заведох в колата. Този път тя щеше да се вози отпред. Закопчах и полана опитвайки се да не я събудя и влязох на мястото на шофьора. Запалих двигателя и бавно потеглих към апартамента й. Секунди по късно се осъзнах, че не знам къде живее, а Кас вече си беше тръгнала, за това тръгнах към моя апартамент.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Боулинг залата: Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Боулинг залата:   Боулинг залата: Empty

Върнете се в началото Go down
 
Боулинг залата:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фитнес залата
» Фитнес залата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Забавления :: Nightlife-
Идете на: