New York City
New York City
New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дискотеката в Куинс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aireen Stark
England
England
Aireen Stark


Брой мнения : 793
Points : 1179
Reputation : 4
Join date : 06.06.2010
Age : 28

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyЧет Юни 10 2010, 13:32

Ето я и най-голямата дискотека в Куинс:
Дискотеката в Куинс Photo_verybig_347964
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 01:21

Днес бе страхотен ден.Затова реших да не го развалям и да отида в някоя дискотека за да се забавлявам.Бях облечена с черна не много дълга рокля и висока обувки.Влязох и се запътих към бара за да си поръчам нещо.Седнах и поръчах един коктейл след това видях някакво момче до мен и го заговорих.
-Здравей. - казах аз и се усмихнах за да не изглеждам прекалено странна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 01:44

Сутринта станах и Клеър беше излязла. Не знаех, къде е, но и не я потърсих. Знаехче е добре и това ми стигаше. Все пак трябва да има личен живот, а не да е само с мен и да `и преча.
Вечерта реших да изляза малко и избрах една дискотека. Облякох се
подобаващо, излях едно шише парфюм върху себе си и излязох.
В дискотеката имаше доста хора и аз седнах на бара. След това към мен се прибллижи едно момиче. Тя ме поздрави, а аз и отвърнах:
- Здравей.
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 01:47

След като получих отговор реших да се представя:
-Аз съм Александра Скот.Приятно ми е. - казах аз и се усмихнах след това отпих от коктейла си и огледах хубаво дискотеката.Изглеждаше хубава, а и за първи път идвах тук.
-А твоета име е ? - попитах аз и се обърнах към него като изчаках няколко минути да отговори.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 01:54

За първи път идвах тук, въпреки че мина доста време от както дойдох в Ню Йорк. Беше хубаво жалко, че Клеър не беше с мен, но така нямаше да я мисля, тоест нямаше да се притеснявам за нея. Момичето бе хубаво и разговора с нея леше приятен.
- Аз съм Андреас де Поартие.
И поръчах една чаша бяло вино за мен.
- Знам, че не е редно да питам едно момиче, но на колко години си? - засмях се аз и отпих от донесеното ми вече вино.
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: я   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 01:59

-Ами всъщност съм на 19. - засмях се и отпих от напитката си отново.Той не изглеждаше много по-голям от мен може би 2-3 години, но не повече.
-Е Андреас, а ти на колко си ? - попитах аз все пак и аз исках да знам на колко е. Дискотеката изглеждаше приятна, а и музиката си я биваше можеше пак да дойда.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:05

Хех млада е, не е за мен - помислих си аз. Та нали имам страхотно гадже. Глупости си мислех.
- Ами аз съм на 23, доста съм по-голям от теб - засмях се и отпих от виното, което свърши. Поръчах си още една чаша и я попитах:
- А какво прави едно 19-годишно момиче само в тази дискотека. Не те ли е страх.
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:10

-Ами не не ме е страх, а и съм тук за да се забавлявам.Пък и обичам да се размотавам по дискотеките така че съм свикнала и не е страшно уверявам те. - засмях се аз. - И ако се опитваше да ми намекнеш нещо с това, че си по-голям от мен спокойно няма да те свалям личи си, че си имаш приятелка. - продължих аз и се усмихнах дружелюбно не исках да изглеждам прекалено груба.

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:18

- Е нямах предвид, че не може да ме сваляш - засмях се аз, явно алкохола действаше. - Дори ще се радвам, ако съм още привлекателен за младите момичета. - Пък и по какво си личи, че съм обвързан?
Тя си бе изпила питието:
- Ааа да те черпя нещо, какво искаш. Все пак не може аз да пия, ат и да ме гледаш.
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:24

-Младите момичета, а ? Ти си на 23 не на 33. - казах аз и се засмях. - Не бе ти си си добре, но просто си личи, че си имаш приятелка.Като за начало повечето момчета се оглеждат ако не забелязваш и второ аз те заговорих не ти мен... Е видя ли, че си личи. - засмях се аз и се обърнах към него.
-Е от кога сте заедно? - попитах и се усмихнах за да завържем някакъв разговор.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:45

- Ееее мерси за комплимента - засмях се аз.
- Ами честно да ти кажа не знам, май от месец. По принцип не съм от тук, а от Франция. Дойдох тук и я харесах още в първите минути, когато се запознахме и до сега сме заедно. Много се обичаме. И така ... - А при теб няма ли някой момче? Питам те, защото не мога да познавам, като теб - засмях се и пак отпих.
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:51

-Ами не в момента няма никой в живота ми.А и по-добре. - казах аз и отново се засмях. След няколко минути си поръчах питие. - Пък и честно казано в момента не ми е до момчета искам просто да се забавлявам. -продължих аз и отново се засмях.
-Е кажи нещо повече за себе си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 02:59

Малко се очудих на това, че е сама.
- Ами какво да ти разкажа. Както ти казах на 23 години съм, от Париж. Преместих се тук, защото ми беше омръзнало във Франция. Само дете съм. Във Франция се занимавах с това, което и тук. Сега държа футболния клуб на Ню йорк - Ню Йопр Сокър Тийм. По точно сега го създавам. Търся мажоректи, ако искаш - засмях се отново. Този път си поръчах уиски, стигат ми три чаши вино.
В дискотеката пуснаха доста приятна песен и аз `и казах:
- Знам, че съм обвързан, ама един танц ще може ли?
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 03:10

-Ще може само приятелката ти да не се разсърди. - казах аз и се засмях. - музиката бе хубава така че можеше да потанцувам... Малко... Адреас ме погледна.
-Е отиваме ли да танцуваме ?- попитах го аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 03:19

- Няма да се сърди, тя не е тук.
Хванах ръката `и и отидохме на дансинга. Песента бе бавна, но и хубава.
Застанахме в центъра, нямаше много хора, които да танцуват. повечето бяха насядали по масите и си приказваха. Сложих ръце около кръста `и, а тя около врата ми. Ах как ми се искаше да сме заедно с Клеър сега, не че не ми беше приятнос Алекс.
Върнете се в началото Go down
Александра Скот
New York
New York
Александра Скот


Брой мнения : 35
Points : 41
Reputation : 0
Join date : 28.06.2010

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 20:20

След доста танци и питиета реших, че е време да се прибера вкъщи и да си почина.Така ме болеше главата...
-Е аз мисля да тръгвам. - казах аз и се усмихнах след, което се запътих към вратата.След няколко минути вече се бях качила в колата и тръгнах към къщата ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 22:38

След като Алекс си тръгна, леших да провера какво прави Клеър. Излязох навън от дистокетата, за да я чувам по-добре. Звънняяя .....
- Ало - чу се медния `и глас.
- Здрасти скъпа. Аа звъняти, ако искаш да дойдеш тука съм в дискотеката в Куинс, ако искаш ела?
- Ами идвам веднага - каза радостна тя.
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 22:57

Клеър паркира несигурно леко раждясалия си Фиат Спайдър на паркинга. Беше много радостна от повикването на Андреас. Мина през няколко магазина за да си купи някаква нова дрешка, с която да излезе. Не искаше да го излага пред всички с невзрачната си визия. Затова се приготви и сега изглеждаше така.
Погледна се в огледалото за задно виждане и излезе. След като заключи тръгна към входа, който го пазеше един двуметров мъжага. Той беше доста силен от което косъмчетата на врата на Клеър настръхнаха. Но не можеше да отрече че някак тези мускули му отиваха. Тя показа личната си карта. Тъкмо когато мина покрай него забеляза че той и намигна. Или просто клепачите му трепнаха. Както и да е... На нея така и се стори.
Сега вървеше през тълпата търсейки Андреас. Досега не беше ходила на място с по шумна музика. Докато вървеше някой я дръпна за ръката. Това беше Андреас. Клеър не каза нищо, а се хвърли на врата му и почна да го целува.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 23:29

Клеър дойде. Тя не ме видя и се наложи аз да я дръпна. Дори не ми каза здравей, а направо ми се хвърли на врата. Целуваше ме сякаш не сме се виждали от месеци. Спряхме с целувките, за да я заведа на бара, където бях седнал. След като си замина Алекс тогава запознаха да идват хора и да става навалица. Минахме през тълпата, аз водих Клеър, стисках я за ръката, все едно ще избяга. Докато стигнем до бара постоянно се обръщах назад, да видя дали идва.
Сигнахме до мястото и аз `и казах:
- Е здравей сега - наведох се и я целунах. Как си, какво прави цял ден без мен?
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyВто Юни 29 2010, 23:36

-Работа. -каза Клеър и направи гримаса. Беше и толкова гадно че не може да е по цял ден с него. Сега на тази светлина в дискотеката той и изглеждаше толкова секси и някак си мистериозен. Въпреки че не беше такъв тип. Беше толкова отворен и честен и както има една приказка: "каквото му е на сърцето, такова на устата".
Клеър си поръча една кола и се настани на стола до него. Музиката беше много силна и тя трябваше буквално да му вика в ухото за да я чуе. Такива места не и бяха много по вкуса. Изглеждаха и опасни и твърде... ами не за нея. Но сега тя се наслаждаваше на вечерта, която ще прекара с него.
-Как изглеждам? -каза тя докато сменяха песента и имаше миг тишина. Стана и се завъртя. Не очакваше комплименти, а обективно мнение.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyСря Юни 30 2010, 01:03

- Много си добре така. Ти правиш роклята хубава - засмях се и лекичко я целунах.
- Аама не трябваше да се обличаш така - опитах се да го кажа строго. - Сега другите мъже ще те заглеждат и честно да ти кажа ще ударя някого, та няма да мога да го намеря после да му се извиня - доста шумно се изсмях. Явно алкохола започваше да ме хваща.
Песента, която вървеше ми хареса, затова `и казах:
- Госпожице, ще ме удостоите ли с един танц?
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyСря Юни 30 2010, 01:15

Клеър започна нервно да дъвче устна, защото перфектно знаеше как се справя с танците.
-Какво пък... -каза накрая и Андреас я хвана за ръката. Задърпа я към дансинга който буквално беше като бойно поле. Докато гаджето и правеше път към мястото, Клеър зад него се блъскаше във всички. Тя не обръщаше внимание на хората които и пускаха ръце, защото вървеше бързо зад Андреас. Накрая се озоваха на средата на дансинга и Клеър се разтопи в прегръдките на любимия си. Далеч от всичко опасно. Или не толкова...
Зазвуча някаква бавна песен и Клеър веднага я позна. Беше една от любимите и на любимата и група. Притисна се по силно в Андреас с желанието никога да не забрави този танц. Тя не можеше да танцува, но най-много да го настъпе.
-Това ще е нашата песен. -каза, като се надигна на пръсти за да го каже в ухото му. Докато се спускаше надолу го целуна по врата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyСря Юни 30 2010, 03:14

Едвам, едвам стигнахме с Клеър до дансинга. Тя там ми прошепна нещо, но аз не я разбрах, пък и не исках да развалям романтичната обстановка. Колкото и да не ми се искаше бях попрекалил с алкохола и това май оказваше внимание на начина, по който танцувах. По едно време дори а настъпах.
- Оуу извинявай скъпа, явно не си си избрала гадже-танцьор.
След танза отидохме на бара и аз `и казах:
- Ако искаш да си ходим?
Върнете се в началото Go down
Клеър Денвърс

Клеър Денвърс


Брой мнения : 247
Points : 258
Reputation : 1
Join date : 08.06.2010
Age : 29

Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс EmptyСря Юни 30 2010, 03:35

Цялото притеснение на Клеър си отиде когато видя как танцува Андреас. Още едно нещо по което си приличаха. Или той може наистина да го бива в танците, но тази вечер го бе хванал алкохола. Той предложи да си ходят и тя се съгласи, но първо трябваше да мине през тоалетната.
-Не мърдай. -заповяда Клеът на Андреас и тръгна. Женските тоалетни не бяха много далеч.
Клеър забеляза някакав мъж близо до вратата. Изглеждаше опасен и пиян. Беше облечен с кожен елек и черни дънки. Рокаджия без съмнение. С множество татуировки по ръцете и дълга коса.
-Хей маце! -подвирна той. Тук музиката не беше много силна затова Клеър го чуваше съвсем ясно. Мъжът се приближи и и препречи входа към тоалетната. Тя знаеше как да се справя с такива. Особенно като бяха пияни.
-Бъзикаш ли ме? -промърмори си тя и го погледна изпитателно. -Отивамм за питиета. Ей сега се връщам. -усмихна му се тя и се извъртя на 180 градуса. Щеше да мине и без тоалетна. И буквално го заряза там.
-Хайде, мили. Да си ходим. -прошепна на Андреас и двамата излязоха от дискотеката. Навън беше тъмно и нямаше никакви облаци. Луната светеше силно и не беше тъмно въобще.
Тя изпуфтя и закара Андреас до колата му. Той определено не можеше да шофира така. Явно щяха да се приберат с неговата кола. Тя погледна Фиатчето си тъжно и се качи в супер модерната (и супер скъпа) кола на гаджето си.
-Как по дяволите да подкарам това нещо? -каза и погледна Андреас. Той и посочи ключа в стартера и тя се усмихна засрамено.
Запали колата и двамата си тръгнаха.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката в Куинс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката в Куинс   Дискотеката в Куинс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката в Куинс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Забавления :: Nightlife-
Идете на: